Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 6:54 pm

Hups, uklouzlo mi. Tobě... tobě Eserath nic neřekl? Opotila jsem se. Zase jsem plácla něco, co jsem neměla. Facepalm, blbče, kdy už se konečně naučíš držet zobák? Povzdechla jsem si. Ez mě zabije

Obávám se, že v tom případě se budeš muset zeptat jeho. Necítím se být oprávněná poskytovat v tomto směru informace, tím spíš, že sama nic nevím. Jen že spolu máte kamsi jít, alespoň mám pocit, že mluvil o tobě..., začala jsem se do toho zamotávat. Popravdě jsem příšerný sklerotik, takže jsem si najednou přestávala být jistá, že šlo o Matta.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:01 pm

"Eh?"
Zatváril som sa trošku začudovanie.
"Nie, nepovedal mi nič. Vlastne asi ani nemal kedy, pretože sme sa nestretli."
Dodal som a zostal trošku mimo. Teraz som netušil o čo sa jedná a zasa som sa ocitol v situácii podobnej, ako keď som na loď prišiel. V situácii, kedy ľudia okolo mňa vedeli čo sa deje a ja nie.
"No, to aby som zohnal niekde bossa a požiadal ho o informácie."
Trošku som sa zasmial a dojedol som polievku, pričom tanier sa vyparil rovnako tak ako aj lyžica.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:09 pm

Já... promiň, že tě matu. Jen mám v poslední době trochu bordel v tom, kdo co ví. Nechci nikoho děsit, ale mám pocit, že informovanost posádek je naprosto žalostná. Dějou se tady šílené věci, věci, o nichž by se mělo diskutovat, měli bychom se na ně připravovat a vůbec... ale my o nich zcela zjevně ani nevíme!, zhrozila jsem se. Nebyla jsem si jistá, jestli je dobrý nápad kritizovat postupy kapitánů. Ale v tomto směru mě oba dva štvali úplně stejně. Kdyby se tyhle věci řešily na nějakých... nevím, konferencích, nemusela bych se už poněkolikáté dostat do téhle ošemetné situace.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:15 pm

Musel som pritakávať. Taktiež som si totiž myslel, že informovanosť posádky by mohla byť lepšia. Keď len o niečo, ale lepšia. Predsa len, ak sem príde niekto nový, musí mu z toho všetko strašiť vo veži, rovnako tak ako mne. A ak sa u neho ešte začne prejavovať schopnosť skôr než sa o niečom ako schopnosti vôbec dozvie, môže byť teoreticky aj nebezpečný.

Za jedno z najlepších riešení by som privítal nejaké posedenia, niečo ako navrhla eM. Nemuseli by byť veľmi často, stačilo by ak by boli raz za pár dní alebo v prípade, že bys a udialo niečo výnimočné, udiali by sa aj výnimočné sedenia.

"Máš pravdu eM. Taktiež si myslím, že informovanosť by mohla byť lepšia. Keď som sa Destiny domáhal nejakých informácií, bolo to pre mňa hrozné."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:18 pm

Podívala jsem se na Matta. Rozhodně nevypadal jako někdo, kdo by se mohl snadno lekat. Rozhodla jsem se, že to zkusím. A co ty vlastně všechno víš o stínech?, zeptala jsem se. Bylo zapotřebí ujasnit si, kdo co ví, a sjednotit pojmy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:20 pm

Vošla som do miestnosti. Nevenovala som pozornosť okoliu, ale svojej ruke, ktorá cez noc chytila trocha modrastý nádych a ešte stále pobolievala pri dotyku. Super, pomyslela som si trpko.
Konečne som zdvihla pohľad a sadla si.
"Ahojte," pozdravila som, keď som si všimla, že tu nie som sama. Pousmiala som sa a pustila sa do hrianky s džemom a kakaom.
Cherryl sa ako zvyčajne usadila pri mojich nohách a dávala pozor, čo sa deje okolo nej.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:24 pm

Ahoj, pozdravila jsem Momoniku. No vida, jak se nám to slejzá... možná by skutečně bylo na čase udělat si takovou menší rekapitulaci toho, kdo co ví. Cos vyváděla?, sjel mi pohled na její namodralou ruku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:26 pm

Podívám se na pro mě nového spolucestujícího. Kaemon Tadashi...ale říkej mi Kae... představím se mu s úsměvem. Poté dojím poslední sousto bábovky a zapiji ho poslední kapkou čaje. Safra ta vzducholoď je geniální...začíná se mi tu sakra líbit...ale teď bych si zatrénoval...
Můžu mít dotaz? otočím se k eM a Mattovy. Je tu někde místo kde bych si mohl zaběhat? Ještě jsem k tomu neměl co jsem tu možnost a začíná mi to chybět... pak se podívám na nově příchozí. Zdravím... řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:28 pm

Možná po palubě...?, napadlo mě a vzpomněla jsem si, jak jsem takhle běhala po palubě Destiny. Nebo třeba v parku, ale tam bych dávala pozor na výmoly. Přece jenom kamenná podlaha není na běh úplně to nejlepší, pokusila jsem se poradit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:28 pm

Po otázke, čo viem o tieňoch som sa trošku znepokojene pozrel na muža, ktorý bol s nami v jedálni.
"Hmm, takže z toho čo som mal možnosť všimnúť si som zistil asi toľko, že sa vedia objaviť v tieňoch a potom z nich prejsť na stenu. Taktiež z nej dokážu akoby zliezť alebo čo to urobili. Povedal by som to tak, že na stene sú 2D a keď z nej zlezú, sú 3D a potom sú boja schopné. Šípy na nich nemajú efekt, teda aspoň pokým sú v 2D forme a z toho usudzujem, že ani veci ako meč by nemali efekt."
Vyrozprával som sa a vydýchol si. Bolo to všetko, čo som mal možnosť zistiť, no snažil som sa spomenúť si, či ešte niečo náhodou neviem. Moje myšlienky však razom prerušila prítomnosť novej osoby v jedálni.

Otočil som sa smerom na Momo, a všimol si, že si hľadí na ruku.
Dúfam, že to nie je nič vážne... snáď je v poriadku.
Zamyslel som sa nad včerajšom a rýchlo sa napil vody. Prehltol som glg vody.
"Ahoj."
Odzdravil som a na moment pozrel na Cherryl. Z nej zasa na Momo.
"Dobrú chuť."
Úsmevne som poprial, aj keď pri pomyslení na jej ruku sa úsmev razom vytratil. Moje menšia obavy však Kaemon na čas zahnal.
"Teší ma... myslím, že v aj hale je dosť miesta a sú tam tiež bežecké trenažéry."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:34 pm

Tak to souhlasí, přikývla jsem. No, co já vím navíc, je, že tu existuje jakási organizace, která proti nim bojuje. Nejsou to ale lidi, mám za to, že jsou to taky pěkné potvory a rozhodně nás nemají v lásce, protože jim tu narušujeme jakousi jejich rovnováhu... Nicméně Berenika a Ez se zřejmě s jedním z těch týpků dohodli na jakémsi příměří s tím, že budeme proti stínům bojovat a pomůžeme jim je porazit. Moc toho sama nevím, ale v blízkých dnech se máme sejít s jejich představiteli na Zemi. Jak už jsem říkala, nemám z toho dobrý pocit a nelíbí se mi to, ale zdá se, že nemáme na vybranou. Každopádně co jsem tak pochopila, smí tam jít jen několik málo lidí a myslím, že ty máš být jedním z nich. Kapitán má zřejmě zato, že si s tím poradíš, usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:36 pm

"Ále, trocha som si pohovorila s jedným vrecom na boxovanie," zasmiala som sa.
Pozrela som na Matta a usmiala sa: "Vďaka."
Pohľadom som prešla na Kaemona. Hm, nováčik. Kývnem mu na pozdrav. "Momo, teší ma," ešte dodám a potom pokračujem v jedle.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:42 pm

Jo, tak ten dostal zabrat i ode mě, usmála jsem se na Momoniku. Ale asi jsem to zase tolik neprožívala, dodala jsem. Možná bysis na to měla dát led nebo si zajít na ošetřovnu. Kdoví jestli sis něco nenarazila. Takhle by zdravá ruka vypadat neměla, podotkla jsem a řádně se napila ze svého megahrnku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:44 pm

Pozorne som si vypočul eM informácie, ktoré rozprávala a snažil sa uložiť si ich v hlave.
"Takže to máme niečo ako tretiu stranu, ktorá samozrejme stojí taktiež proti nám. A tým, že budeme bojovať proti tieňom, máme šancu vykúpiť sa u tej organizácie."
Skonštatoval som pokojne.
"No a boss ide objasniť tú dohodu, a ja ho mám zrejme sprevádzať."
Usmial som sa.
"Dúfam, že to nebude nejaký horror. A snáď tá dohoda..."
Usmial som sa na Momo a prerušil tak svoju reč.
"... tá dohoda prebehne bez problém."
Dokončil som a napil sa vody.
Jááj! Prečo som s ňou nešiel rovno na tú ošetrovňu?!
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:44 pm

Těší mě...Jsem Kaemon ale říkej mi Kae... představím se nově příchozí a pak se zvednu. Když mě prosím omluvíte půjdu si zaběhat...zkusím asi ten park...příroda je příroda... a vyrazím pomalu pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:52 pm

Přesně tak, usmála jsem se a měla jsem radost, že to Matt bere tak s klidem. Každopádně Ez (kdy jsem sakra dala přezdívku i jemu?) mluvil o jakési místnosti tady na lodi, odkud je možné sledovat někoho, na kom ti záleží... mám za to, že bude možné sledovat odtamtud průběh toho "jednání". Kdyby se něco zvrtlo, budeme o tom hned vědět a můžeme něco podniknout. Nevěděla jsem sice co, ale bylo to pořád lepší než čekat, jestli si pro nás přijdou nebo jestli se naši vrátí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:54 pm

"Uhm, to je pravdepodobne len modrina. To bude v pohode. Raz som si tak narazila nohu, malo to podobný priebeh a nič to nebolo," povedala som, "Na modriny som zvyknutá."
Hm, tak Matt pôjde s kapitánom a kto ešte? Pravdepodobne eM, tá je dosť silná a bojovná, skonštatovala som. Snažila som sa potlačiť strach, ktorý ma začal zožierať.
Dojedla som a dopila posledné zvyšky kakaa. Tanier a pohár zmizli.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 7:59 pm

Kaemona som pozdravil a zaželal bezproblémový bez, keď som sa zasa otočil k zvyšnému osadenstvu v jedálni.
"Taká miestnosť aj je?"
Začudoval som sa. Po pravde mi to pripadalo trošku divné, samozrejme užitočné, no zároveň aj nebezpečné. Mohlo by sa totiž stať, že sa vďaka nej dá narušiť súkromie.
"Dúfam, že ťa to čoskoro prejde Momo."
Otočený na ňu som s úsmevom povedal a prerušil tak svoje myšlienky o spomínanej miestnosti.
Nabudúce ak sa niečo stane, nebudem sa na nič hrať a rovno vezmem zraneného, nech sa bude jednať o čokoľvek do ošetrovne!
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:05 pm

To je možné, ale ta loď ví co dělá. Měla bysis to nechat prohlédnout. Nejsem kapitán, nemůžu ti nic nařizovat, ale měla bys., otočila jsem se na Momo. Kdybych kapitánem byla, napadlo mě, byl by to rozkaz. Mě Destiny léčila už jen kvůli hloupé popálenině. S tím vším, co se okolo dělo, jsme opravdu nepotřebovali být zranění a oslabení. Potřebovali jsme všechny síly na sto procentech.

Nejspíš ano, ale zatím jsem ji neviděla, odpověděla jsem Mattovi. Je to bohužel jednosměrné, alespoň podle toho, co říkal Eserath, ale mohlo by nám to poskytnout alespoň nějakou kontrolu nad situací. Nebo přehled. Stejně ale nemůžu pochopit, že tu nemají něco jako vysílačky. Ty lodi dokážou vytvořit iluzi slunečního svitu, jsou tu celé parky a kouzelná zrcadla, jsou tu místnosti s branami a místnosti, které se neustále mění, a my přitom nemáme ani pitomé vysílačky?, rozjela jsem se. Vzpomněla jsem si zase na posádku Destiny. Kdo ví kde těm je konec a co teď dělají. Měla jsem tisíc chutí zorganizovat pátrací akci po Eserathovi a vymlátit z něj nějakého poštovního holuba nebo něco. Musel přeci být v kontaktu s Berenikou. Proč jsme ten kontakt nemohli mít i my? Měla jsem pocit, že by nám to dodalo na náladě a to jsme přeci ze všeho nejvíc potřebovali. Pořád se mi zdálo, že rozdělení posádek nebyl dobrý nápad.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:16 pm

"Áno, myslím si, že tá miestnosť by mohla mať dobrý dopad na našu bezpečnosť. Alebo aspoň na bezpečnosť lode, ale tiež si myslím, že by mohla narúšať naše súkromie."
Na slovami, ktoré nasledovali potom som sa musel zasmiať. Alebo, ani nie tak nad slovami, ako nad samotnou eM.
"Hej, hej. Vysielačky by boli vážne dobré veci. Mohli sme sa medzi sebou dohadovať. Pomáhať si tak."
Tiež mi prišlo divné, že loď, ktorá má "všetko" nemá vysielačky pre svojich pasažierov. Chcelo to by nejakú tabuľu nápadov, ktorú by si kapitán lode mohol priebežne čítať.


Naposledy upravil Matthieu Dubois dne Thu Feb 02, 2012 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:17 pm

"Asi máš pravdu," povzdychla som nakoniec, "ale dúfam, že ma to nespúta," povedala som s nevôľou, naozaj som nemala chuť byť spútaná kvôli modrine. "Ale aspoň sa nemusím báť, že by sa mi tu mohol Akihiro pomstiť," povedala som už viac-menej pre seba a zasmiala sa.
"Istotne áno," usmiala som sa na Matta.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:25 pm

Keďže v ošetrovni som ešte nikdy nebol, informácia o tom, že by mala niekoho pútať sa mi veľmi nepáčila. Ešte som sa otázne otočil na eM.
"nevieš náhodou, kto by mal ešte so šéfom ísť na to pojednávanie s nimi... tou organizáciou?"
Spýtal som sa, pretože sa mi nezdalo, že by sme šli len dvaja... boss a ja. Potom som sa otočil na Momo a taktiež usmial.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:31 pm

S tím soukromím je to fakt, ale počítám, že by to mohlo mít nějakou pojistku pro případ zneužití, napadlo mě. Vzápětí jsem zadoufala, že to tak je, protože představa, že si mě někdo prohlíží například při sprchování nebo když spím, se mi ani trochu nelíbila.

Možná, že tu něco takového nakonec přece jenom bude. Měli jsme se na to zeptat Bereniky, ta ví víc..., zachmuřila jsem se do stolu. Nestihla jsem se jí zeptat na spoustu věcí. A kdoví jestli to ještě budu mít příležitost udělat.

To jo, zasmála jsem se na Momoniku při vzpomínce na Akiho. Jakpak ten se asi má. Věčná škoda, že právě jeho si nechali na Destiny. Nemohla jsem si pomoct, měla jsem pocit, že v tom rozdělování musela mít prsty Berenika. Destiny byla poťouchlá jako my, ta by nám určitě takhle nepřekazila legraci.

Uvědomila jsem si, že se mě Matt na něco ptá. No, protáhla jsem. Matt byl vůči takovým informacím odolný, ale Momonika? To bylo něco jiného. Usoudila jsem, že tady už bych značně překročila čáru. Nevím. Mám za to, že byste měli jít tři - a nejsem si jistá, jestli tím třetím člověkem nebude Berenika. Každopádně já mám zůstat na lodi a hlídat to tu., uzavřela jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:39 pm

Huh? eM ma strážiť loď? Ale to zas nie je tak od veci, bude v dobrých rukách... a ja budem tiež v bezpečí, to sú celkom priaznivé vyhliadky, aj keď sa mi zas nepáčilo, že by šli len oni traja. Čo keď sa im niečo stane? Ale zrejme nie je inej možnosti.
Zdvihla som sa od stola: "Ospravedlňte ma, pôjdem na tú ošetrovňu."

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 8:42 pm

"Áno, ak by to malo nejakú poistku, potom myslím, že by to bola fajn pomôcka."
Poznámka o Berenike mi pripomenula bývalú kapitánku, ktorá je teraz na inej lodi ako my. Na chvíľku som zaspomínal na Destiny a v tom si prišlo na um, že až na Insignii som spoznal Momo...
"Hmm, tak traja. To som teda veľmi zvedavý, kto bude tretí člen. Ale, že by to bola Berenika si nemyslím. Ak Eserath berie niekoho zo svojej lodi, tak si myslím, že Berenika si bude brať taktiež niekoho z Destiny a tým pádom nás tam bude asi šesť. A ak ty nepôjdeš na isto, bude to niekto z Insignie, niekto okrem teba..."
Pozeral som na eM.
"... šéfa a mňa."
Dokončil som vetu a napil sa zasa vody. To znamenalo, že som už svoju minerálku dopil a tá zmizla. V tom Momo zdvihla a ja som sa otočil na ňu. Keď spomenula ošetrovňu chcel som ísť s ňou, aby som vedel, čo s jej rukou je, no napokon, keď som sa zasa pozrel na eM... bolo by divné, ak by som len tak odišiel. Ostal som teda na svojom mieste a pozeral chvíľku za Momo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 4 z 25Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: