Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mikaylliny techniky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG
Mikaylla Lawrence


Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0
Join date : 05. 02. 12

Mikaylliny techniky Empty
PříspěvekPředmět: Mikaylliny techniky   Mikaylliny techniky EmptyThu Feb 09, 2012 7:26 pm

Název:
Horarium - přesýpací hodiny
Schopnosti:
Mou schopností je cestovat časem. Ne, že bych já sama snad mizela v epochách, ale mohu svou myslí vidět minulost a budoucnost. Díky dotyku, pohledu dokážu vidět či cítit cokoliv z života dané osoby, ať už tragédie, vzpomínky, pocity, vůně a chutě, nebo předvídat, co zkoumanou bytost ještě v životě čeká.
Má schopnost je vlastně pasivní, nedává mi žádné fyzické ani jinak neotřelé schopnosti, ale dovoluje mi nahlédnout do Knihy osudu a libovolně měnit její obsah mým vlastním, nečekaným jednáním.

Hned na začátku, v prvním stupni své schopnosti vidím jak minulost, tak budoucnost, ale bohužel jen v nahodilých, nepředvídatelných střípcích, které mnohdy nedávají smysl.

Rank:
Název: Záblesky z minulosti/Coruscans de Praeteritae
Stupeň: I.
Popis: Tato technika mi umožňuje vidět minulost po kontaktu s daným člověkem. Mohu vědomě pátrat v paměti člověka po potřebných informacích, pocitech či emocích, ovšem bohužel vidím jen střípky období, jakési záblesky, nikoliv ucelený obraz. Přesto se i z tohoto mála dá celkem výhodně číst.
Nevýhody: Po použití této techniky přichází většinou bolest hlavy, nebo lehká nevolnost, záleží na délce použití.

Název: Vize minulosti/Visio praeteritae
Stupeň: IV.
Popis: V této fázi tréninku už dokážu vidět cíleně celou minulosti člověka, každé zákoutí jeho předešlého života, vzpomínky, situace, reakce. Zkrátka mám celého člověka s jeho životními poklesky i úspěchy jako na dlani.
Nevýhoda: Stále je zde nutný fyzický kontakt se zkoumanou osobou, musím se jí nějakým způsobem dotýkat, navíc při hledání jsem na nějakou určitou, sice krátkou, ale přesto, dobu v jakémsi transu, kdy nemám tušení o světě. Tento krátký stav trvá jen pár sekund, nanejvýš minutu, ale pro zkušeného nepřítele i těch pár vteřin může představovat výhodu. Také samozřejmě přichází fyzická omezení jako bolesti hlavy a celého těla, někdy křeče, nebo nevolnost.

Název: Záblesky z budoucnosti/ Coruscans de Future
Stupeň: III.
Popis: Je to vlastně totožná technika, jako má primární technika vidění střípků u minulosti, až na to, že momentálně vidím budoucnost, co člověka čeká a nemine, nezvratné události jeho života a podobně.
Nevýhoda:Vidění budoucnosti je těžší, než vidět minulost. Opět musím být s člověkem v kontaktu a vidím jen nechronologické části, také je tato schopnost náročnější na energii, přece jen vidět něco, co se ještě nestalo je složitější, než to co už bylo.
No a hlavním problémem při použití této techniky je v příliš hlučném, přeplněném prostředí. Že bych na rockovém koncertě mohla číst budoucnost, to vážně ne.

Název: Vize budoucnosti/Visio futura
Stupeň: IV.
Popis: V momentální chvíli umím přečíst celou budoucnost člověka. Mohu vidět celý lidský osud, každou minutu jeho trvání, zkrátka všechno, co tuto bytost ještě čeká.
Nevýhoda: Tato technika spotřebovává celkem velké množství mé energie, dostávám se do transu a také mi déle trvá, než se zorientuji v hledaných informacích. A samozřejmě stále jsme v kontaktních schopnostech.
No a občas se stává, že má zkoumaná osoba zahlédne něco, co vidět nemá. Kupříkladu
co se stane v budoucnosti mě, či nějaké mé vzpomínky, pocity a tak.

Název: Třetí oko/Tertius oculus
Stupeň: V.
Popis: Tato vrcholná technika mé schopnosti mi umožňuje vidět minulost i budoucnost a to bez jakéhokoliv kontaktu s osobou, či osobami, o kterých potřebuji něco vědět.
Nevýhoda: Zhruba deset minut po použití této techniky upadám do bezvědomí z vyčerpání, stejně jako během ní nemám tušení o světě, nemohu se hýbat ani mluvit, jsem velmi zranitelná, protože jsem nechráněná a na případného nepřítele vůbec nereaguji.

Název: Vize osudu/Visio fatum
Stupeň: IV.
Popis: Tato schopnost není tak úplně technikou, spíš je to jakýsi bonus k předešlé technice. Dává mi to dar vidění fatálních událostí, co se stali, dějí, nebo se stanou v budoucnu a nějakým způsobem mě ovlivní, většinou v negativním slova smyslu. Jakési varování shůry, že se děje něco, co by mi mohlo ublížit. Různé katastrofy, vražedné plány a podobně.
V tomto stádiu se nemohu hýbat, ale mluvím, i když mluvím spíš v hádankách a nesmyslných spojeních, ve kterých se ale dá, pokud už s tím někdo má zkušenosti, celkem zorientovat. Člověk se ale musí soustředit, mít fantazii.
Nevýhoda: Po tomto nahodilém, zcela nečekaném vidění upadám do bezvědomí bezprostředně po skončení techniky. Toto bezvědomí může trvat několik hodin až den, záleží na délce vidění. Také samozřejmě nemohu předpokládat, kdy takové vidění přijde, nevybírá si, takže se celkem klidně může stát, že mě to popadne uprostřed útoku a já se bezmyšlenkovitě zřítím na zem a konec.


Naposledy upravil Mikaylla Lawrence dne Fri Feb 10, 2012 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Mikaylliny techniky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikaylliny techniky   Mikaylliny techniky EmptyFri Feb 10, 2012 11:47 am

Záblesky z minulosti:
Techniky I. ranku sice nemají nevýhody, ale nějaká ta bolest hlavy by se jako cena za tohle hodila.

Vize minulosti:

Na rank II. mi to přijde moc silné. I u třetí úrovně bych hodně váhala. Možná by spíš mělo cenu nechat si techniku, při které vidíš celou minulost až na IV. rank a přidat pár nevýhod. Zmiňovala jsem třeba bolest hlavy.

Záblesky z budoucnosti:
Chtělo by to nějakou nevýhodu. S rankem zde souhlasím, ale co třeba, kdyby ti určité prostředí zabraňovalo střípky vidět či podobně?

Vize budoucnosti:
Já vím, že tranz je silná nevýhoda, ale stále je silnější samotná schopnost. VIdět celou budoucnost... Možná kdyby u toho tvá "oběť" mohla vidět záblesk z tvojí jako nevýhodu...

Třetí oko:
Povolená.

Vize osudu:
Tuhle techniku bych ti povolila i s rankem IV?
I s menší nevýhodou. Bezvědomí jen na pár hodin až den.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG
Mikaylla Lawrence


Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0
Join date : 05. 02. 12

Mikaylliny techniky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikaylliny techniky   Mikaylliny techniky EmptyFri Feb 10, 2012 7:24 pm

Ummm... takhle nějak..?^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mikaylliny techniky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikaylliny techniky   Mikaylliny techniky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mikaylliny techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Techniky Adriana :P
» Techniky Mirin Lotesse

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: