Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zimní zahrada

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Zimní zahrada Empty
PříspěvekPředmět: Zimní zahrada   Zimní zahrada EmptySun Jun 03, 2012 5:58 pm

Zimní zahrada Garden_Room_by_bigoljmoney
Zimní zahrada se nachází na zádi hned za jídelnou. Schody z ní vedou rovnou na palubu, tudíž je tu dostatek vzduchu pro květiny, které se tu nachází.
Strop celé zahrady je prosklený, tudíž skrze něj lze vidět nepřetržitě hvězdy.
Každý tu najde květinu, která se mu zalíbí, ale na zemi byste ji hledali jen těžko.
Černé i modré růže, rudé fialky nebo třeba sytě zelené palmy skrývající drobné bílé kvítky.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Zimní zahrada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zimní zahrada   Zimní zahrada EmptyTue Jun 12, 2012 11:05 am

Posadila jsem se na houpačku uprostřed zimní zahrady.
Řetězy, na kterých byla pověšená se ztrácely kdesi u stropu. Když jsem zaklonila hlavu, jako kdyby končily přímo v nebi nebo ani neměly konec. Strop je nebrzdil.

Zhoupla jsem se.
Neměla jsem v plánu tu zůstat příliš dlouho. Tohle byla jen krátká chvíle odpočinku na mém oblíbeném místě.

Do nosu mě praštila příjemná vůně.
Příjemná, avšak téměř neznámá. Nemohla jsem si na jednu z nových květin zvyknout. Ale musela jsem uznat, že voní překrásně.

Mírně jsem zaklonila hlavu.
Pomalé houpání mě tam uvěznilo. Nemusela jsem se odrážet. Destiny sama pohybovala řetězy a to mne ukolébalo do zamyšlení.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Zimní zahrada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zimní zahrada   Zimní zahrada EmptySat Jun 16, 2012 9:48 am

Jako kdybych se probudila z transu.
Na lodi bylo nějakou chvíli podezřelé ticho. Těžko říct, zda se mi zamlouvalo nebo ne. Pravděpodobně jsme proplouvali vesmírnými vodami tam, kde se mé lodi nelíbilo a byla neklidná.

Vstala jsem a rázným krokem zamířila na palubu, podívat se, kde vlastně jsme.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia-Cassiope
Destiny
Thaleia-Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 4
Reputatce : 1
Join date : 16. 06. 12

Zimní zahrada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zimní zahrada   Zimní zahrada EmptySat Jun 16, 2012 2:14 pm

Dorazila jsem do zimní zahrady, na Destiny jsem byla jen pár dní, s Kapitánkou jsem se ještě nesetkala, a vlastně, pořád jsem byla tak trochu zmatená, ale co, mohlo mi to být jedno, být tady bylo totiž jako splněný sen.
Koutky se roztáhly do mírného úsměvu a já se dál procházela zimní zahradou. Očkem sledovala květiny, jejichž omamná vůně se mi vkrádala do mysli. Nakonec jsem se zastavila u jedné. Její tmavě modré květy, stejně tmavé jako noční nebe mě fascinovali, stejně tak jako prostředek temně rudý, jako kdyby oblohu zbarvila krvě rudá barva, nebe podlité krví.. Ano, představivost jsem měla velkou, někdy až moc, ztratila jsem se ve vlastních myšlenkách, s pohledem upřeným na tu nádhernou květinu před sebou.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Zimní zahrada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zimní zahrada   Zimní zahrada EmptySat Jun 16, 2012 8:22 pm

Konečně jsem se probrala z přemýšlení a odtrhla pohled od té zvláštní květiny. Rozhodla jsem se jít dropet na čerstvý vzduch, protože ačkoliv byla zahrada krásná, těch vůní po dni stráveném zde, bylo najednou nějak moc.
Pomalu jsem se otočila k východu, rozhodla jsem se jít podívat na palubu, na místo, které od zahrady rozhodně nebylo moc daleko.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zimní zahrada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zimní zahrada   Zimní zahrada Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zimní zahrada
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zimní zahrada

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: