Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 1:30 pm

Zdvihla som sa zo zeme a vrhla som po ňom notes. Premýšľala som, čo ak má pravdu? Čo ak by bolo dobré začať si veriť? Hmm, nie som ešte veľmi vytrénovaná čo sa týka mojej schopnosti ... potom si o nej prečítam.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 1:55 pm

Když vidím jak na mě letí notes pořádně se soustředím abych ho zpomalil. Když už je kousek ode mě tak čekám že mě zasáhne do břicha ale nakonec z ničeho nic zpomalí a já ho normálně chytnu do ruky. Ani nějak nechápu že jsem to zvládl tak tam stojím a koukám.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 2:17 pm

Prekvapene otvorím ústa a sledujem ho. "Tvoja schopnosť! Je to úžasné!" Zvýsknem od radosti. "Skúšajme to ďalej Kae!" Usmejem sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 2:37 pm

Díky... odvětím Ell překvapeně...Vlastně ani nevím jak jsem to udělal prostě jsem chtěl aby letěla pomaleji a soustředil jsem se na to... řeknu a pak dodám...Zkusíme to znova, tentokrát zkusím zrychlení....
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 2:49 pm

Vezmem si od neho notes a potom ho po ňom hodím. Čakám ako bude reagovať. Som zvedavá ako sa mu to teraz podarí, je dosť možné že mu to pôjde ... ale asi len na takých 75% sa mu to podarí. Kae je šikovný ... nie ako ja. Očami neprestávam sledovať jeho reakcie.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 2:53 pm

Notes na mě vyletí a já opojen první úspěchem se nesoustředím tak jak bych měl...notes neměnnou rychlostí letí ke mě a já ho chytím do rukou...
Kso...moc jsem si věřil že to půjde bez soustředění, baka jsem... vynadám si...Oh Ell prosím zkusíme to ještě jednou? poprosím jí jestli by po mě znovu nehodila notes. Pokud ano odnesu jí ho a vrátím se zpět.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:00 pm

Prídem k nemu a notes si vezmem, v tom momente spadnem na zem. "Ah ... !?" Zaskučím od bolesti. Zatnem zuby a v ústach držím vzlyk. "Kae ... prosím pomôž mi postaviť sa ... " Presedím cez zuby, Insignia vedela čo mi je preto mi dala len jednoduché raňajky. Vedela že ešte budem mať kŕče ah ja hlúpa! Zanadáva som v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:04 pm

Když Ell vezme notes a vypadá to že ho bude chtít hodit začnu se soustředit avšak uvidím že spadne na zem. Kso.. je jediná myšlenka která mi přijde na mozek.
Rychle se rozběhnu k Ell a pomůžu jí na nohy. Jsi v pořádku? Co se děje? Můžu nějak pomoci? zeptám se jí zmateně...mám o ní strach...doufám že bude v pořádku... Celou dobu jí přitom držím aby neupadla.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:08 pm

"Kŕče ... Insignia vedela prečo si mám dať len ľahšie raňajky ... " Zasmejem sa a lepšie sa ho chytím. "Myslím že si sadnem niekam a budem to po tebe hádzať keď budem sedieť ... dobre?" Usmejem sa naňho, snažím sa aby nevidel že ma všetko bolí. Bolesť by prišla tak či onak, aspoň môžem rozprávať.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:14 pm

Aha...no možná...možná bychom mohly zkusit park co ty na co? Nebo palubu...tam je čerstvý vzduch... navrhnu jí ale v podstatě asi jen plácám protože absolutně nevím co mám říct...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:20 pm

Pozrela som sa naňho. "Eh? Ale ... ale potrebuješ trénovať nie ... ?" Spýtam sa ho a zadržím bolesť za zubami. Neznášam kŕče. "Alebo ... skúsme park, tam som nebola ešte ... " Usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:24 pm

Zítra je taky den...nebo pozítří...myslím že času bude dost...tak tedy do parku...je to tam krásné... řeknu Ell s úsměvem. A vydáme se směrem tam. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 05, 2012 3:26 pm

Usmejem sa. Z jeho pomocou potom prejdem k dverám.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptyTue Feb 07, 2012 5:31 pm

Půjčenou knihu jsem pro jistotu odložila hned u dveří. Měla jsem dojem, že by se Insignii nelíbilo, kdybych ji opálila ještě víc než její předchozí "majitel". Což mě přivádělo k myšlence, kdo to asi byl. Dopadl stejně jako ostatní členové posádky? Anebo někde v nějaké podobě existoval? Ostatně - jestli to byl fénix jako já, neměl by být nesmrtelný? Nicméně otázka nesmrtelnosti byla zrovna věcí, které jsem prostě nedokázala důvěřovat. Představa, že by mi nic nemohlo ublížit, byla sice nesmírně lákavá, ale zároveň mi to přišlo už silně přehnané a komické. Nesmrtelná M. Blbost.

Pro tentokrát jsem se rovnou přesunula do nejzadnější části místnosti. Ta měla pokovované stěny, což mi přišlo vhodnější než dřevěné obložení. Kdoví co se mohlo dít, neměla jsem v úmyslu Insignii zapálit.

Shodila jsem ze sebe mikinu a bílé rukavičky. Měla jsem za to, že v tuto chvíli je nebudu potřebovat. Teď jsem své schopnosti nechtěla tlumit, chtěla jsem naopak vidět, co dokážu. Postavila jsem se několik metrů před kovové panáky, které by mohly posloužit jako dobrý terč. Zhluboka jsem se nadechla a nechala skrz své ruce proudit všechnu přebytečnou energii a horkost. Ta jako by se ve mně vzdouvala s každým nádechem víc a víc, až mě dokonale naplnila a pohltila. Ruce se mi obalily ohněm, který jsem okamžitě zformovala do podoby koulí a zvedla jsem je na dlaních.

Trénovací místnost - Stránka 6 Pyromaniac_by_smallvillian

Tak se podíváme, co tady máme..., dala jsem sama sobě zelenou a pokusila se koule nasměrovat. První pokus ovšem dopadl žalostně. Koule se rozpadly v nic sotva metr přede mnou a rozhodně nevypadaly, že by někomu mohly ublížit.

C'mon, focus, zavrčela jsem na sebe v mysli a zkusila to znovu. Tentokrát jsem se rozhodla zkusit to jen s jedním fireballem. Míň ohně se lépe uhlídá. Koule se mi ovšem tak jako tak vzpouzela. Jako kotě, co zrovna nemělo náladu si hrát, vůbec se mi nechtěla odlepit od rukou nebo si zahýbala jak se jí chtělo. Nejméně půl hodiny jsem s ní takhle zápolila, než se mi podařilo vyslat ji správným směrem a alespoň škrtnout o figurínu. Sice to nebyla ta figurína, na niž jsem mířila, ale i tak to byl úspěch. Po takovém úspěchu ovšem musel přijít nutný odpočinek. Uvědomila jsem si, že na mě jde žízeň a že se u toho taky dost zahřívám. Odhodila jsem i tričko, takže mi zůstalo jen černé tílko se špagetovými ramínky, které jsem nosila prakticky pořád jako spodní zateplovací vrstvu. Začala jsem si nicméně nadávat, že jsem se nešla nejdřív převléknout. V džínách mi začínalo být pořádně horko.

Když jsem se dost vydýchala, jala jsem se zkoušet to znovu. Jednu po druhé se mi dařilo vrhat ohnivé koule čím dál tím přesněji, až jsem si začala říkat, že možná přece jenom k něčemu budu. V jeden moment se mi dokonce podařilo něco, čemu by se snad dalo říct "kulometový efekt", ale popravdě to nebylo tak cool jak se zdálo, neboť to spíš byla záležitost vymknutí se kontrole než že bych něco takového "uměla". Koule z mých rukou prostě začaly vyletovat jako splašené, jedna za druhou se řítily směrem k figurínám a dávaly jim pořádně zabrat, stejně jako mně. Udržet jejich směr, abych nesejmula něco jiného než figuríny, bylo neskutečně náročné a navíc mi trvalo drahnou chvíli, než se mi to podařilo "vypnout". Skácela jsem se unaveně na zem. Hustý..., kroužilo mi hlavou. Popravdě jsem ale začínala mít dost a jazyk se mi lepil na patro.

Do třetice všeho dobrého, řekla jsem si a jala se pokoušet své štěstí s trikem, kterému jsem se rozhodla říkat Firewall. Při tom pomyšlení jsem se neubránila smíchu. Nicméně samotný trik už tak komický nebyl. Zploštit kouli se ještě docela dalo. Opět se mi podařilo uplácat z ní stěmu přibližně metr na metr, ale stěna se stejně všelijak kroutila a snažila se smrsknout zpátky do koule, což byl tvar jí příjemnější. Krom toho se mi nedařilo s ní hýbat tak, jak jsem chtěla, a jak jsem se jí snažila zvětšovat, bránila se mi čím dál tím víc, až nakonec blafla a zhasla jako minule. Potřetí jsem si musela sednout na podlahu a vydýchat to. Začínaly mě bolet ruce a pálily mě dlaně. Cítila jsem se celá jaksi namožená a unavená, o tom, jak jsem byla zpocená, ani nemluvě. Nicméně byla jsem na sebe pyšná. Začínala jsem věřit, že poctivým tréninkem s tou schopností možná přece jen něco zmůžu. A to byly dobré zprávy.

Otřepala jsem se a zvedla ze země. Pro jistotu jsem si znovu natáhla ochranné rukavičky. Při té příležitosti jsem si všimla, že moje ruce nejsou vůbec spálené. Ani nikde jinde jsem se nespálila. Zřejmě lepší koordinace? To si dám líbit, usmála jsem se, sebrala ze země svou knihu a oblečení a celá dehydrovaná jsem se vydala pro něco k pití.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptyWed Feb 08, 2012 10:51 am

S vedomím, že dnes sa mi nechce veľmi trénovať moju schopnosť som sa dostal až do haly. Prešiel som na miestečko, kde som posledne zvykol trénovať. Vytiahol som katanu zo saye a tú som odložil na zem bokom.
Nasledoval ladné, naučené, pohyby tela a meča. Pred sebou som mal pomyselných bojovníkov, s ktorými som bojoval. Môj tréning sa niesol takýmto štýlom...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptyWed Feb 08, 2012 3:02 pm

Napokon, keď som asi hodinku trénoval, rozhodol som sa, že si zabehám. Vzal som teda sayu a čepeľ katany v nej skryl. Meč som som ešte vtedy odložil, dal som si dolu tričko a mikinu a začal som behať.
Behal som až doteraz, keď som konečne trenažér a rovnako tak aj mp3 vypol a zašiel si po triko. Do toho som sa hneď aj utrel. No jo no, zasa som si nevzal uterák...
Hodil som na seba mikinu a vzal katanu. Takto pripravený som opustil halu.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySat Feb 11, 2012 11:30 am

"Pfuu!"
Vydal som zo seba potom, ako som vošiel do prázdnej haly a dlaňou si stisol svoj krk... bol celý stuhnutý a každučký pohyb ním ma bolel. Rozhliadol som sa okolo seba, nikde nikoho nebolo. To mám trénovať s týmto krkom?
No, veľmi sa mi teda nechcelo, len čo je pravda. Pri pomyslení, že len pohnutie krku ma tak veľmi bolí, čo by sa mi muselo stať, ak by som tu začal skákať, robiť saltá, rukami sa odrážať od podlahy a stropu a podobné opičárne.
Zhlboka som sa nadýchol, a keď som položil svoj meč na zem, vydýchol.
"Chjóó!"
Nechcelo sa mi... vôbec. No bolo to nutné, netreba zlenivieť. Veď som si sám predsavzal, že budem silnejší, aby som bol pripravený na boj proti tieňom. Posadil som sa na zem a začal som si naťahovať šľachy na nohách.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySat Feb 11, 2012 3:07 pm

Potom, ako som dotrénoval svoje, ma moje telo ešte viac bolelo, aj keď, cítil som sa lepšie... napriek bolesti. Podišiel som k svojmu meču a ten som si vzal. Počas chôdze smerom k dverám som si ho pripevnil na chrbát, a keď som prišiel k dverám, otvoril som ich.
Hmm... dnes som zasa nikoho nevidel...
Zamyslene som sa obzeral po prázdnej hale.
Chýba tu eM a Kae...
Vošiel som do otvorených dvier a potom v nich aj zmizol.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 1:04 pm

Dokráčala som do tréningových priestorov a tenisky som položila k bežeckému pásu. Postavila som sa pred boxovacie vrece. "Toto asi nie... skôr niečo čo by som zvládla..." Chcela som sa od neho otočiť no to už mi Insignia pripravila bandáže na ruky. Povzdychla som si, vzala som si tenisky a obula som sa. Natiahla som si na ruky bandáže a pozrela som sa na panáka. "Ale aj tak neviem čo mám robiť ďalej!?" Poviem nahnevane. Do hlavy sa mi ale dostanú pózy akčných hrdinov. Porazene si povzdychnem a nakopnem teda vrece. Nepriateľsky sa zatočí, mne sa to začína ale páčiť. Udieram doňho päsťami a kopem. Po chvíľke ma ale moje lietajúce vlasy začnú štvať. Siahnem do vrecka po gumičke a spravím si vysoký cop. Trénujem ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 2:26 pm

Po chvíľke, keď som cítila že viac nezvládnem, som spadla na zem. Vydýchavala som sa. Pozrela som sa na ruky ktoré boli červené z neustáleho búchania. Nohy radšej nespomínam. Zdvihla som sa a odišla som do izby. Potrebovala som sprchu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 5:58 pm

Potom, ako som sa dostal do haly, zasa prázdnej haly, som prešiel k bežeckému trenažéru. Pustil som ho a dal som si dolu rozopnutú košeľu a tiež tričko. Odložil som aj svoju katanu a pripevnil som si k ušiam slúchadlá. Vyskočil som na trenažér a začal som behať.
Počas behu som rukou zablúdil do vačku, kde som mal mp3 prehrávač, ktorý som jedným stisnutím spustil a hudba v slúchadlách do mňa akoby vrazila a zmenila moje tempo. Neplánoval som behať dlho, ale rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 7:43 pm

Po odbehnutí si svojho, som vypol mp3 prehrávač a zložil som si slúchadlá. Vypol som trenažér a zišiel z neho. Utrel som sa do trička, pretože som si nevzal uterák a hodil som na seba aspoň košeľu.
Keď som si vzal meč, tričko som si prehodil cez rameno a zamieril som preč z haly... preč z haly priamo do sprchy. Otvoril som dvere, ktorými som vyšiel, zatvoril som ich za sebou a už ma nebolo.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptyMon Feb 13, 2012 7:03 am

Dobre vybavený, s uterákom, som vošiel do haly a hneď som zamieril k trenažéru. Počas rýchlej chôdze som sa poobzeral okolo seba... nikoho nikde nebolo.
Dal som si dolu košeľu aj triko... položil som ich na vedľajší trenažér a to isté som urobil s katanou. Pustil som trenažér... do uší si vložil slúchadlá a pustil mp3. Uterák som prehodil na rúčku na svojom trenažéry a potom... hop na trenažér.
Hudba ovplyvňovala moje tempo... behal som a behal.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptyMon Feb 13, 2012 11:02 am

Svoje som mal odbehnuté, a naviac... nechcel som to preháňať, tak som spomalil tempo, ako na trenažéry, tak aj so svojimi nohami... vypol som mp3 a z uší vybral slúchadlá.
Zostúpil som z trenažéru a vypol ho. Keď to bolo, jednoducho som vzal uterák, a poutieral som sa. Prehodil som si ho cez ramená, vzal svoj meč, triko&košeľu a zamieril k dverám haly.
Potom, čo som ich otvoril, ešte som sa obzrel, hala bola prázdna ako keď som prišiel. Vo dverách som napokon aj zmizol.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 EmptyTue Feb 14, 2012 11:45 am

Prešiel som okolo vreca, pričom som sa naň pozeral, s úsmevom samozrejme.
Nič pre mňa...
Zastal som napokon až pri trenažéry na behanie, ktorý som pustil... dal som si dolu triko a prehodil ho cez vedľajší trenažér. Meč som položil na zem a do uší si dal slúchadlá.
Vyskočil som na trenažér a začal behať, keď som pustil hudbu, tá mi pozmenila tempo, a už som fičal... kto vie dokedy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Místnost s bránou
» Zasedací místnost
» Tréninková místnost
» Místnost s bránou
» Řídící místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: