Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 4:01 pm

Prikývnem a usmejem sa. "Hmm, človek sa cíti slobodný keď beží ... zabudne na to čo ho trápi a myslí len na cestu dopredu ... " Pomaly na bežeckom trenažéri zrýchľujem a schopnosť mi mizne. "Myslím že ... beh je asi najslobodnejšia vec ktorú človek môže urobiť ... teda ak by človek mohol lietať bolo by to lietanie ale ... beh je jednoducho sloboda ... " Dodám.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 4:05 pm

Řekla jsi to naprosto přesně...není moc lidí co smýšlejí podobně... řeknu a zvýším tempo. Na čele se mi objeví malé krůpěje potu. Dobré znamení toho že člověk něco dělá, něco pro své tělo.
Vlastně možná že těch lidí je víc, ale neměl jsem nikdy příležitost je potkat...ty jsi vlastně první od koho to slyším... řeknu Ell s úsměvem a běžím dál, a přitom stále na jednom místě.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 4:10 pm

Zasmejem sa. "Vo svojom živote som stretla množstvo ľudí, každý mal iný charakter ... Nie nadarmo sa hovorí že nikto nie je dokonalý. Avšak je pekné že je tu niekto kto zdieľa môj názor ohľadom tohto ... " Usmejem sa na Kaeho. "Taktiež... nie vždy som takto slobodne z niekym rozprávala... v mojom svete som bola vždy len akýsi duch či tieň... zmenilo sa to až neskôr... avšak občas mám prázdny pocit... beznádejný pocit..." Spomaľovala som trochu. "Akoby všetko čo sa dialo, nemalo zmysel a ja som bola len bábka alebo len kúsok skladačky ktorú skladal niekto iný... Akoby môj život nebol môj..." Pošepkám no potom sa pozriem pred seba a oboma rukami si buchnem po lícach. "Ale nemôžem myslieť takto depresívne... že?" Otočím hlavu na Kaeho a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 4:32 pm

Hai... řeknu...Sakra proč mám tendenci všude cpát japonská slovíčka když vím že jim nerozumí...baka jsem....
Ano máš pravdu, nikdo není dokonalý...tedy až na Chucka Norrise... řeknu se smíchem, když jsi vzpomenu na ten internetový fenomén...ale pak už trochu vážněji pokračuji. Já jsem taky rád že jsem tu potkal někoho s kým si rozumím...a je mi divné že jsi byla stín...jak mohly takovou milou holku přehlížet...mě také neměly moc rádi...byl jsem dlouhovlasý podivín který běhal do školy, místo toho aby jezdil autobusem nebo autem...a nejhorší bylo mé jméno...neměly ho rádi...a všechno má nějaký smysl i když někdy nevíme do poslední chvíle jaký... jsem rád že jsem tě tu potkal... zakončím svou řeč s úsměvem...a pak dodám na její poslední otázku...Musíme myslet pozitivně...a být tu za to rádi...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 4:51 pm

Zasmejem sa. "Chuck Norris je jednoducho pan!" Uškrniem sa pri jeho ďalšej vete. "Divné? Ak by si ma poznal predtým myslel by si si určite to isté... Bola som ešte viac uzavretá než teraz... rozprávala som sa len z rodičmi pretože som sa ostatných bála... A keď som občas prestala rozprávať ľudia si zo mňa radi uťahovali... preto som sa začala venovať knihám a behu... aj keď behám len občas..." Potom som sa naňho pozrela. "Podivín? Keď má človek dlhé vlasy tak je podivín? Ale to je blbosť..." Zasmiala som sa. "Máš pravdu! Myslieť pozitívne a mať radosť že sme tu!" Poviem nakoniec a znovu sa rýchlo rozutekám.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 4:58 pm

Možná za to může opravdu Insignie... řeknu a uvědomím si že jsem začal vzducholoď oslovovat jménem...zvláštní avšak přijde mi to normální...má jméno tak proč jí tak neříkat...Já bych se ve skutečném světě pravděpodobně s tebou ani nezačal pořádně bavit...protože bych se bál...nebo spíše styděl...nemám moc sebevědomí.... a pak mi přijde na mysl včerejší situace a to co mi řekl kapitán první den na palubě.
Víš včera než jsem usnul na ošetřovně se něco stalo...něco co jsem nedokázal pochopit pořád si myslím že se mi to jen zdálo.... řeknu Ell s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 5:08 pm

Usmiala som sa. "Sebavedomie... to chýba viacerým takže neboj... nie si sám..." Potom sa naňho pozriem prekvapene. "A čo sa stalo?" Spýtam sa ho a sledujem ho.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 5:28 pm

Chmm nevím kde začít... pomyslím si ale pak přeci jen začnu...Když jsem tě přinesl na ošetřovnu chtěl jsem si sednout...otočil jsem se a omylem jsem shodil vázu co stála na stolku vedle... instinktivně jsem se k ní natáhl ale nedosáhl jsem mermomocí jsem chtěl aby se nerozbila a když byla tak deset čísel nad zemí tak zpomalila a pomalu dopadla na zem...a nic se jí nestalo...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 5:34 pm

Zarazila som sa a zoskočila som z bežeckého pása. "Možno to je tvoja schopnosť!" Usmiala som sa na Kaeho. "Mal by si ju začať trénovať! Alebo ... alebo by sme sa najprv mali presvedčiť či je to určite tvoja schopnosť Kae!" Bola som nadšená, vytiahla som notes a zapisovala som si.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 5:42 pm

Možná že jo...měl bychom to zkusit...snad to bude ono... řeknu a také seskočím z pásu. Utřu si čelo ručníkem který jsem měl kolem krku...vlastně ani nevím že bych si ho tam dával...no nepřemýšlím nad tím...Ell zkus prosím proti mě něco hodit...něco těžšího a menšího...zkusím s tím něco udělat...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 5:59 pm

Po ruke som mala len svoj notes, nech sa hlavne neotvorí. "Okay, hodím po tebe toto ... " Poviem mu a notes po ňom hodím. Sledujem ho a čakám kedy použije schopnosť.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 6:05 pm

Snažím se soustředit na notes který proti mě letí abych ho zpomalil jako předtím...ale notes místo toho celkem zrychlí a narazí mi do břicha...No tak to nebylo přesně to co předtím...teď jsem ho zrychlil...což jsem neměl v plánu...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 6:10 pm

"Hej, lidi", vyhrkla jsem, když jsem vpadla do tréninkové místnosti - jediné místnosti, kde jsem zrovna někoho našla. "Já si tam klidně čtu, div u toho nespím, a vy mi vůbec nic neřeknete - vždyť ostatní už jsou v přístavu, vás to nezajímá?", snažila jsem se popadnout dech. Pak jsem si všimla, že Káj a Ella jsou zřejmě uprostřed tréninku. "Samozřejmě pokud máte něco důležitějšího na práci... ale já se jdu koukat", mrkla jsem na ně a plna podivného vzrušení, které bylo směsicí strachu, obav a touhy spatřit onu zázračnou síň se zrcadlem, jsem se bez dalších slov vydala ji hledat.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 6:14 pm

Rýchlo som sa k nemu rozutekala. "Nič ti nie je?! Ono ... ten notes je hrubý, nič ťa nebolí?" Spýtala som sa ho z obavami v hlase. "Nemala som ho hodiť, mala som hodiť niečo iné ... ach ... " Kusla som si do pery a zdvihla som notes zo zeme."Ale ... takže dokážeš meniť rýchlosť predmetov ... že?" Pozriem sa naňho. Potom si povšimnem eM. Eh!? Prístav!? Idem tam!? Pozrela som sa na Kaeho a rozbehla som sa za eM.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySat Feb 04, 2012 6:16 pm

Jsem v pořádku...takže tohle je má schopnost...doufám že jí pořádně vypiluji... řeknu když uvidím že má Ell obavy. Ale pak přiběhne eM a mluví o té schůzce a přístavu...takže jsem si to myslel přeci jen správně...V tom případě se rychle vydám za ní a Ell která už taky vyrazila...(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:25 pm

Objavila som sa v tréningovej miestnosti a sadla som si na mäkkú kožušinu. Otvorila som knihy a začala som študovať. Pritom som čakala na Kaeho.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:32 pm

Doběhnu chvíli za Ell...Promiň že jsem se zdržel...blbé tkaničky... řeknu s úšklebkem. Jenom se trochu rozehřeji... řeknu, zavěsím se na tyč na přitahování a začnu přitahovat kolena k břichu...a ještě k tomu dodám...A Ell odkud vlastně pocházíš? Ty jsi z Itálie? Jaké to tam je?
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:37 pm

"Som zo Syrakúz... a umm, je to tam krásne. Radi tomu hovoríme Biele mesto kvôli tomu že tam nájdeš strašne veľa odtieňov bielej... Je to tam pokojné ale v noci sa bojím vychádzať von... ak ideš po meste v noci mal by si sa báť dvoch vecí. Jednou z nich sú potkany a tou druhou sú netopiere... " Otrasiem sa pri spomienke na moje prvé stretnutie z potkanmi. Nie žeby som sa hlodavcov bála ale potkany sú strašidelné. "A ty si? Viem len toľko že si z Portugalska ... " Usmejem sa na Kaeho, začítam sa do knihy o jeho schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:42 pm

Jsem z Portugalska přesněji z přístavního města Vila do Conde je to město na břehu řeky Ave, je tam celkem rušno je to důležité centrum obchodu...ale když víš kam jít...nebo spíše v mém případě běžet...dají se najít klidná místa...například jsem rád odpočíval na útesech u moře. Nebo v okolních lesích byl také klid...v podstatě jsem byl stále v přírodě...a u nás jsi se musela bát akorát tak turistů... řeknu se smíchem.... a seskočím na zem.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:48 pm

Uškrniem sa. "Ja som typ človeka ktorý sa bojí skoro všetkého... aj vlastnej schopnosti... " Posledné slová zašepkám. Prevrátim stránku a začnem citovať z knihy. "...Schopnosť Velocidade umožňuje užívateľovi na pár sekúnd zmeniť rýchlosť predmetov... pokiaľ sa ju užívateľ naučí ovládať poriadne, zväčší tým aj veľkosť predmetov ktorých rýchlosť môže ovládať... na začiatku ovláda rýchlosť predmetov ktoré sú veľké asi 30 centimetrov... Nikdy ale nie je zaručené či predmet užívateľ zrýchli alebo spomalí... " Pozriem sa na Kaemona.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:54 pm

Myslím že nemáš čeho se bát...tvá schopnost je parádní...a ty jsi dobrá, zvládneš to... řeknu s úsměvem. A pak si vyslechnu něco o své schopnosti...Takže abych to shrnul můžu předměty zrychlit a zpomalit, ale není zaručené jestli se mi to povede...a omezená velikost...no myslím že to je dobré...hlavně se musím asi soustředit na to abych měnil rychlost tak jak chci a ne abych jako včera tu knihu místo zpomalení zrychlil...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:05 pm

Prikývnem. "Zas tak dobrá nie som Kae ... neviem ovládať vlastnú schopnosť a neviem ani zabrániť jej nevýhodám ..." Povzdychnem si a prehrábnem si vlasy. "Môžem ti nejako pomôcť v tréningu?" Spýtam sa ho a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:14 pm

Ale jsi...jen si musíš více věřit...když přijdeš na to jak bych ti mohl pomoci v tréninku tak se ozvi... řeknu s úsměvem a pak dodám na její otázku...Asi by možná pomohlo kdybys po mě něco házela, i když znám pár lidí kterým by to udělalo dobře, ale k věci, když po mě něco hodíš budu rád...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:21 pm

"Veriť si ... to nepôjde ... " Usmejem sa. "Hádzať po tebe niečo? Bude stačiť notes? A tieto knihy sa mi veľmi hádzať nechce ... " Poviem mu a zamyslím sa.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:28 pm

Určitě to půjde...uvidíš... řeknu jí přesvědčeně s úsměvem...A ano notes bude stačit doufám že ti ho nezničím... dodám trochu opatrně...No tak se do toho můžeme pustit...Budu zpomalovat... řeknu Ell s úsměvem a jsem připravený na notes...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Místnost s bránou
» Řídící místnost
» Místnost s bránou
» Zasedací místnost
» Tréninková místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: