Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel Empty
PříspěvekPředmět: Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel   Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel EmptyMon Jan 30, 2012 9:16 pm

Drabble na motívy jedného môjho sna, uverejneného na blogu 5.augusta 2011. Nepodarilo sa mi úplne zachytiť jeho atmosféru, ale približne tam ako-tak je.
Odchod niekoho, koho nepoznám, a kto nie je viac než priateľ, ale pri tom viem, že je stále tu.


Držal ma za ruku a niekam ma náhlivo viedol. Šli sme chodníkom, ktorý bol lemovaný z jednej strany plotmi rodinných domov a z druhej cestou, bola prázdna a tak i ulica. Žiadne autá, žiadni ľudia, no aj tak sme pokračovali.

Kým sme prišli na miesto, ktoré vyhovovalo jeho zámerom, celkom sa zotmelo. Jediné, čo mi umožňovalo vidieť jeho tvár, keď ma pomaly a nežne pritlačil k múru, bola pouličná lampa. A bola som jej za to vďačná, takto som si mohla zapamätať jeho mierny výraz, ktorým na mňa hľadel, kým ma nezačal jemne bozkávať. Ďakoval mi, že som tam vtedy preňho bola.

Chcela som, aby ten krásny bozk trval večne, pretože som chcela byť navždy milovaná, ako som bola milovaná v tej chvíli.

A potom odišiel, pretože vedel, že on nie je ten, koho potrebujem. Mal pravdu, ale aj tak som chcela, aby so mnou zostal. Vedel o mne snáď viac než ja sama. Preto som sa s ním cítila v bezpečí.

Pomaly a smutne som sa vracala cestou, ktorou sme prišli a priala si, aby bol so mnou. Nie, už nebude...Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel Viewimage.forum?u=http%3A%2F%2Ffc01.deviantart.net%2Ffs12%2Fi%2F2006%2F304%2F0%2F9%2FSnow_by_thehiddensapphire
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel   Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel EmptyTue Jan 31, 2012 9:02 pm

Odchod někoho, koho nepoznám... Tato věta se mi vryla do paměti víc než samotné dílko. Ale je pěkné. Zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel   Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel EmptyTue Jan 31, 2012 9:11 pm

Aj som si hovorila, že v tej vete sa mi to podarilo lepšie vyjadriť -_- Very Happy A ďakujem.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Sponsored content





Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel   Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Týden 5. + Ako prišiel, tak aj odišiel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden 1. + (Nepojmenované)
» Týden 2 – 2012
» Týden 2. + Dělitel
» TÝDEN II. 2012
» TÝDEN VI. 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Imaginarius :: Stará témata – tvorba-
Přejdi na: