Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Chodby a prázdné pokoje

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Chodby a prázdné pokoje Empty
PříspěvekPředmět: Chodby a prázdné pokoje   Chodby a prázdné pokoje EmptySun Jun 03, 2012 7:26 pm

Chodby a prázdné pokoje Corridor_by_taffmeister
Zde se nachází dlouhé chodby vedoucí do jednotlivých kajut.
Procházíte jimi, klepete na dveře. Najdete tu i schodiště nebo prázdné pokoje plné tajemství.

Každá je vybavená lehce, útulně, ale nechybí jim ani jistá nadčasovost.
Snílci zde najdou vše, co potřebují. Kdo rád kreslí, najde zde papír s pastelkami.
Kdo rád píše, pero a blog jsou hned v prvním šuplíku. Zkrátka každý má to, co chce a co si zaslouží.
Je možné, že pokud loď pozná, že jste provedli něco špatného, nic na vás ten den čekat nebude a vyspíte se na tvrdém dřevě, až vám z postele zmizí peřiny.

Kajuty jsou vždy pouze pro jednoho. Je až s podivem, jak se jich sem vešlo tolik.
Krásné sny...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Chodby a prázdné pokoje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chodby a prázdné pokoje   Chodby a prázdné pokoje EmptyThu Aug 02, 2012 9:19 pm

Steve Davis

Před vstupem do chodeb jsem ještě navštívil koupelnu, abych si umyl obličej a potom jsem vyrazil.
S myšlenkou na nocleh jsem procházel chodbami Destiny, až jsem narazil na dveře s mým jménem. Otevřel jsem je a když jsem viděl postel bez peřin a madrace, tak mi spadla čelist.
To si snad děláš srandu ne bachaři?! Dej mi aspoň matraci proboha!
Zařval jsem a najednou zmizela i postel.
Fuuuuuuuuuuu!!!!! To snad nemyslíš vážně ne?! Kdyby si měla nějakou lidskou chlapskou podobu, pěkně bych ti to vybarvil ty potvoro!!
Zavrčel jsem do stropu, zavřel jsem dveře, sundal jsem si triko a lehnul jsem si na zem.
To mám jako za "bachaře" a svoje stížnosti jop?! A co to vytření tý vody na palubě?... To jako nic hm...
Najednou se podemnou objevila karimatka a polštář.
Fajne, díky. Řekl jsem a pak už jsem zavřel oči a usnul.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Chodby a prázdné pokoje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chodby a prázdné pokoje   Chodby a prázdné pokoje EmptyFri Aug 03, 2012 8:33 am

Steve Davis

Uaaaaaaaaaaaam!!!!
"Zívnul" jsem, když jsem se probudil a otevřel oči.
Aaaaaaa!!! Furt sem tady kurnik!
Zabručel jsem naštvaně. Jen co jsem to dořekl polštář i karimatka zmizeli a jak zmizel polštář, bouchl jsem se hlavou o zem.
Grrrr... todle ti nedaruju bachaři.
S námahou jsem se zvednul ze země. Byl jsem celý ztuhlý a všecko mě bolelo. Začal jsem den tedy tím, že jsem se pořádně protáhnul.
Po protažení jsem dostal chuť si zaběhat... Jenže na chodbách bylo riziko, že do někoho vrazím, až vyjde ven z nějaký místnosti.
Bachař mě prej má zavíst kam potřebuju, tak uvidíme, uvidíme.
Pomyslel jsem si a vyrazil ven z prázdné kajuty. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Chodby a prázdné pokoje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chodby a prázdné pokoje   Chodby a prázdné pokoje EmptyFri Aug 17, 2012 2:43 pm

Spěšně jsem přišla do své kajuty. Otevřela jsem dveře a zase je zavřela. Prohlédla se v zrcadle a zjistila jsem, že moje vlasy jsou trošku zrzavé.
"No ještě že tak." šla jsem si dát sprchu a pak si lehla do postele a dočetla si svou knihu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Chodby a prázdné pokoje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chodby a prázdné pokoje   Chodby a prázdné pokoje EmptySat Sep 01, 2012 3:54 pm

když jsem dočetla knihu převlékla jsem se a přemýšlela, jestli mám jít vyhledávat přítomnost toho kluka, ale měla jsem chuť si jít zatančit. Tak jsem se nějak zvedla a šla jsem tančit (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chodby a prázdné pokoje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chodby a prázdné pokoje   Chodby a prázdné pokoje Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chodby a prázdné pokoje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chodby a prázdné pokoje
» Obytné části - Chodby a prázdné pokoje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: