Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Colors~

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 1:49 pm

*Menší výplod mojej depresívnej nálady ... a myslím že za to môžu aj soundtracky z Dr. Housa Smile *

Láska ... čo to je?


Láska. Pre niektorých obľúbená téma no pre iných zas nie. Pre začiatok poprosím tých čo nemajú radi slovo láska, či s ňou majú zlé skúsenosti, sklamali sa na nej alebo ktorých otravovali roky nepríjemný ľudia z rečami že ich milujú a znechutilo ich slovo láska, prosím nečítajte to.
Vďaka za pochopenie, a tí ostatný ktorý ste zostali ... prosím čítajte ďalej.

Čo je láska? Pre mňa láska znamená veľmi veľa vecí. Veľká škoda že pre ľudí ku ktorým som lásku pociťovala a pociťujem to až tak veľa alebo vôbec nič neznamenalo. Vo vašom prípade to mohlo byť krásne, v tom mojom nie. Niekedy to ale bolo krásne, veď všetko má dve strany. Človek sa po prvýkrát zamiluje a nič ho viac nezničí než zlá láska. Občas sa ani nečudujem ľuďom ktorý nadávajú na lásku ale zase ... závidím tým ktorý vravia že je to najkrajší cit človeka. Možno by som s nimi o tom začala diskutovať ale to by som nesmela vidieť druhú stranu svojej lásky. A nemohla by som počúvať neustále reči o láske, o tom aká je úžasná a svätá. Aj keď lásku stále cítim už to nie je láska aká by mala byť.

Čo presne je žiarlivosť? Je to cit ktorý pociťujete keď vidíte človeka ktorého milujete z niekym druhým. Aj keď s tým chcete niečo robiť, nič sa s tým už robiť nedá. Už nato totiž nie je šanca. Jediné čo Vám zostáva je prizerať sa ako sa človek ktorého milujete od Vás vzďaľuje. Ale takto to už v živote býva.

William Shakespeare raz riekol že: "Láska je zo všetkých vášní najsilnejšia ... útočí zároveň na hlavu, srdce i telo." Láska je krásna vec, nikoho sa nepýta no každý ju cíti. Nik nevie prečo, zrazu sa tak stane. Sme očarený milým úsmevom, zvodnými perami či nežnosťami a naplno sa oddáme túžbe po tom druhom. Sme ako v rozprávke pokiaľ nepríde človek ktorý nás z nej prebudí. Láska sa totiž začína snami. Vysnívame si svoju polovičku, vysnívame si princa či princeznú ktorú raz v tomto živote chceme nájsť a keď nájdeme človeka ktorý by na to bol vhodný tak sa ho snažíme pretvoriť. Postupom času však zistíme že nie je všetko jednoduché, a keď nás naša milovaná osoba opustí, nikdy ju nevymažeme z pamäti. Na prvú lásku sa vraj nikdy nezabúda. Majú totiž v sebe niečo čo nás opantalo, čo sa ani slovami nedalo opísať ale ... dalo sa to cítiť. Takéto lásky sa v živote človeka vždy nájdu a zanechajú v ňom stopu. Veď všetko pekné raz skončí a tak aj prvá láska zanikne. Možno ju neskôr nahradí iná, pravá či jediná. Nebolo by všetko jednoduchšie keby bola prvá láska tou pravou? Ah ... aspoň že snívať nám nikdy nikto nemôže zakázať. V najkrajších a najhlbších snoch totiž každý z nás žije z milovanou osobou. Svet by bol krajší keby v ňom bola láska, avšak nezdal by sa Vám nudný? Ktovie, možno by sme si zvykli že k nám a nášmu životu patrí radosť a šťastie no aj nástrahy, bolesť, hriech a aj nenávisť.
Láska a bolesť sú ako dvojčatá. Jedna bez druhej existovať nemôže, nástrahy sú s nami stále. A hriech? Hriech má strašne veľa podôb, možností či následkov. Hriech nás, smrteľníkov, priťahuje už od dávnych dôb. Vždy je však dostatok možností, záleží na Vás čo chcete obetovať. V láske, napríklad, sa nesmie len brať ale aj dávať. Je jedinečná, silná no aj veľmi krehká zároveň. Vyžaduje pozornosť a aj malé nedostatky môžu viesť k jej zániku. Z lásky sa môže zrodiť nenávisť. Ale takto to platí aj naopak, z veľkej nenávisti sa môže zrodiť nekonečná láska. Ktovie ... a možno je to tak lepšie.

Ďakujem za pozornosť
Ella~



Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 3:42 pm

Zvláštní, zamyšlené.... Každopádně to ve mě vyvolává takový.... Melancholický pocit? Melancholický asi není to správné slovo. Každopádně se mi to líbí...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 3:45 pm

Melancholický ... ? Hmm, to slovo som už dávno nepočula Smile .
V poslednej dobe je pre mňa melancholické všetko tak som to napísala Smile . Heh, myslím že túto rubriku budem využívať dostatočne často!
Som rada že sa ti to páči Smile
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 3:57 pm

Já to slůvko používám prakticky pořád...
Melancholie a Nostalgie jsou pro mě nejčastější pocity, řekla bych XD
A to můžeš xD Já si alespoň budu mít dostatečně často co číst xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:03 pm

Hmm ... Berenika teraz som dostala nápad xDDD Muahahah!? xDDDD
A má krycí názov "Elline myšlienky!" xDDD Muahahahah!
A bolo by najlepšie zbaviť sa takých pocitov Smile . Aj keď vtedy sa najlepšie tvorí... Dúfam že sa to u teba čo najskôr vyrieši Smile
Oh a inak! Prepáč že otravujem na skype xDD Neviem si pomôcť Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:06 pm

Ehmmm.... Já na Skype zase pár dní ale ani jednou nebyla! Není na to čas xDDD U mě... Nu pochybuji, že se něco vyřeší, protože kdyby to bylo tak jednoduché, vyřešilo by se to už před nějakou dobou.
Krycí název Elline myšlienky... To zní dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:13 pm

Jj, hnusný to čas... nedovolí ani skype =.=" Ja som premýšľala nad tým že Skype zruším Smile Grr, depresívna nálada spojená zo "zápalom pľúc" je najhoršia =.="
Umm, myslela som si že som ťa odstrašila z mojimi neustálymi otázkami =.=" A viem že to nie je jednoduché... chce to čas a chce to poriadny kus odvahy a sebe ovládania...
Inak, prišla som na to že odkedy som na tomto fóre naučila som sa písať bodky! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:21 pm

A to je dobré, ne? xDDD Další důvod proč tu být i dál xD
Ne, neodstrašila, neboj. Nejspíš mi ty zprávy stále nedošli xD
Nemám ani moc proč tam chodit. Většinou se jen dozvím, kolik lidí mě nově nesnáší a jaká jsem podle nich zlá a husa. Však víš...
To je další věc, která mi v poslední době znechutila Ns.
Zápal plic? Jej... Hlavně se uzdravit, ale Skype nerušit. To by bylo moc málo příležitostí s tebou mluvit xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:25 pm

Ns... hmm myslím že je čas zahrať sa na Trolla a trochu ich postrašiť že pokiaľ ti budú robiť zle tak ich... KOUSNU DO HLAVY MUAHAHAHA!~
A vieš že mne vždy všetky choroby rýchlo prešli xDDD Tá sladká irónia xDD Som zvedavá či pôjdem v Pondelok do nemocnice =.=" Ale nechcem, chcem zostať tu =.="
Aww, asi presvedčím rodinu aby ma nechala doma na "domáce liečenie za PC" Very Happy Very Happy Very Happy
A Skype, no to mi hovorilo strašne veľa ľudí ale v hĺbke duše viem že len pár z nich to myslelo vážne Smile Ale no čo, nerozčuľujem sa neoplatí sa to Very Happy


Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:30 pm

xDDD Kousnout do hlavy xDDDD To je dobré xDDDDD
Léčení za PC je dobrá věc xD Mě kupodivu vždy pomáhá xDDDDDDD
A ono pár stačí xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 4:36 pm

No inú zbraň proti retardom nemám =.=" Musím zväčšiť svoju zbierku zbraní proti nim hmm... myslím že je čas na kúpu boxovacieho panáka Very Happy
Jj, Pár stačí a sakra pravých Very Happy ~
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 7:41 pm

Zajímavé...hezky napsané Smile
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySat Feb 04, 2012 10:04 pm

Hmmm, no... napadlo ma k tomu aj toto:
Colors~ Images?q=tbn:ANd9GcRI-B5A6Xyvb72IxWuIGLP2ydBYsUElnmqWUyfhCKh2z77QVWCYoSr04zvf
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ EmptySun Feb 05, 2012 9:26 am

Hmm ... to sa bude hodiť Very Happy Very Happy Very Happy !
A Kae, ďakujem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Colors~ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Colors~   Colors~ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Colors~
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Váš prostor zde-
Přejdi na: