Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kaemonova kajuta

Goto down 
AutorZpráva
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyWed Feb 01, 2012 11:21 pm

Kajuta má obdélníkový tvar. Je vymalovaná bílou barvou a na zemi se honosí oranžový koberec s černým vzorem. Místnost "osvětlují" Dvě velká okna na delší straně pokoje. Na jedné straně místnosti byla velká postel s malým polštářem a peřinou. Vedle stál noční stolek s lampou a nad postelí viseli hodiny. U jedné ze stěn stál noční stolek s šuplaty. Ale hlavní byla druhá strana místnosti. Stál tam běžecký trenažer. A kousek od něj velká vestavěná skříň. Pak zde byli ještě dvoje dveře, jedny které vedly do malé koupelny s sprchovým koutem a umyvadlem. A druhé na toaletu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyWed Feb 01, 2012 11:25 pm

Když jsem vešel dovnitř nemohl jsem překvapením ani promluvit. Pokoj vypadal naprosto přesně tak jak jsem si ho vysnil. A to doslova. Vešel jsem dovnitř a zabouchl za sebou dveře. Shodil jsem ze sebe oblečení a hodil jsem ho na židli u stolu. Poté jsem zalezl do sprchy kde jsem stál dobrých půl hodiny a vůbec mi to nevadilo. Nechal jsem uvolnit všechny svaly a celému tělu dopřál odpočinek. Poté jsem na sebe hodil pouze kraťasy a zalezl do postele. Zhasl jsem světlo a ještě chvíli se koukal z oken ven na tu krásu. Avšak chvíli poté jsem usnul.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyThu Feb 02, 2012 4:00 pm

Cítil jsem že jsem se probudil. Ale ještě stále nechávám oči zavřené. Co když to byl přeci jen sen, otevřu oči a budu ležet ve svém pokoji, rodiče mě poženou do práce, vynést koš, uklidit a prožít běžný den.... pomyslím si. Vlastně ještě stále nevím co bych si přál více. Jestli se vzbudit doma a vrátit se do "starého" života a nebo být na vzducholodi. Ale přeci jen myslím že mám favorita, chci poznat lidi z této lodi. Otevřu oči a uvidím bílý strop. Nic divného, mám ho jak doma tak na vzducholodi. Posadím se na posteli a uvidím přesně to co jsem viděl než jsem šel spát. Svůj vysněný pokoj. Zvednu se a dám si rychlou ranní sprchu. Otevřu skříň a najdu tam přesně to co jsem chtěl. Džíny, tričko a své conversky.Obléknu se, trochu si upravím vlasy, respektive je jen stáhnu co culíku, a vyrazím z dveří směrem k poznání nového. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyThu Feb 02, 2012 7:50 pm

Vběhnu do svého pokoje. Shodím ze sebe věci a kouknu do skříně. Překvapením spadnu na zadek. Dole v poličce na boty leží mé, pro mě, krásné boty. Vezmu je do ruky a prohlédnu si je. Ošoupaná podrážka, odloupnutý kus značky. Jsou to oni. Pak si však uvědomím že zaslepen svými botami jsem stále bez oblečení. Rychle vyskočím a sáhnu do police pro tréninkové kraťasy a tričko. Poté si nazuji i boty a vydám se pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyThu Feb 02, 2012 11:47 pm

I když jsem tu byl v podstatě akorát dvakrát hned jsem bez problémů pokoj našel. Vešel jsem dovnitř a nohou zavřel dveře které s lehkým bouchnutím zapadly a zavřely se. Rovnou jsem ze sebe shodil oblečení a hodil ho, jak jinak, někam na zem aby nepřekáželo. Starých zvyků se člověk nezbaví a zlozvyků už vůbec ne. Zalezl jsem do sprchy. Smil jsem ze sebe všechen pot a ještě notnou chvíli jsem tam jen tak stál a nechal se hřát proudem teplé vody. Vyskočil jsem ze sprchového koutu a "překvapivě" tam na mě čekal župan. Vyčistil jsem si zuby, zašel na "malou" a vyrazil do postele. Rychle jsem zmizel pod peřinou a pořádně se zamuchlal. I když v pokoji bylo teplo stejně mi bylo pod peřinou ještě lépe. Přemýšlel jsem nad tím co se dneska stalo, nad tím koho jsem dneska potkal a i když jsem si to možná nepřiznával někdo mi na paměť přišel více. A za chvíli jsem usnul. Těšil jsem se na dnešní sen.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyFri Feb 03, 2012 12:52 pm

Zvednu se a promnu si oči, nohy ani nebolí co je známka toho že jsem si zaběhal dobře. Zvednu se, dám si rychlou sprchu, obléknu se a pomalu se vydám ze svého pokoje pryč.
Jsem zvědavý kam dnes dojdu...včera knihovna...dneska by to mohla bejt nějaká tělocvična...trochu se protáhnout po ránu není špatné... (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptySat Feb 04, 2012 10:01 pm

Po době co se flákám po lodi dorazím do pokoje. Ani se nerozptyluji takovýma zbytečnýma věcma jako koupel nebo něco podobného. Pouze ze sebe shodím věci, ano skončí všude možně jenom ne tam kam patří. Zalezu si rovnou do postele. Dneska to byl zajímavý den a já si v hlavně probírám všechny události. Poté se mi začnou zavírat oči, čekám nějaký hezký sen.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptySun Feb 05, 2012 10:17 am

Uáááá zařvu si když se proberu a posadím se na své posteli. Spal jsem sakra dlouho. Má hlava určitě vypadá jako kdybych dostal 220V. Bojím se podívat do zrcadla abych se nelekl. Zvednu se z postele a první co udělám je že mi podklouzne noha po tričku které jsem tam včera krásně hodil. Baka...mám tu bordel a nakonec se na něm ještě zabiju... vynadám si v duchu a pomalu přejdu do koupelny. Když procházím kolem zrcadla radši zavřu oči a dojdu, kupodivu bez úrazu, až do sprchového koutu.
Nejdříve mě skropila studená voda abych se trochu probral a pak už horká že se za pár desítek sekund zamlžil celý sprchový kout. Po chvíli kdy jsem tam jenom stál a veškerá má aktivita bylo koukání před sebe jsem si umyl vlasy a nějak sebe celého, když jsem byl čistý jak nepoužitej toaletní papír, no nic moc přirovnání ale budiž, jsem vylezl ze sprchy ven.
Další půlhodinu minimálně zabíralo rozčesání vlasů. Když se mi to konečně povedlo stáhl jsem si ho do culíku. Hodím na sebe džíny, triko a plánoval jsem mikinu ale myslím že tohle bude stačit...Poté nechám pokoj napospas nepořádku a vydám se pryč.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyTue Feb 14, 2012 6:59 pm

Dorazím do pokoje a cestou skrz něj ze sebe shazuji věci poté zalezu do sprchového koutu a pustím sprchu. Po minimálně půl hodině co jsem v ní strávil jsem děkoval Insignii a přemýšlel kde se sakra bere všechna ta voda. Poté jen tak přejdu do postele a položím se na ní. Po dlouhé době cítím teplo své postele a spokojeně usnu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyWed Feb 15, 2012 11:05 am

Uááá zvolám na celý pokoj když se posadím v posteli a otevřu oči. S potěšením jsem zjistil že mě nic nebolí, ještě se na chvíli složím do postele a koukám do stropu. Dnes mám vyloženě dobrou náladu. Vyskočím z postele a protáhnu se pár cviky. Poté se vydám do malé místnosti vedle koupelny. Ano správně toaleta. Poté skočím do sprchy a pustím na sebe horkou vodu. Cítím jak se začínám uvolňovat a probírat do dalšího rána. Teda podle hodin spíše poledne. Poté co se pořádně umyji, hlavně hlavu a hlavně kondicionérem, protože po ránu to rozčesat je noční můra. Při tom přirovnání se musím zasmát. Když vlasy rozčešu a spletu do copu vylezu z koupelny a dojdu ke skříni. Bylo tam přesně to co jsem potřeboval. Zelené Nike kraťasy těsně nad kolena, bílé Nike triko, lehká mikina, samozřejmě Nike a v neposlední řadě mé nejoblíbenější conversky. S úsměvem na rtu se vydám směrem k východu.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyThu Feb 16, 2012 12:24 am

Přijdu do pokoje a hned poté co za sebou zavřu dveře ze sebe shodím oblečení. Ani se nerozpakuji s uklízením. Hodím na sebe pouze kalhoty od pižama a zalehnu do postele. Doufám že se mi budou zdát krásné sny.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta EmptyThu Feb 16, 2012 9:37 am

Vstal jsem a unaveně si promnul oči. Vylezl jsem z postele a dal si ranní sérii, 50 kliků, 50 dřepů a 50 sedlehů. Poté jsem zapadl do koupelny a dal si studenou sprchu. Ve skříni jsem si vzal nové věci. Džíny, triko, lehkou mikinu a stejně jako vždycky své conversky. Poté jsem se vydal na snídani.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kaemonova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonova kajuta   Kaemonova kajuta Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kaemonova kajuta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kajuta M.
» Kajuta Qui
» Kajuta Lei
» Kajuta Momo
» Kajuta Elly

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: