Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Qui Lier

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Qui Lier Empty
PříspěvekPředmět: Qui Lier   Qui Lier EmptySat Feb 11, 2012 7:51 pm

Jméno: Qui Lier
Vzhled:
oči
velké oči, hlavně když něco chce, časté jiskření v očích pod návalem pozitivních emocí
barva očí - zeleno modrá spíš převažuje modrá
vlasy
délka vlasů - dlouhé do cca půli zad
barva vlasů - tmavě hnědá s odlesky tmavě fialové až s nepatrnými pramínky vlasů v tmavě fialové barvě
obvyklý účes - rozpuštěné vlasy, rovné, šikmá ofina
oblíbený účes - krepaté vlasy s dvěma culíky na temeni hlavy
postava
postava - normální trošku větší boky a prsa
váha - 65 kg
výška - 165,5 cm
oblečení - černé kalhoty s černými vysokými kozačkami a křiklavě růžová košile (delší)
věk: 19

Schopnost:
Myšlenkové bariéry a silová pole
umí se vložit do mysli a dokázat udělat v hlavě bariéry které by nepropustili někoho kdo čte myšlenky apod. třeba aby četl myšlenky moje nebo někoho jiného Very Happy
uměla bych udělat bariéry a měli by i úroveň i takovou že na požádání můžu u někoho udělat takovou bariéru že ty myšlenky nepřečte ani on sám (nějaké špatné myšlenky z minulosti a chtěl se jich zbavit uzavřu je do bariéry do které se nedostane - tyhle bariéry nemusím kontrolovat pomocí mysli)
je odolné vůči psychickým útokům.
silová pole to je klasika pomocí mysli vytvoří silové pole přes které nic neprojde je odolné vůči fyzickým útokům. Dokáže udělat jak celou kopuli tak třeba jen i štít (viz Violet z úžasňáků)
ty dvě se ale nedají použít zároveň pokud budu dělat silové pole neudržím všechny bariéry. Udržím ze začátku jen dvě bariéry a to jen chvilinku (kromě těch bariér na "vymazání" myšlenek)
a pak čím větší budu mít úroveň tím víc třeba budu moc udržovat obě věci zároveň bariéry i silová pole.

Charakter:
Jsem optimistická, mám pořád dobrou náladu, jsem praštěná, puberťácké chování, ráda se směju, umím dobře skrývat své emoce jsem jako letuška....jen pár lidí dokáže zjistit jaká je moje momentální nálada. Jsem hodně akční, mám pořád nové nápady, ráda se pro všechno nadchnu. Ráda pomůžu lidem, když budou potřebovat, jsem tu pro ně. Miluju noc a spánek kdy můžu utíkat do svých snů a přemýšlet nad neskutečným světem nebo jaké by to bylo kdyby se něco stalo jinak než se stalo. Ráda se parádím a chci vypadat dobře a dělat dobrý dojem. Jsem naprosto oddaná tanci a pojmy jako vášeň a láska znám jedině k tanci, hudbě a zpěvu. Zamilovanost pak k dětem.

Životopis - Jak jsem se dostal/la na vzducholoď::
jak jsem se dostala na vzducholoď? To je trošku složitější. Byla jsem s partou mích kamarádek na maturitním plese naší nejlepší kamarádky. Sešli jsme se v kulturním domě a hledaly ji. Byla nádherná jako princezna z pohádky. Na jejím nástupu a předtančení a následného šerpování jsme si vykřičely hlasivky. Užívaly jsme si to jak nikdy, tancovaly jsme s kamarády a já neustále pomrkávala po bratrovi té kamarádky. holky na mě ať toho nechám, že je to **** bavila jsem se celý večer a za celý večer pro mě přišli asi čtyři kluci, že chtějí se mnou tančit. Rozhodně jsem neodmítala ba naopak. Nohy doslova křičely bolestí z tance. Kolem druhé hodiny jsem dorazila domů. Neměla jsem ani moc sílu něco uklízet a tak, sundala jsem si jen šaty, odlíčila se oblékla do noční košilky mé oblíbené barvy a vklouzla do postele. Pomalu jsem usínala. Už jsem se skoro dostávala do mého oblíbeného světa, ale vyrušil mě zvuk. Zvuk podobný pravidelnému odkapávání vody z kohoutku až na to, že tohle bylo přímo v mém pokoji a bylo to spíš jako by praskala pod každou obrovskou kapkou podlaha. Několikrát jsem se probudila abych se přesvědčila že v pokoji nic nebylo a když jsem se dívala tak bylo ticho a začalo to vždycky, když jsem usínala...pak už to vážně nešlo a já už vyčerpaností a únavou upadla do svého světa snů. Očekávala jsem že uvidím znovu toho kluka, kterého vidím ve svých snech skoro pořád, ale místo toho jsem se octla na kraji paluby obrovské vzducholodi kdesi v oblacích. Byla jsem jen v noční košilce a pocítila jsem chlad... je to skutečné?....


Naposledy upravil Qiu Lier dne Sat Feb 11, 2012 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Qui Lier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Qui Lier   Qui Lier EmptySat Feb 11, 2012 7:53 pm

Povoleno, zlato Very Happy Jsem ráda, že hraješ xDDD
A loď Destiny xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Qui Lier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Qui Lier   Qui Lier EmptySat Feb 11, 2012 7:57 pm

potěšení je na mé straně Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Qui Lier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Qui Lier   Qui Lier Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Qui Lier
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: