Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Lokiho převtělení

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Lokiho převtělení Empty
PříspěvekPředmět: Lokiho převtělení   Lokiho převtělení EmptySun Jan 29, 2012 4:44 pm

Název: Stor kjøpmann (velký obchodník)

Jak už název napovídá, Phate má velkou schopnost obchodovat, a to jak s lidmi, tak s mýtickými postavami. Jak on sám řekl: Baví se s čímkoli, čemu lidé věřili, věří a věřit budou. Za určitých podmínek si bude moci půjčovat, brát a vyměňovat schopnosti s Bohy, polobohy, mýtickými postavami...

Rank I: Etasje gave (Dar výřečnosti):

Zatím si Phate uvědomuje, kdo vlasntě je, bohové k němu sami přistupují, pokud se mu snaží dát radu či mu pomoci. Jetšě ale neměl odvahu někoho o něco požádat.
S obyčejnými smrtelníky může lehce manipulovat pomocí slov, které říká (jeho hlas je prostě takový vlezlý, přesvědčivý).

Rank II: Liten Handel (malá smlouva):

Phate se začíná pomalu řadit mezi pantheon bohů, ke kterým odedávna patřil. To mu umožńuje si dohodou půjčit některé z jejich vlastností (například Odinovo kopí, Artemidin luk, vševidoucnost Totha...)
Samozřejmě nevýhodou je, že musím smlouvy uzavírat dopředu (docela špatně se vyjednává uprostřed boje), ale pokud jsem stranou, dá se mýtická bytost zavolat na poslední chvíli a dohodnout s ní podmínky.
Krom toho začínám vidět jiné mýtické bytosti, nižší, chcete-li. CHiméry, démonky, skřítky. Ty dělají hlouposti nebo naopak pomáhají. Někdy ani nevědí, že je vidím či že se jich mohu dotknout. Většinou je stačí zahnat a oni utečou do jiného světa.

Rank III: Behage handel (výhodná smlouva):

Phate už začíná tušit, co se od Bohů dá čekat, jaké smlouvy asi chtějí za propůjčení schopností, může si schopnosti propůjčovat na delší dobu a ví, jak se schopnostmi nakládat.
Krom toho si může na jeden útok půjčit schopnost jakéhokoli "nižšího" tvora, který je poblíž. (Například pokud bojujeme a okolo se prochází Manticora, mohu na jeden útok použít její trny an ocase).

Nevýhodou je hlavně to, že se už plně řadím k bohům, to znamená, že se musím alespoň jednou denně modlit nebo s nimi pít, mluvit atd.

Další nevýhodou je hlavně to, že část bohů mi nechce dopřát klid a proto se mnou bojují, posílají na mě démony. Mých přátel se to ale netýká.

A v neposlední řadě začínám slyšet modlitby a přání ostatních, začínám být volán a někdy musím uzavřít smlouvu i já sám (pro mě nevýhodnou, samozřejmě).

Rank IV: Hel Gode (plné výhody)

Chlastání s bohy je už docela klasika- višchni ví, co jsem zač. Nikdo si nemůže být jistý tím, co říkám- lžu nebo to tentokrát myslím vážně?
Porušování smluv už mám taky párkrát za sebou a přestávám mít respekt. Smlouvy začínají nabírat obrátky, ale i cena za ně je strašná (ublížení sobě či nějaká "božská" zkouška).
Nevýhodou je asi prostoupení Lokim- už mi nemohou zmizet kozí rohy, začínám mít zjizvenou tvář a jde ze mě strach. Také jdu za vlastními cíli, jejichž splněním započne Ragnarok. Za cenu zabití "nižšího tvora" a obětováním sebe sama mohu pozřít jeho schopnosti natrvalo (což má své následky- například pokud zabiju Gorgonu Medůzu, vezmu si její zrak, ale zůstane mi natrvalo, takže budu muset být slepý, abych nezkameněl i někoho z přátel).

Rank V: Være Loki, være Ragnarok (Být Lokim, být zkázou)

Zjizvená tvář od hadího jedu, kozlí rohy, nůž opletený jmelím, pár božích trestů za sebou a spousta zášti v sobě. Loki mě konečně ovládá a stahuje na svět démony, kteří útočí na jeho příkaz. Už ho nezajímá, co mu bohové dají- on si prostě bere. Sám má tolik služebníků, že když někoho zabije pro schopnosti nebo ho pošle na smrt, přijde jich dalších sto.
Stejně jako se přiblížil bohům, vzdálí se obyčejným lidem. Nebude na obtíž, jen bude poněkud nesnesitelné být s ním v jedné místnosti. Díky jeho hlasu je velmi těžké ho odmítnout (pokud jde o obyčejné věci jako "odejdi" a tak dále). Je neuvěřitelně mrštný a jeho schopností je prostě božské prostoupení. Kdo by potřeboval kladivo svého bratra, když ho může přinutit, aby ho použil sám, že?
Ovšem má to i jisté výhody- k opravodvým přátelům se chová mile- pomáhá jim, snaží se z nich udělat polobohy, verbuje je do své armády- a sám uzavírá smlouvy se smrtelníky. Stává se mluvčím, soudcem i katem...

Vzhled při převtělení (až na to, že rohy a zbroj jsou z rohoviny a z kostí)
Spoiler:


Naposledy upravil Phate69 dne Thu Feb 09, 2012 11:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Lokiho převtělení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lokiho převtělení   Lokiho převtělení EmptySun Jan 29, 2012 4:51 pm

Ale to zní jako kdybys byl záporňák a to se mi nelíbí xD
Tajemný charakter ano, dohody s bohy ano, Loki beze všeho... Ale žádné zabíjení. Nestavíme hráče proti sobě, vzpomínáš? A takhle bys nesnil a nemohl zůstat na lodi, což by nebylo pěkné. Co jen s tím...

U technik bych jako nevýhodu navrhovala kupříkladu bolest hlavy XD Klasika.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Lokiho převtělení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lokiho převtělení   Lokiho převtělení EmptySun Jan 29, 2012 5:08 pm

No já nebudu ubližovat hráčům- do čtvrté úrovně budu právě naopak odhánět potvory, aby hráčům neubližovali. A co se týče páté úrovně- pochybuji, že se k ní kdy dostanu ;-)
Nicméně chápu tě a promyslím to.
Ale myslím, že k tomu aybch dopiloval 4. a 5. úroveň mám ještě moře času :-D


Naposledy upravil Phate69 dne Sun Jan 29, 2012 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Lokiho převtělení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lokiho převtělení   Lokiho převtělení EmptySun Jan 29, 2012 5:16 pm

Dobře. Dej mi vědět až to poopravíš xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Lokiho převtělení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lokiho převtělení   Lokiho převtělení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lokiho převtělení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: