Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Loď uprostred rozľahlej púšte

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ricardo
Hráč RPG, dějová postava
Ricardo


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputatce : 0
Join date : 17. 01. 12

Loď uprostred rozľahlej púšte Empty
PříspěvekPředmět: Loď uprostred rozľahlej púšte   Loď uprostred rozľahlej púšte EmptyWed Feb 08, 2012 3:09 pm

Loď uprostred rozľahlej púšte 20p4yz4
Toto miesto je obvykle tvorené len a len pieskom a zohavenými telami nešťastných pútnikov, ktorí sa rozhodli prekročiť púšť. I napriek tomu práve tu z vesmíru sťa blesk z jasného neba zakotvila neznáma, na prvý pohľad opustená loď. Zbieha sa sem z ničoho nič mnoho tieňov, akoby nebodaj niečo hľadali. Jeden z najneobývanejších kútov galaxie sa tak zo dňa na deň stal jedným z najvyhľadávanejších miest tých najstrašnejších nočných mor...
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Loď uprostred rozľahlej púšte Empty
PříspěvekPředmět: Re: Loď uprostred rozľahlej púšte   Loď uprostred rozľahlej púšte EmptyWed Feb 08, 2012 4:02 pm

Ruka v ruke sa na palubu uprostred takzvanej "nekonečnej púšte" zbiehal ohromný počet nočných mor, medzi ktorými boli dokonca i tie známejšie. Správne, dokonca i samotné kniežatá sa rozhodli toto miesto navštíviť. Nevedno však, čo presne je od toho možné očakávať.

Nie som si istý, či sa tešiť, alebo skôr obávať. Vonkoncom, takáto návšteva k nám ešte nikdy predtým nezavítala. Nech to už bude ktokoľvek, poslal ho "on" osobne a to už niečo znamená, zvíjal sa cestou v podozreniach a obavách čistobielo odetý muž, pýšiac sa najvyšším vekom spomedzi kniežat. Osobne vkročil na palubu lode, plný očakávaní. Uvedomoval si jedno. Buď budú všetci povolaní na nejakú hromadnú akciu, alebo "mu" už viac ich prítomnosť nedáva žiadny zmysel a tak ich do jedného jednoducho vyhladia. Tak ako i mnoho ďalších sa i on uvelebil na jednej z mnohých stoličiek v podpalubí ohromnej lode. Kniežatá tam však neboli jediné na úrovni "monštrum", naopak, i bez počítania sa dalo jednoducho vyčítať, že ich tam bolo cez 10. Čo sa to tu do pekla deje?

"Moji drahí priatelia, som len veľmi rád, že vás môžem privítať na palube jednej z prvých interdimenzionálnych lodí nielen tohoto sveta. Viete, i ja, hoc ma mnohí pokladajú za démona, snívam a včera som bol poctený obzvlášť neobvyklým snom," vykročil na vyvýšené miesto spoza dverí najhonosnejšej kajuty neznámy chlapec, nie oveľa vyšší, ako mohla byť donedávna Isabel. Strieborné vlasy a vychudnutá tvár s obzvlášť nebezpečným a chladným, snehobielym pohľadom, hoc ich okolie tvorila čiernorierma temnota. Dokonca i nebojácne nočné mory, hoc hľadeli len a len na obyčajného chlapca, cítili niečo viac než len rešpekt. Neemotívne beštie spoznali celkom ľudský strach.

"V tom sne...," pokračoval s rukami za chrbtom vo svojej reči.
"...som videl nás, medzigalakticky obávané nočné mory, a celkom obyčajný hmyz, trasúci sa v kútiku o svoj biedny život, ľudí. Naskytol sa mi nenahraditeľný pohľad. Pohľad na tieto biedne tvory, krčiace sa dennodenne obďaleč svetla v krvavom potôčiku, zakrývajúc si oči pred chladnokrvným požieraním ich neopatrných druhov... na nezmyselné jatky, sprevádzané prenádhernou vábivou melódiou umierajúcich nešťastníkov, vrtiac sa v bolestiach a agónii, roztrúsení po mŕtvolami a krvou zaliatych uliciach každej jednej existujúcej planéty, prosiacich nejakého smiešneho "boha" o vykúpenie, ktoré im následne s za normálnych okolností nepociťovanou radosťou vždycky po vôli doprajeme... nepochybne skvostný to pohľad na čoraz menej a menej skupiniek kladúcich odpor, denno denne sa bezhlavo rútiac do našich spárov za zvuku bolestných výkrikov ich nami mučených najbližších... úžasný to raj a skvelý to svet," hlásal s nadšením, kráčajúc pomedzi stoly a stoličky zjavne na jeho slová zaberajúcich prítomných.

"Veru, moji drahí priatelia, takejto odmeny sme sa po všetkých tých rokoch oddanosti nášmu skutočnému a jedinému "najvyššiemu" dočkali, pretože práve ja, zoslaný z nefalšovaného krvavého raja, prinášajúc vám toto posolstvo s úmyslom postaviť sa na čelo našej roky tvorenej armády, budem spoločne s vami bojovať o to, aby sa tento sen uskutočnil! Nastúpte teda so mnou, moji drahí priatelia a poplujme naprieč vysnívanému, každičkú jednu planétu drásajúcemu, nikdy nekončiacemu peklu radosti a smiechu zo strany za normálnych okolností neemotívnych beštií! Vykročte so mnou, samotným a jediným nefalšovaným bohom zoslaným poslom skazy, roznášať krvavou cestou toto večné posolstvo!" dokonca i na tých, ktorí nielen že svoje emócie najavo nedávali, ale ani ich nemali, bolo možné poznať priam evolučne prejavený záujem, záujem vyplávať riekou mŕtvych za chlapcom, ktorý im ponúka slobodu vražedných inštinktov. Vonkoncom, šlo o prvé spojenie nočných mor za účelom "vznešenejšieho" cieľa v histórii, akoby cez chlapca prehováral Ricardo sám.
"Nezabudnite, našim jediným nepriateľom sú snové lode, obývané tou bezočivou chátrou, ľuďmi..."
Návrat nahoru Goto down
 
Loď uprostred rozľahlej púšte
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Pouští-
Přejdi na: