Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Monica Otmili

Goto down 
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Monica Otmili Empty
PříspěvekPředmět: Monica Otmili   Monica Otmili EmptyTue Feb 14, 2012 2:04 pm

Otázky pokládá: Salliene
Odpovídá: Monica Otmili (Http://me-for-all.blog.cz)

1. Jak vznikla tvoje přezdívka, kolik ti je let?
Přezdívka vznikla spojením mého milovaného jména, které ovšem není moje, a úpravou jména mojí vymyšlené holčiny Otmy, jež se zrodila před pár lety v mé mysli a poté mi přirostla k srdci.Můj věk již překročil hranici kritických třinácti, ale k patnáctce se ještě nemá. Myslím, že to nebude těžké uhádnout.

2. Jak dlouho máš blog? Dokázal /a by ses s ním "rozloučit"?
Bloguju od konce letošního července a je to můj první blog. Jestli bych se s ním dokázala rozloučit, tak to nevím, přece jenom se mi ten blogerský svět moc líbí a samotné psaní článků mě baví.

3. Ať už jde o psaní povídek či básní, grafiku, malování nebo psaní deníku - co
Tě k Tvému koníčku přivedlo?

No, už jako malá jsem psala různé příběhy a hrozně mě to bavilo. Ovšem můj blog se tolik nehemží povídkami či básněmi, jako spíš úvahami, názory a myšlenkami. K tomu mě vede moje zvrácená mysl spolu s okolím, jež mi dává nápady. A k blogování mě přivedla hlavně The.

4. Na nápadu založit klub snílků jste se podíleli společně, baví Vás tahle
"funkce"?

Funkce správkyně Repetitia mě zatím baví. Horší to bude, když už nás bude v klubu moc a já s The budeme mít práce až nad hlavu.

5. Jak trávíš volné chvilky, když zrovna nesedíš u počítače? Četbou, procházkou
lesem...?

Když nesedím u počítace, tak u nás hučí CD přehrávač, jelikož hudba, to je moje. Jinak někdy kreslím, lítám po venku s přáteli, nebo i sama, věnuju se hře na cimbál (jež ovšem i po čtyřech letech není moc valné umění), mám ráda zvířata, tudíž se věnuju těm, co mám doma, čtu a flákám se u televize.

6. Když jsi načínal se svým blogem - jaký byl Tvůj cíl? Od začátku si uchovat
autorský blog, nebo byli Tvoje začátky "kopírácké"?

Jak už jsem psala, v mých blogových začátcích jsem měla za vzor The, jež neměla žádný kopírovací blogísek, a také se mi líbila vidina AK (k němuž teď už snad není třeba přidat komentář...). takže jsem chtěla mít blog také tak na úrovni.

Děkuju Ti za rozhovor...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
 
Monica Otmili
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Monica Otmili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Praepositio-
Přejdi na: