Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Skladiště

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Skladiště   Skladiště EmptySun Jan 29, 2012 1:43 pm

Téměř nejníže postavená místnost. Tedy spíše bludiště vytvořené kamennými stěnami. Sem zavítají snílci opravdu málokdy. Celý tento komplex je plný haraburdím, starých knih, sošek, a všeho možného, co bylo zapomenuto časem či předešlými snílky. Ač by se zdálo, že tato místnost nemá využití, jedno zde přeci je. Pokud se chcete schovat, či schovat něco před zraky ostatních, nenajdete lepší místo. Mezi vrstvičkami prachu a tunami pavučin nenapadne nikoho hledat. To, co zde leží, nepatří nikomu, takže pokud si zde snílek něco vyhrabe je to jeho. Ale pozor, jsou zde i nebezpečné věci, které byly uschovány právem. Takže pozor, ne vždy se vyplatí všechno prozkoumávat.

Skladiště Thehallsch
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyMon Jan 30, 2012 7:08 pm

Otvoril som dvere, celý natešený, že uvidím palubu a porovnám ju s tou, ktorá bola na Destiny, no keď som nazrel dnu, moje oči sa rozšírili. Pavučina ešte aj tak, kde by človek povedal, že sa ani nedá nájsť, samý haraburdy a neviem aké hlúposti. Bol to akýsi sklad nechcených alebo nepotrebných vecí.
"AAAEW!"
Zreval som, pretože som sa dosť dlho motal loďou a nakoniec som skončil niekde, kde som vôbec nechcel, teda aspoň podľa mňa, kto vie, čo mám s podvedomým. Povedal som si, že keď už som tu, tak to tu omrknem. Nechcel som však ísť príliš hlboko do útrob tohto desného miesta, lebo stratiť sa tu by znamenalo pre mňa asi koniec. Po kratšom prehrabávaní sa medzi odvrhnutými vecami som sa pobral radšej preč.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 07, 2012 11:00 pm

Po pár minútach potom, ako som odišiel od Momo, som sa dostal pred dvere skladu, ktoré som už poznal. Niečo som potreboval a tak som myslel, že práve tu by to mohlo byť.
Otvoril som dvere a vošiel dnu. Dvere som samozrejme nezatváral. Svetlo razom zalialo celú miestnosť a mne sa tak naskytol krásny pohľad na všetky tie opustené predmety.
"Leštidlo na kov... leštidlo na kov..."
Opakoval som si počas hľadania a hľadal som a hľadal a hľadal...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 07, 2012 11:21 pm

Napokon sa mi podarilo nájsť to, čo som hľadal. Vzal som pastu do ruky a prezeral si ju. "Dúfam, že to nie je po záruke..."
Otvoril som pixlu a očuchal jej obsah. Nevedel som určiť, či je to ešte použiteľné alebo nie. Myslím, že to zistím použitím. Vzal som nejakú handru, bola poblíž. Vyzeralo to ako použité... roztrhané tričko. Vytiahol som meč a naniesol vrstvu pasty na čepeľ. Začal som ju čistiť prostriedkom, až napokon po istej dobe sa čepeľ meča leskla snáď tak, ako ešte nikdy.
Spokojný som dal meč späť do puzdra a vzal si pastu. Opustil som sklad a zamieril do svojej kajuty.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyWed Feb 08, 2012 3:34 pm

Otvorím staré a vŕzgajúce dvere a vstúpim do miestnosti. Aktivujem svoju schopnosť aby som nemusela zapáliť sviečky, Insignia však tak urobí namiesto mňa. "Nechceš pomôcť? Skúsim tu upratať!" Poviem nahlas a zacítim jemné vibrácie pod nohami. Zapla som si vlasy nahor a na ruky som si dala rukavice ktoré mi Insignia pripravila. Pustila som sa do toho.

Po niekoľkých minútach som mala uprataný až jeden regál kníh na jednej polici, povšimla som si zvláštnu knihu. Sadla som si na zem a začala som čítať. Stránky boli plné nezmyslov ale... viac menej som pochopila o čo tam šlo. Takže si staršia než Destiny ako vidím... A zrkadlo má v sebe akúsi esenciu duše... Knihu som položila na policu a pokračovala som v upratovaní.

Čím ďalej som šla, tým viac sa mi tu nepáčilo. "Nedivím sa že nechceš aby tu ľudia chodili..." Pošepkala som. V tom svetlo zhaslo. Zľakla som sa ale videla som v tme vďaka schopnosti. Zmocňoval sa ma strach, postupovala som ďalej. Nachádzala som kosti zvierat, trofeje či vikingské rohy ktoré využívali ako trúby. V tom Insignia svetlo znovu zapálila. Videla som pred sebou maličkú sošku líšky. Usmiala som sa pre seba a vzala som si ju do rúk.

Zrazu popraskala a mne v rukách ostala čierna hmota. "Je to... teplé..." Hmota mi obalila ruky, zľakla som sa a spadla som na zem. Keď som po pár minútach otvorila oči, v rukách som našla maličké mláďa líšky polárnej. Spalo, potom sa natiahlo a olízlo mi prst. Rýchlo som sa zdvihla a rozbehla som sa nájsť kapitána alebo niekoho.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 11, 2012 11:36 am

Vběhnul jsem do skladiště a u dveří se zastavil a počkal, až doběhne Momo, nechtěl bych totiž, aby se tady ztratila. Ani ona ani Cherryl.
Jakmile přišla, kývnul jsem na ní a vydal se skrze skladiště.
Můj krok byl velmi dlouhý a rychlý, což naznačovalo, že spěchám. Velmi spěchám.
"Drž se u mě, jednou z výhod toho, mít Insignii v hlavě, je to, že znám celou loď skrz na skrz. Každopádně tady je to hodně problematické, takže se mě drž."
Zabočil jsem kolem výklenku s podivnými nádobami, ve kterých bylo něco uloženo, možná to byla zvířata, možná ne, Každopádně to vypadalo otřesně.
"Insignia mi říká, že se něco děje, ale co přesně... To bohužel nevím, uvidíme, co nás tam potká. Každopádně se připrav na nejhorší. Nenutím tě tam jít, takže jestli si to cestou rozmyslíš, nemám ti to za zlé."
Vysvětlil jsem, načež jsem asi 3krát ještě zahnul, pokaždé jinde a pokaždé jsme se objevili v dalších uličkách výklenků, vitrín, skříní a prostě všeho možného, zorientovat se tady, to by potřebovalo minimálně 3 GPSky.
Nakonec jsem došel až k malým kovovým dveřím, na kterých bylo napsáno Vstup Zakázán!
"Tak jsme tady, nyní projdeme do strojovny... Takže opatrně, je tam hodně trubek a kohoutů a pravděpodobně tam bude i hodně teplo..."
Vysvětlil jsem a stěží jsem otevřel těžké kovové dveře a vešel dovnitř. Už u dveří šlo slyšet, jak to uvnitř píská a syčí.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 11, 2012 11:45 am

Dobehla som kapitána a skontrolovala Cherryl. Spokojná som zistila, že je stále za mnou.
Držali sme sa kapitána, tak ako prikázal. Mal pravdu, je to tu ako bludisko. Tak tu našla Ell tú líšku? Ani sa už nečudujem, tu by sa dalo nájsť všetko, pomyslela som si, keď sme prechádzali okolo divných nádob.
Prišli sme až k dverám do strojovne. Počula som, ako to vo vnútri syčí.
Nasledovala som kapitána dovnútra. Cherryl sa držala tesne pri mne, ako som jej prikázala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 11, 2012 1:38 pm

Opřel jsem se do těžkých kovových dveří a musel jsem se i zapřít, abych je dokázal úplně otevřít. To se mi nakonec povedlo a já vyzval Momo a Cherryl, ať rychle projdou. Jakmile tak udělaly, opatrně jsem pustil dveře a ty se se strašlivým skřípotem opět zavřely a zabouchly, ozvěna se ozývala celým skladištěm.
"Pěkně strašidelné co?"
Zasmál jsem se, jelikož neznat to tady, dokonce bych se i bál. Ale nebylo proč, snad... Vzkaz, který jsme měli, potřeboval rozluštit, takže jsem se téměř rozletěl spletitými uličkami skladiště a jedním očkem jsem sledoval, jestli je Momo i Cherryl za mnou. Zdálo se, že se mnou držely krok, takže jsem nás rychle vyvedl ze skladiště a zamířil jsem do knihovny. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 11, 2012 1:58 pm

"To teda áno," zasmiala som sa s ním. Vykročili sme dosť rýchlo uličkami skladu. Cestu som si príliš nepamätala, len sem tam mi niečo prišlo povedomé, držala som sa preto hneď za kapitánom, aby sa mi nestratil z dohľadu. Dostali sme sa zo skladu a zamierili do knižnice.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 11, 2012 8:25 pm

Vběhl jsem do skladiště a zavřel jsem za sebou dveře.
"To jsi mi to nemohla říct, když jsme tam byli prvně? Nemusel bych se tam táhnout přes půlku lodě."
Zanadával jsem nahlas na Insignii a začal jsem se brodit uličkami a haraburdím ve skladišti. Opět jsem prošel kolem vitríny s formaldehydem a věcmi, které byly uloženy v něm. Nyní jsem ale musel přeskočit pár krabic s knihami a botami.
"Přísahal bych, že to tu žije vlastním životem."
Doběhl jsem až k těžkým kovovým dveřím a chytil je. Začal jsem za ně tahat a pomalu je začal otevírat.
"Bože! S takovou abych začal posilovat..."
Otevřel jsem dveře a vklouznul dovnitř. Dveře se s velkou ránou zavřely. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 11, 2012 8:53 pm

Vymanil jsem se z těžkých kovových dveří a otočil jsem se směrem na labyrint.
"Tady si to taky jednou prohlídnu, určitě je tady toho pohřbeno mnoho zajímavého. Navíc by mně zajímalo, kde tady Ell našla tu lišku... Snad tu nebude další zvíře, mohlo by tady pojít hlady..."

Uvažoval jsem nahlas, mezitím jsem však kličkoval mezi uličkami, dokonce jsem tady viděl i nějaké velké sochy. To by člověk nevěřil, co se tady dá najít.
Nebylo by špatné si tady něco i vzít. Ale to až později, teď co nejdříve do archivu... Přeskočil jsem ještě několik krabic a vylezl ze skladiště, spíš bych to nazval pohřebiště, kdo ví, jak velké to tady bylo... (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 14, 2012 2:28 pm

Znuděně jsem bloumala chodbami Insignie a nahlížela do různých dveří. Za jedněmi jsem našla něco, co vypadalo jako docela zapomenuté skladiště. Rozhlížela jsem se chodbou, jestli někoho neuvidím, ale nikde nikdo nebyl. Vklouzla jsem tedy dovnitř.

Do nosu mě uhodila vůně prachu, sešlosti a starých knih. Kýchla jsem, až se vzduch zvířil. Páni.... tady se hodně dlouho neuklízelo, špitla jsem jen tak pro sebe. Špatně jsem viděla, tak jsem si posvítila fireballem a rozsvítila též každou svícii, kolem níž jsem prošla. Uličky se tu tak podivně kroutily, že jsem nabyla dojmu, že by nebylo radno se tady ztratit - což by přitom bylo velice snadné. A tak jsem si raději ohněm poznačila cestu.

Procházela jsem uličku za uličkou a stále se ohlížela přes rameno. Měla jsem pocit, že tady by se mohlo schovávat celé vojsko a nikdo by ho tu nenašel. Spousty polic byly obtěžkány knihami, které vypadaly jako z kamene, tak dlouho na ně zřejmě nikdo nesáhl. Opatrně jsem brala některé do rukou, ale byly tak zaprášené, že se stěží daly otevřít, některé se rozpadaly, tak jsem je raději nechala být, abych něco nepokazila. Jiné zase byly zamčené na zámek nebo psané jazykem, kterému jsem nerozuměla. Z četby tu tedy asi nic nebude.

Police byly rovněž zahlceny různými soškami, vázami a přístrojky, které vůbec nedávaly smysl a těžko bylo dohadovat se, k čemu původně sloužily. Některé věcičky však byly opravdu krásné, pradávné a velice pěkně zdobené. Oko mi například padlo na jednu černou krabičku, obalenou v jakési látce. Smetla jsem z ní prach a pavučiny a opatrně ji rozbalila. Uvnitř se skrýval jakýsi dřevěný stoleček na čtyřech nožkách, překrásně ozdobený a místy pozlacený. Byl pořádně zaprášený, ale dalo se poznat, že patrně sloužil jako jakýsi svícen. Když jsem ho z krabičky vyjmula a našla pod ním skleněnou lahvičku s parfémem, došlo mi, že to bude aromalampa.

Chvilku jsem se rozhlížela a hodnotila situaci. Zdálo se, že zdejší věci tu byly zapomenuty už hodně dávno. Nejspíš nikomu nepatřily. Usoudila jsem, že jistě nikoho nepobouří, když si tu pěknou věcičku vypůjčím. Kdyby se o ni chtěla loď hlásit a chtěla ji vrátit, tak to samozřejmě udělám, ale do té doby, proč ji neozkoušet?

Vložila jsem tedy miniaturní stoleček zpět do krabičky a tu shrábla do dlaně. Neustále jsem se dívala kolem sebe a za každým rohem čekala číhající nebezpečí. Nic tu ale nebylo, jen divné, nepřirozené ticho. Trochu mě z toho mrazilo v zádech, začala jsem mít pocit, že toulat se takhle daleko od ostatních by se mi nemuselo vyplatit, a tak jsem se raději po svých značkách vrátila k východu. Naposledy jsem si to tu přeměřila a pak jsem tiše proklouzla dveřmi ven.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyThu Feb 16, 2012 11:27 am

Vběhnul jsem do skladiště a proletěl takovou rychlostí skrz, že by se i sportovcům zatočila hlava. Mohl jsem tu jít i poslepu a stejně bych cestu našel. Tak dobře mi Insignie napovídala, trochu zadýchaný jsem tedy doběhl k těžkým kovovým dveřím, otevřel je jen tak, abych mohl projít, a opět jsem zmizel, nyní jsem se přesunul do strojovny. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyThu Feb 16, 2012 11:49 am

Prodral jsem se skrze těžké kovové dveře a rychlým krokem jsem se prodíral skrze bludiště. Několikrát jsem se musel zastavit a ohlédnout se, skoro bych přísahal, že mě tady někdo sleduje. Ale ruku do ohně bych za to nedal. Byl to spíš jen takový prazvláštní pocit... Ne že bych věděl, jaký pocit to je, vědět, že vás někdo sleduje, prostě jsem si připadal divně. Ale nikoho jsem neviděl.
Proto jsem ještě zrychlil tempo a odešel ze skladiště tak rychle, jak jen to šlo. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptySat Feb 25, 2012 9:25 am


Ari'el
V tichém skladišti se začala prohánět meluzína. Ale kde se tu vzala? Nikde tu nebylo okno, natož otevřené? Že by další z kouzel samotné Insignie? Ne! Bylo to jinak, tady byl totiž někdo, kdo byl ztracen v minulosti. Z jedné z mnoha kamenných stěn začala slabounce vyzařovat bledá záře a najednou, skrze stěnu prošla pobledlá postava. Neprošla, spíše jí proletěla, jelikož levitovala ve vzduchu. Vypadalo to, že jí něco zneklidnilo... Zadívala se určitým směrem a chytila se u srdce.
"Další kapitán... Ale tentokrát je jiný..."
Svěsila ruce podél těla a pomalounku, hezky elegantně se rozletěla pryč z místnosti. Proletěla skrz nespočet zdí a skříní a nakonec zmizela ze skladiště.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 7:42 am

Prišla som k dverám a keď som ich otvorila zasa som spadla na zem. Zdvihla som sa a dvere som za sebou zavrela. Prach a vanilka... Pomyslela som si a znova som sa zadívala do tmy. Prehrábla som si vlasy a snažila som sa nespadnúť. Nohy sa mi motali a hlava mi šla prasknúť. Utrela som si pot z čela a chcela som nájsť nejaký tmavý kút kde by som sa zašila a nikdy by som odtiaľ nevyšla. Spravila som asi tri kroky vpred a znovu som spadla. Potila som sa a cítila som ako nado mnou moja schopnosť získava kontrolu. Doplazila som sa medzi tri veľké knižnice, vyzeralo to akoby tam žiadne volné miesto nebolo ale ja som sa tam vošla. Sadla som si do tureckého sedu a začala som sa ponárať do seba. Začala som sa rozprávať zo svojimi zvieratami, zo svojimi podobami.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 10:36 am

Ellie? hlesla jsem, když jsem konečně otevřela ty správné dveře. Tady jsem konečně cítila, že to je ono, cítila jsem její přítomnost. Byla vyděšená, smutná. Co se to s ní proboha dělo?

Rozžnula jsem myšlenkou pár pochodní, abych lépe viděla. Nedalo to ale moc práce, našla jsem ji celkem rychle, schovanou mezi knihovnami a vším tím bordelem, co se tu povaloval. Vypadala strašně. Ellie, proboha, co tu děláš? Co je ti? klekla jsem si k ní a ptala se starostlivě. Někde uvnitř mě se něco začalo velice vztekat. Cítila jsem, jak to musím krotit, abych se neproměnila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:03 am

Sklad som bez problémov našla a hneď som dovnútra vtrhla.
Bolo tu dosť svetla. Začala som ju hľadať. Radšej som ju nevolala, určite by sa mi neozvala a ešte by sa lepšie skryla.
Po chvíli pátrania som ju našla... vlastne ich, našla som ju s eM. Uľavilo sa mi, že tu nie je sama.
"Ell..." oslovila som ju ticho, ospravedlňujúco. Rozmýšľala som, ako ju presvedčiť, že sa nám nemusí vyhýbať... že lišiak ju len manipuluje. Sakra, ten lišiak nemôže mať pravdu.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:15 am

Trhlo so mnou. "e-eM...? Momo?" Natlačila som sa na knižnicu za mnou. Luce si olízol labku. Nevedela som čo robiť, či ako reagovať. "J-ja... ono... " Moje schopnosti sa vymykali kontrole.
"M-musím sa od Vás... držať ďalej... inak vám ublížim..." Vyhrknem potom zo seba a Luce sa na mňa potešene pozrie. Potom zazrie na Momo. "L-Luce mi nakázal... piť tú krvavú vodu pretože... inak by som sa neovládla a niečo zlé by som spravila... a to ja nechcem..." Pozriem sa na obe a kusnem si do pery. Pevne stisnem viečka a skloním hlavu aby som sa nerozplakala. "Ja mám strach... mám strach..." Stiahla som nohy k sebe a pevne som sa ich chytila, boleli ma, sto percent som na nich mala modriny. Na rukách som mala obväzy kvôli tomu že som sa na sťažni popálila. A hlava? Prosila som všetko na svete aby ma prestala bolieť.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:26 am

Ty ublížíš nám? C'mon, já se měním v oheň, vytkla jsem jí rýpavě. Skutečně jsem neviděla možnost, jak by mi Ella v jakékoli své podobě mohla ublížit. Komukoli. To bych jí nedovolila. To s tou vodou je nějaká blbost. Podívej nevím, o co tomu zvířeti jde, ale ty se dokážeš ovládat. Už jsem to viděla. Jasné? A nemusíš se bát, nejsi v tom sama. Rozumíš? Nenecháme tě tu. Jestli tu chceš sedět a hnít v tadyté "kobce" nebo co to je, fajn, ale já tu budu hnít s tebou. Neopustím tě, dořekla jsem a sedla jsem si na zem vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:33 am

Lucemu sa to zjavne nepáčilo. Zahľadel sa na eM, zavrčal. Pozrela som sa na eM a sledovala som ju. Zakňučala som a stiahla som nohy pevnejšie k sebe. "Ja mám strach... viem že je ťažké udržať v sebe oheň ale... mám v sebe šesť zvierat... všetky mäsožravé... a všetky chcú ísť von a ono to bolí..." To už som sa rozplakala. "A ja nechcem pôsobiť problémy... nechcem byť na obtiaž..."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:38 am

Hele, co máš za problém? zavrčela jsem na lišáka a v očích se mi zablesklo. Vlasy se mi zavlnily ohněm, dávajícím znát, že by nebylo dobré mě rozvztekat. Podívej, Ellie, já věřím tomu, že osud nám nedává víc než co dokážeme zvládnout. Možná se v tom topíš a máš pocit, že to nedáváš, ale to je všechno jenom v tvojí hlavě. Ty to dokážeš zvládnout, můžeš to zvládnout, když budeš chtít, když se budeš opravdu snažit. No a co že ta zvířata žerou maso? Insignia ti dá cokoli budeš potřebovat, to přece neznamená, že musíš jít po nás. Ani nejdivočejší zvířata neútočí, pokud nemají hlad. Tak se prostě budeš udržovat v najedeném stavu a já nevidím důvod, proč bys nám měla chtít ublížit. Když chtějí ven, tak je nech. Hele, když to jde na mě, zavřu se v tréninkové místnosti a nechám to proudit. A pak je mi dobře. Ono to bolí, protože se tomu bráníš. Když tomu necháš volný průběh, tak to půjde, věř mi, dívala jsem se jí zpříma do očí. A jděte všichni do háje furt s těmi řečmi o obtížích a otravování, vy jste snad chodili s Petrem na stejnou školu? vyprskla jsem naštvaně. Jak si proboha mohli myslet, že mě nebo někoho obtěžují? Vždyť jsme přátelé, propána, tak jaké pořád obtěžování. Jediné, co mě obtěžovalo, bylo, že jsem se o ně pořád musela bát, protože měli ve zvyku ztrácet se mi z očí a dělat blbosti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:41 am

Zazrela som na lišiaka a potom pozrela na Ell.
"eM má pravdu. A Luca by si počúvať nemala, snaží sa ťa od nás odtrhnúť. Mala som s ním veľmi zaujímavý rozhovor, keď ste boli na Aethere.
Ty sa dokážeš ovládať Ell, nemusíš mať strach."

Cherryl strčila ňufáčikom do ruky a potom ju oblízla.
"Vidíš, Cherryl súhlasí tiež." Usmiala som sa na Ell.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:51 am

Pozrela som sa na obe. Potom som sa pozrela na Luceho ktorý nebol nadšený. Podišiel ku mne a zahľadel sa na mňa. Vyskočil mi na nohy a oňuchal mi rameno, potom ma tam pohrýzol. Pozrela som sa inam, zasyčala som. "Aj tebe dovidenia..." Povedala som potom keď som sa chytila za rameno. Luceho som už necítila, zmenil sa na sochu, pomyslela som si. Potom som sa pozrela na Momo a eM. Zahľadela som sa do zeme a držala som si jednou rukou rameno. "Ja... prepáčte mi..." Kusnem si do pery. "A zasa to robím... ako vždy... " Dala som ruku z poraneného ramena preč a zakryla som si oči. Nebolo mi dvakrát najlepšie. Všetko sa so mnou točilo.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště EmptyTue Feb 28, 2012 11:58 am

Tak jo, to by stačilo, zavelela jsem a zvedla se ze země. Jde se na ošetřovnu. Momo, pomůžeš mi s ní? otočila jsem se na Momo a vzala Ellu pod jednou paží. Nebyla jsem zase takový silák, abych ji unesla celou sama. V nejhorší nouzi by to asi šlo, ale tady to zase taková nouze nebyla, tak proč se vysilovat, když jsme na to dvě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Skladiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skladiště
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: