Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Zrcadlová síň

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4

PříspěvekPředmět: Zrcadlová síň   Sun Jan 29, 2012 2:10 pm

First topic message reminder :

Velmi malinká a skromná síň, která je charakteristická jedním. Velkým elipsovitým zrcadlem v samotném středu síně. Co se týče výzdoby, na tu zde asi Insignia zapomněla, jelikož jsou zde jen holé zdi, sem tam nějaká ta pavučina a svíčka, která rozhání temnotu.
Ale nebyla by to Insignia, kdyby nevěděla, proč to takhle zařídila. Tohle zrcadlo totiž není obyčejné. Pokud k němu přistoupí snílek a s největší pokorou poprosí loď o pomoc, může se stát, že mu vyhoví. Cestovat na lodi, i když tak velké a krásné jako je Insignia, může někomu působit trápení a tohle zrcadlo je jakousi náplastí na trápení. Dokáže snílkovi ukázat toho, kdo mu nejvíce chybí a podle toho se přizpůsobí i celá místnost. Poprosíte-li tedy o to, aby se vám zjevil váš milovaný, objeví se v zrcadle a místnost se promění přesně v tu, ve které se váš milovaný nachází. Jediný problém je, že o tom sám neví a vše tady je jen jedna velká iluze, která dříve či později stejně zmizí.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 6:42 pm

Ježiši, hlesla jsem a přisedla k zrcadlu. C'mon, pako, tak se otoč!, zaječela jsem, když jsem uviděla, jak se Isabel zhmotňuje přímo za ním. Palce jsem drtila v pěstech a vůbec jsem nedýchala. Doufala jsem, že Eserath má v zásobě i dobrý sluch.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 6:46 pm

Vůbec jsem nereagoval a jen zahleděně civěl do zrcadla...byly tam lidi které jsem znal pár dní...ale měl jsem o ně strach jako kdyby jsem je znal roky...byly to přátele...Doufám že to zvládnou...musí...
Kso...proč sakra nemůžu nějak pomoci... zanadávám si a hledím dál do zrcadla...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 464

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 6:47 pm

"Zachránil ho ... Matt ... " Hlesnem potichu a oddýchnem si v duchu. "Poradia si ... " Dodám potom.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 6:59 pm

Budou v pořádku zvládnou to... oddychu si...Určitě budou v pohodě...
Jsou silní...porazí stíny a vyhrajou... řeknu odhodlaně a čekám co se bude dít...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 6:59 pm

Dívala jsem se střídavě do zrcadla, na Ellu a na Káje. Cloumal mnou vztek. Bylo v pořádku, že jsou ti dva v bezpečí, ale na jak dlouho? A proč to má záležet jen na těch dvou, třech (když jsem počítala i neznámého týpka, zřejmě člena organizace), když jsou tu i jiní, kteří by mohli pomoci? Už to ve mně zase vřelo. Ta nerozhodnost, ten moment bezmoci mě trhal na kusy. Árgghhh..., zaskřípala jsem zuby a zavřela oči, jak jsem se snažila uklidnit. Nefungovalo to. Ruce mi znovu vzplály, tak jsem vyjekla a strhla je na stranu, abych někoho nepopálila. Dop**ele už ale fakt!, zanadávala jsem si a třepala rukama, abych z nich ty firebally "shodila". I když se mi to ale povedlo - a ony se ještě před dopadem na zem rozplynuly jako by je sfoukl vítr - pořád mi hořela hlava a celá jsem se třásla horkem a zimnicí zároveň. Měla jsem pocit, že mi někdo přikládá žhavé železo ke krku a že mě někdo nacpal do výhně. Zároveň jako by mě do spánků mlátili kladivem. Proč... proč..., vzdychala jsem pořád se zavřenýma očima, opřená zády o stěnu, co nejdál od Elly a Káje. Zhluboka jsem dýchala. Relax... meditation... shanti...., jelo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:05 pm

"eM? Potrebuješ ísť na ošetrovňu ... " Okomentujem ju. Pozriem sa prosebne na Kaeho. "Kae ... prosím vezmi ju ... " Slová mi zastanú v hrdle keď moja premena pokračuje. Snažím sa nevrčať. "Vezmi ju na ošetrovňu ... alebo jej prines pohár vody ... "
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:09 pm

Obě dvě půjdete na ošetřovnu... řeknu rázně...Jak ty eM tak ty Ell obě to potřebujete...tak jdeme?
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:10 pm

Nic mi není, hlesla jsem, otevřela oči a sledovala zrcadlo. Hele, všimli jste si, jak ona pořád používá ty stíny? Co kdyby... co kdyby jí je vzali? Co ona vlastně umí sama od sebe? , přemýšlela jsem. Zároveň jsem přesně věděla, co bych v tu chvíli uměla já. Možná to se mnou cloumalo teď a tady, ale tam, kdybych ten její samolibý ksicht viděla přímo před sebou, bych neminula. Moje firebally by jí sejmuly a ty její "špatné" vlasy bych poslala na věčnost.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:15 pm

Všiml jsem si toho, ale nějak stále netuším o koho jde...slyšel jsem od vás její jméno ale nic víc... odvětím...a stále se díval do zrcadla...Sakra, ani to že už jsem konečně objevil svou schopnost mi nepomůže... řeknu naštvaně.
-------------
Omlouvám se ale budu muset tak za 15 min končit ^^
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:17 pm

Objevil?, zaujalo mě Kaemonovo prohlášení. A co to nakonec je? Běháš jako vítr?, usmála jsem se. Isabel je něco jako královna stínů. Je to pěkná ****, pokud se mě zeptáš na můj názor, ale dá se porazit. Je to samolibá mrcha, řekla bych, že v tom bude její největší slabost. Myslí si o sobě bůhvíco, odvolává se na svou "čistou krev" a jak jí nesaháme ani po paty... nicméně můj oheň tu bestii popálil jako každého jiného, ušklíbla jsem se na závěr.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:24 pm

Neběhám...ale můžu měnit rychlost předmětů...zatím jsem to však zkoušel akorát s Elliným notesem, a navíc se mi to nedaří tak často jak bych chtěl ale když budu trénovat věřím že to vypiluji... řeknu s úsměvem...Takže královna stínů? Už to zní dost povýšeně...Ale jsem rád že proti ní něco zmůžeme...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:29 pm

Jak se říká, na každou ehm se vaří voda, usmála jsem se znovu unaveně. Zdálo se mi, že trochu vychládám. Aspoň pro ten moment. Já věřím, že každý záporák má nějakou slabinu, nějakou cestu, jak na něj. Jen stačí tu cestu najít. Třeba tohle..., podívala jsem se na zrcadlo. Nemůžu pochopit, že tam ještě nikoho nenapadlo zhasnout. Vždyť je to tak sakra jednoduchý!, dloublo ve mně vztekem a svíčka, osvětlující místnost, blafla a zhasla, jako by chtěla potvrdit moje slova. Hups, uklouzlo mi a znovu jsem ji zapálila.

To s tou rychlostí je zajímavé. Šlo by to i na lidi? Že bys třeba někoho zrychlil nebo zpomalil?, zajímalo mě.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:40 pm

Jak říkáš každý má určitě nějakou slabinu...záleží na tom jak rychle jí objevíme...a jak jí využijeme... řeknu s úsměvem...a dodám...Na lidi jsem to nezkoušel zatím jenom na předměty...každopádně kdo ví...po tvrdém tréninku...
-------
Musím ^^ zítra se tu objevím...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 7:42 pm

No konečně, vyjekla jsem, když světla na obraze zhasla. Zrcadlo nám umožnilo i nadále sledovat, co se děje, pomocí jakéhosi zvláštního efektu, který bych nazvala jako night vision. Isabel se zdála být nepříjemně zaskočená. Rozzuřený stín, to nemuselo dopadnout nejlépe. Drtila jsem si prsty v pěstech, jak jsem se mohla pominout z té hloupé situace a z toho všeho vůbec. Jakkoli jsem tam nechtěla být, chtěla jsem tam být s nimi. Pokud měli bojovat mí přátelé, kdo to vymyslel tak pitomě, že já nemohla být u toho? Začala jsem se vztekat na Eseratha. To byl jeho nesmyslný nápad, že tady budu sedět a čučet do zrcadla, zatímco oni nasazují krky. Momonika... k čemu mu tam byla dobrá? To já bych už dávno zhasla a tu potvoru osmažila na stínový nuget s kečupem! , vztekala jsem se a ruce mi doutnaly. Kuš, okřikla jsem je v duchu.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 8:18 pm

YES!, zakřičela jsem, když se Isabel skácela k zemi a nejevila známky života. Wohoo, vyskočila jsem na nohy a v návalu euforie objala Ellu i Kaemona. To je ono. That's my baby, mnula jsem si ruce. Ten kluk má u mě už dva panáky. Zadoufala jsem, že tohle už brzy skončí. Chtěla jsem je mít všechny zpátky na palubě.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sun Feb 05, 2012 8:57 pm

Celá rozrušená jsem vyběhla z místnosti, když jsem viděla, že se náš výsadek úspěšně vrací domů.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Mon Feb 06, 2012 5:39 am

Usmiala som sa, zrkadlo pre mňa v tú chvíľku zhaslo. Rovnako však zhasol aj môj pohľad a ja som sa zvalila na podlahu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Mon Feb 06, 2012 7:50 am

Yatta, konečně je konec...vyhrály jsme...já věděl že to zvládnou...zvolám nadšeně a zrcadlo zčerná. V té chvíli si všimnu že se Ell svalila na zem. Rychle přeběhnu k ní a podepřu ji...Jsi v pořádku? Pojď musíš na ošetřovnu...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Mon Feb 06, 2012 7:54 am

Otvorím oči. "To je v poriadku ... ono to prejde Kae, ver mi ... " Usmejem sa. "Ale .. pomohol by si mi dostať sa k bráne? Chcem ich vidieť ... až prídu ... " Prosebne som sa naňho pozrela.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Mon Feb 06, 2012 8:02 am

Určitě? zeptám se ale když vídím její výraz v obličeji...Víš že mě eM přismaží žejo? řeknu jí pak jí vezmu na ruce a odnesu jí k bráně. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Mon Feb 06, 2012 8:04 am

Zasmiala som sa a chytila som sa ho. Nechala som sa odniesť. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Mon Feb 06, 2012 5:55 pm

Cestou do jídelny jsem se zastavila v zrcadlové síni. Jen tak pro jistotu, abych si ověřila, co se děje na Zemi. Zdálo se, že je všechno v pořádku. Viděla jsem naši skupinku vyslanců, jak se vrací na loď. To je dobře, usmála jsem se a pokračovala ve své výpravě za potravou.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sat Feb 11, 2012 4:47 pm

Přiběhl jsem do místnosti lehkým klusem a sledoval jsem, jestli jsou ostatní za mnou, Vypadalo to, že ano. Tudíž jsem vešel do pokoje a nechal otevřené dveře, nechtěl jsem začít než se tady obě dostaví. Proto jsem se postavil před zrcadlo a chodil sem a tam jako tygr v kleci.
"Jen ať se tam nic neděje..."
Mudroval jsem si pod nos.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sat Feb 11, 2012 4:56 pm

Objavila som sa v sieni a podišla som k zrkadlu. Sadla som si pred neho a čakala som. Celé telo som mala v jednom kŕči a sama som cítila že mi o chvíľku prestane slúžiť reč. Sledovala som Eseratha. "Nič sa im nestalo... cítim to... eM a Kae... aj celá Destiny... Sú v bezpečí.... cítim to..." Hovorím prerušovane a vytiahnem notes a pero. Pre istotu.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 404

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   Sat Feb 11, 2012 4:57 pm

Dobehla som za Eserathom. Rozhliadla som sa po miestnosti. Bola prázdna až na zrkadlo. Zaujato som k nemu podišla. Cherryl sa mi posadila k nohám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://exciting-dream.blog.cz/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zrcadlová síň   

Návrat nahoru Goto down

Zrcadlová síň
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: