Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kaemon Tadashi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyTue Jan 31, 2012 11:51 pm

Název: Velocidade (z portugalštiny, překlad "Rychlost")

O technice: Pravděpodobně vznikla z mé lásky k rychlosti. Rychlost je důležitou součástí světa. Rychlost je sama o sobě fascinující. A myslím že není špatné si s ní trochu pohrávat. Zatím nevím co má schopnost obnáší ale jsem si jistý že po čase stráveném na vzducholodi se to určitě dozvím.

Techniky I. kategorie

Název techniky: Trocar a velocidade (v překladu, "Přeřadit rychlost")
Vzhled techniky: Mohu na pár sekund změnit rychlost předmětů. Například pokud mi něco spadne mohu to zpomait a zachytit. Nebo pokud něco hodím a potřebuji aby to doletělo rychleji mohu rychlost zvýšit. Zatím tuto techniku neovládám tudíž nemám zaručeno že se mi povede předmět zpomalit či zrychlit. Někdy se i stane že předmět zrychlím či zpomalím aniž bych to chtěl.
Nevýhody: Časové intervaly jsou proměnné, někdy je to sekunda, jindy pět, nikdy nevím přesně jak dlouho to vydrží, mohu manipulovat pouze s předměty do velikosti 30 cm

Techniky II. kategorie

Název techniky: Velocidade reafectados (v překladu, "Rychlost přeřazena")
Vzhled techniky: Tato technika je vylepšením techniky "Trocar a velocidade"...s tím že mohu zvyšovat či snižovat (podle potřeby ^^), oproti technice I. kategorie mohu zrychlovat předměty do velikosti jednoho metru, navíc se mi zvyšuje úspěšnost a předměty ve zvýšené či snížené rychlosti většinou doletí než potkají překážku. (pokud nezrychlím kámen a nenarazí na papír xD sice papír kamen porazí ale v tomhle případě by asi kamen vyhrál...)
Nevýhody: Větší soustředění, nemůžu tak dávat pozor co se děje okolo mě, bolesti hlavy z přílišného soustředění

Název techniky: Correr (v překladu, "Běh")
Vzhled techniky: Mohu výšit rychlost svého běhu, až o polovinu, té rychlosti kterou sám vyvinu, po dobu 4 postů (?)
Nevýhody: Větší pocit únavy, bolesti nohou


Naposledy upravil Kaemon Tadashi dne Mon Feb 06, 2012 11:48 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 5:10 am

Víš, tohle ale nejsou techniky kategorie jedna xD
Ale tak kategorie III.

Kategorie I. přijde a odejde kdy chce. Myslíš, že zapálení svíčky, které se ani nemusí podařit, se dá přirovnat k celkovému zvýšení rychlosti? Něco jako první techniku tu jiný má na IV. úrovni.
Co se týče Kategorie I. mohla by to být druhá technika. Ale s tím, že ještě nevíš, co bude vyvádět. Někdy se ti to podaří a někdy ne. A zpomalit nebo zrychlit můžeš maximálně předměty do velikosti... Hmmm.... Zavařovací sklenice xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 9:53 am

Edit ^^ pokud by nestačilo takhle, samozřejmě upravím xD
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 4:13 pm

Dobře, s tímhle souhlasím xD
Velmi zajímavá schopnost.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 4:14 pm

Arigato Smile jinak teď už můžu začít hrát? ^^
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 4:16 pm

Ano, ano xD Samozřejmě můžeš. Teď přemýšlím, jestli jsem tě zařadila na správnou loď. Původně mi samotná schopnost připadala spíš jako fyzická dovednost pro Insigniu. Teď to ale vypadá jako ovládané psychikou. Ach, je to k zbláznění xD Vyber si loď raději sám xD Pokud dáváš přednost fyzické povaze své schopnosti, pak opravdu Insigniu. Pokud psychické, pak Destiny.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 4:19 pm

Raději spíše Fyzické x) takže můžu napsat na palubu Insignie? xD
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 01, 2012 4:21 pm

Myslela jsem si to a hodí se mi to xD Takhle máme počet členů posádky téměř vyrovnaný. Napiš kamkoli na loď Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyMon Feb 06, 2012 11:49 am

Dodělal jsem dvě techniky ranku II.
Doufám že to nemám přehnané ^^ pokud ano jen do mě xD
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyMon Feb 06, 2012 8:41 pm

Nu... Dobrá. Věřím, že to využiješ dobře.
Povolené.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyMon Feb 06, 2012 9:54 pm

já mám dotaz: Jak pomalu musí předmět padat/letět, abys zpomalil čas a zachytil ho? Nemám nic proti tobě, jen se mi nelíbí představa, že můžeš na prvním stupni zastavit kulku.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyMon Feb 06, 2012 9:57 pm

To je asi otázka na místě, ale myslím, že o kulky tady zrovna nejde, ostatně kdo by po nás v týhle hře střílel, tady maj všichni meče Very Happy Nicméně musím podotknout, že já už ty ranky u druhých moc neřeším. Je tu spousta hráčů, u nichž mám pocit, že jejich schopnosti už na ranku jedna nebo dva silně převyšují, co na těch stejných nebo i vyšších rancích umí jiní.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyMon Feb 06, 2012 10:13 pm

Tak to je jasné. Ale jde o to, že by mohl být nesmrtelný. Kor pokud bude moci změnit rychlost i "nehmotných" věcí (plamenná vlna). A samozřejmě nejde o kulku, ale třeba vrhací dýka atd.
Na druhou stranu jsme všichni spolu a mohl bych za to být rád. Ale při cvičných soubojích by mě to pak mrzelo ;-)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyTue Feb 07, 2012 9:18 am

Tak pokud by měl dost rychlé reflexy, tak jo. Já tam takovou lahůdku mám taky, ale až na pátym stupni. No, to ať posoudí Berenika Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyTue Feb 07, 2012 2:34 pm

Tak pokud by šlo o kulku, tak by ji určitě nezachytil. To je předem jasné. Tady jde spíš o předměty jako padající šálek apod. Ale dobrá připomínka. Jenže pochybuji, že někdo bude psát, že tenhle a tenhle předmět letěl rychlostí 10 km/h a proto ho zachytil a ten druhý 11 km/h a proto ho nezachytil xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyTue Feb 07, 2012 2:55 pm

Jde mj o soustředění a postřeh a vzhledem k tomu, že tuhle nechytil ani pomeranč, co jsem po něm hodila nečekaně, tak myslím, že kulka je bez diskusí Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyTue Feb 07, 2012 3:00 pm

Myslím, že je jasné, že bude své schopnosti využívat dobře a není třeba o tom diskutovat. Omezení o rychlosti je nereálné. Nebude si přece hledat, jakou rychlostí kilometrů v hodině padá šálek ze stolu.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 08, 2012 6:13 pm

Samozřejmě. Omlouvám se za spam. Nepochybuji o tom, že to bude používat tak, jak se má. Díky
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi EmptyWed Feb 08, 2012 6:54 pm

To nebyl spam, ale dobrá připomínka. A já jsem ráda, že se o to někdo zajímá, i když tentokrát to necháme beze změn.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Kaemon Tadashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Kaemon Tadashi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kaemon Tadashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kaemon Tadashi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: