Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ošetřovna

Goto down 
+4
Ella Frell
Kaemon Tadashi
Momonika Queer
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 12:18 pm

First topic message reminder :

Snad nejstrašidelnější a k životu nejvíce potřebná místnost. Kdo nemá rád lékařské prostředí, ten si tuhle místnost nezamiluje. Podlaha je vykachličkována matnými světle šedými kachličkami. Stěny jsou světle zelené a sem tam se zde objeví i nějaký povzbudivý motiv.
Co se týče vybavení, je zde plno skleněných vitrín, které obsahují léky, injekční stříkačky, tablety, sirupy a mnoho dalšího. Ty jsou až v samotném čele místnosti. Po stranách je asi 15 lůžek, všechny stejné, aby si pacienti navzájem nezáviděli lůžka. Polohovatelná lůžka s barevnými prostěradly a malým nočním stolkem na pravé straně. To vše poskytuje ošetřovna svému pacientovi. Doktora tu ale nikdy nenajdete, Insignia se totiž o své zraněné dokáže postarat sama. K tomu ji pomáhají strašidelně vypadající přístroje, které jsou hned vedle skleněných vitrín s léky.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:07 pm

"Zdravím...ako sa cítiš?" spýtal som sa a trochu sa pousmial. Bolo dosť zvláštne vidieť ma s krvavými rukami. Vždy daj na prvý dojem. Len som pohľadom pozrel po ošetrovni a Insignia ho začala liečiť.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:16 pm

"Myslím, že som v poriadku, len ma trochu pobolieva brucho."
Vysvetlil som a obzrel si Pietroviča, koľko mi to otočenie hlavy dovolilo.
"Ty tiež nevyzeráš najlepšie... ako si na tom?"
Spýtal som sa a radšej si ľahol normálne, kto vieš čo so mnou loď plánuje... snáď nezostanem tehotný.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:20 pm

"To je fajn, že len to...Ja? No celkom fajn...to nie je moja krv." povedal som, ukázal na zakrvavenú ruku. Začal som vysvetľovať."Je mi fajn...musím sa hlavne vyspať.." povedal som a oprel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:28 pm

Nie je jeho krv, tak koho potom? Knieža nevyzeralo, že by malo krv. Ja som nekrvácal, hmmm.
"A koho krv to je?"
Ak je ospalý, mal by sa ísť vyspať, zbytočne tu pri nás bude.
"Radšej choď spať, ak si ospalý."
Pousmial som sa a ostal som nehybne na svojom mieste.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:30 pm

"Myslím, že je to Ellina krv. Ale boh vie...Nie je to v pohode. Chvíľu tu posedím, urobím ti spoločnosť samozrejme ak chceš..." dodal som a pozrel naňho. Usmial sa tiež a pretrel si oči. Vzdychol som si. Niečo sa mi nezdalo.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:41 pm

"Pokojne môžeš, ale ja aj tak plánujem spať, takže toho veľa nenarozprávam."
Chcel som sa trošku zasmiať, no neviem, ako by to znášalo moje brucho, tak som to radšej ani neskúšal. Ellina krv hmm... no vypila jej dosť z tej vody, tak by jej snáď nemala chýbať...
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 8:46 pm

"Jasné, jasné...porozprávame sa potom. Keď sa obidvaja vyspíme. Tak sa maj a dobrú noc.." povedal som pomaly sa pozberal preč. Ešte som sa stihol otočiť aby som overil, či im je fajn a odišiel preč.

/presun/
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 9:17 pm

Skoro som prepadla cez dvere, ako som ich otvárala. Svaly ma vôbec neposlúchali, celá som sa triasla od vyčerpania. A hlava, tá prekliata hlava sa pokúšala donútiť môj žalúdok vyvrátiť jeho obsah.
Fakt úžasné, načo mi je tá schopnosť, keď ma skoro zabije, keď ju potrebujem nejako zúžitkovať...
Pohľad mi padol na postele. Parádne som sa zľakla, žeby halucinácia?
Skoro doslovne som sa doplazila k posteliam, kde ležal Matt a Ell. Vysilene som si sadla na posteľ k Mattovým nohám a len na nich striedavo hľadela, očakávala som, že čochvíľa zmiznú.
Naozaj len halucinácia? Cez vyčerpanosť a migrénu som nebola schopná normálne myslieť.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 9:26 pm

Následkom otvorení dvier som pootvoril oči, aby som zistil, kto vošiel dnu, do ošetrovne. Hlavu som k dverám neotáčal, no po chvíľke už mi bolo jasné, že prišla Momo. Roztrasená, nevyzerala, že by bola v poriadku. Ako sa posadil na postel ku mne, oči som už mal otvorené normálne a pozoroval ju.
"Ahoj..."
Ticho som ju pozdravil a snažil sa posadiť, čo sa mi pomocou podopretia rukami aj podarilo. Nohy mi teda už viseli dolu z postele...
"... si v poriadku? Celá sa trasieš."
Dopovedal som po chvíľke mlčania, stále tichým tónom. Ako som sedel, vzal som posteľnú obliečku ležiacu na posteli vedľa mňa a prehodil ju Momo cez ramená, aby sa zohriala.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 9:44 pm

Pozrela som naňho.
"Ako...? Čo...?" dostala som zo seba, ale nakoniec som len prikývla na jeho otázku a oprela sa oňho. Zavrela som oči. Premáhal ma spánok. Také vyčerpanie by som si nikdy nevedela predstaviť, keby som ho práve nezažívala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 9:54 pm

Na prikývnutie som sa pousmial, a keď sa o mňa Momo oprela, dlaňou ruky, ktorú som mal za ňou, som prešiel k jej ruke, len kúsok pod rameno a chytil ju, aby nespadla, až by ju premohol spánok.
Pripadalo mi to, akoby toto bola moja vina. Momo vyzerala veľmi biedne, vyčerpaná. Určite dávala pozor na loď. Mal som ostať tu... pomôcť jej. Namiesto toho som radšej šiel mimo loď, kde som bol aj tak len na dve veci, pričom jedna z toho bola tá, že ma museli odniesť späť na loď.
"Prepáč, že som nezostal..."
Potichu som sa ospravedlnil a potom už len mlčky sedel vedľa osoby, ktorú som mal veľmi rád.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 10:05 pm

Chcela som niečo namietnuť, ale spánok ma premohol skôr, ako som stihla niečo povedať. Strach ma prešiel, mohla som si oddýchnuť, hoci som nevedela o ostatných.
Cherryl sa snažila vyskočiť na posteľ, ale bola príliš vysoká, aby sa na ňu dostala. Tak si sadla a prosebne pozrela na Matta.

((pôjdem už Smile dobrú noc Very Happy))
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 10:09 pm

Po chvíľke som si všimol, že Momo už spí. Pousmial som sa a postavil. Položil som ju na posteľ, tak aby ležala a prikryl ju. Odstúpil som od postele, vzal stoličku a položil ju pri posteľ, na ktorej Momo spala. Vďaka tomu mohla Cherryl vyskočiť zo stoličky na posteľ, ku svojej paničke.
"Dobrú noc."
Prešiel som k inej posteli, kde som si ľahol a pomaly zaspával.


(Dobrú noc ^^)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyWed Feb 22, 2012 10:23 pm

Doklopýtala jsem na ošetřovnu. Musela jsem se trochu usmát. Všichni tu už spali jako... no, jako po boji. Mou mysl stále trápilo, co bude s Eserathem.

Procházela jsem uličkou mezi jednotlivými lůžky, přidržujíc se jich. Nohy jsem měla pořád rozklepané. Všechny jsem si je prohlížela, zkoumala, jak na tom jsou, a ubezpečovala se, že Insignia dělá svou práci a stará se o ně. Někteří opravdu nevypadali dobře a to mě trápilo, ale musela jsem věřit tomu, že zítra jim bude lépe.

Došla jsem k lůžku, kde spočívalo Eserathovo bezvládné tělo. Ten pohled mě ničil, odvrátila jsem oči. Pak jsem se ale nadechla a přiměla se znovu se podívat. Ležel tam tak... klidně. Jako by taky spal. Přisedla jsem si na jeho lůžko a upravila na něm deku. Nemohla jsem si pomoct, musela jsem se dívat do jeho kamenné tváře. Kde se teď toulá tvoje mysl? Vrať se k nám, šupináči..., pohladila jsem konečky jeho vlasů a musela jsem se usmát představě, že by mě za to nejspíš zabil, kdyby o tom věděl. Pak jsem se ohlédla. Lehátko za mnou se právě zvedalo a upravovalo do pohodlnější polohy, jak se na mě připravovalo. No jo, pořád..., ušklíbla jsem se a s námahou se zvedla s Eserathova lože, abych se odebrala na vlastní. Ač nerada, musela jsem uznat, že v tomhle stavu bych sotva mohla chodit po lodi, natožpak znovu bojovat nebo dělat něco užitečného. Jakkoli se mi chtělo zanořit se do své vlastní postele, Insignia věděla, co dělá, a v mém stavu bylo zapotřebí víc než jen se z toho vyspat.

Dokonale vysílená jsem odložila urousaný kabát a shodila boty. Pak jsem se uložila ke spánku a přitáhla si deku až k bradě. Zamotala se mi hlava, ale to už jsem ležela a nebylo kam spadnout. Zavřela jsem oči. Všechno se se mnou točilo a točilo a točilo... dokud jsem neusnula.

Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 2:22 pm

Nemáte oheň?, zeptala jsem se herce, který právě sešel z pódia a otevřel dveře do zahrady, aby si trochu zakouřil, protože ho rozčilovalo pípání telefonů, jímž ho rušili diváci. Zavrtěl hlavou. Oheň asi měl, ale nechtěl mě v tom podporovat. Dobrý člověk. Vyšla jsem ven na zahradu, představení mě moc nebavilo. Pod stromy tam bylo schované dětské hřiště. Sedla jsem si na houpačku. Jak mě začala vynášet výš a výš, vzpomněla jsem si na něco, co jsem dřív uměla. Slezla jsem, abych to zkusila. Stoupla jsem si pod strom s větvemi vysoko nad zemí a zvedla k nim hlavu. Teď nebo nikdy, pomyslela jsem si a soustředila se na co nejvyšší skok. Pokud to dokážu, pokud vyskočím tak vysoko, pak to určitě není náhoda. Pak určitě dokážu létat.

Jako kočka jsem se přikrčila a vyskočila co nejvýš to šlo. Chytla jsem se té nejspodnější větve. Dokázala jsem to!, radovala jsem se a rukama se odrazila výš. Lehce jsem plachtila vzduchem jako mýdlová bublina, dokud mě gravitace pomalu nepřitáhla zpět na zem. Nebylo to stoprocentní, ale bylo to tam. Z radosti jsem začala chodit po rukách. Herec, který za mnou vyšel ven, to obdivoval. Zdálo se, že má chuť mě angažovat. Lidi vevnitř mezitím spustili potlesk, show asi skončila. Šla jsem se tam podívat, ale dveře byly zavřené... no nic. Tak příště, pomyslela jsem si a probudila se.


Ležela jsem pořád na lehátku na ošetřovně. Chvilku mi trvalo se rozkoukat, bylo tu příjemné přítmí. Pomalu jsem otáčela hlavou nalevo, napravo, a shledala jsem, že zatím ošetřovnu nikdo neopustil, všichni ještě spali. Netušila jsem, kolik času uběhlo od našeho příchodu, ale byla jsem příliš unavená, než abych to zjišťovala. Zkusila jsem se převalit na bok, ale zjistila jsem, že mě tělo ještě příliš bolí, na takové pohyby. Svalstvo bylo pořád natažené, i když jsem cítila, jak mi ho Insignia postupně uvolňuje. Teplotu jsem měla už zase vysokou, ale cítila jsem se divněji než jindy. Jako bych ji vnímala jinak než doposud. Jako bych cítila, že je má tělesná teplota vyšší než obvykle, ale nedělalo se mi z toho už nevolno. Zdálo se, že moje tělo si na to prostě začalo zvykat a těch kdovíkolik stupňů přijalo za svou běžnou teplotu. Přemítala jsem, jestli mi to zůstane už napořád. Bylo by to zajímavé, nemusela bych nosit svetry a kabáty, v zimě bych se nemusela třást a už nikdy bych nemrzla... ty představy mě znovu ukolébaly ke spánku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 2:46 pm

Pootvoril som oči a videl len strop ošetrovne. Ležal som a nehýbal sa, len sa tak pozeral hore. Cítil som, že už som v poriadku. Fyzicky... ale v hlave ma trápilo niekoľko vecí.
Po chvíľke som sa posadil a pozeral sa po miestnosti. Od včera pribudla eM, no nemal som byť prečo rád. Radšej ak by na ošetrovni nebola... znamenalo by to, že je v poriadku. Teraz viem, že sa stalo niečo aj jej.
Vyzerala, že už je hore, tak som sa na ňu pousmial, no mlčky. Snáď to vezme ako pozdrav.
Hneď na to som sa však otočil na miesto, kde som včera nechal spať Momo. Pozeral som sa jej smerom a nič nerozprával...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 3:12 pm

Ahoj..., šeptla jsem rozespale na pozdrav, když jsem se znovu probudila a viděla jsem, že je Matt vzhůru. Jak to jde?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 3:44 pm

Otočil som sa späť k eM.
"Čau... no, povedal by som, že už som na tom celkom fajn, aj keď netuším čo sa stalo, potom ako som stratil vedomie."
Nespokojne som sa zatváril a zostal sedieť.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 3:59 pm

Zobudila som sa, ale nijak som sa nesnažila otvoriť oči či pohnúť sa. Len som ležala. Cítila som, že Cherryl mi spí stočená v klbku pri hlave. Bolo mi príjemne, prečo to narúšať...
Chvíľu ma ešte obchádzal spánok. Striedavo som som spala a bdela, nakoniec som sa celkom prebrala, keď som začula hovor. Len som otvorila oči a začala hladkať Cherryl. Už som sa necítila tak neskutočne vyčerpaná, bolo mi ako po dlhom dni v škole.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 4:37 pm

Buď rád, ono není o co stát, zamručela jsem. Eserath nás odtamtud dostal, kývla jsem hlavou k jeho bezvládnému tělu. Jenže tam... svým způsobem zůstal, polkla jsem těžce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 4:54 pm

Otočil som sa k bezvládnemu telu Eseratha, no nepochopil som ako to eM presne myslela. Čo presne tam zostalo??
Ako som sa otáčal späť od kapitánovho tela, všimol som si, že Momo už je tiež hore.
"Ahoj."
Pozdravil som a pousmial sa.
"Už je lepšie?"
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 5:20 pm

Znovu jsem ustaraně odvrátila hlavu. Bylo lepší, že se Matt neptá na podrobnosti. Ostatně jsem stejně neměla moc co říct a nebylo zapotřebí, aby se víc lidí strachovalo. Třeba se Eserath probere dřív než budu muset něco vysvětlovat. Přivřela jsem oči, chtělo se mi strašně spát.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 5:24 pm

"Ahoj, uhm, je," odvetila som.
"Čo ty? Ako si na tom?" spýtala som sa.
Cherryl sa už prebrala a chcela mi začať oblizovať tvár, ale privinutím si ju k sebe, som jej to znemožnila.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 6:03 pm

"To som rád... a u mňa? No, vyzerá tak, že som celkom v poriadku."
Úsmevne som odvetil a postavil sa na nohy. Vyhrnul som si oblečenie a obzeral si brucho. Vyzeralo to byť v poriadku, snáď ma dala Insignia dokopy.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 EmptyThu Feb 23, 2012 6:32 pm

Usmiala som sa a potom sa vyhrabala z postele. Musím skontrolovať mojich pomocníkov a poslať ich naspäť, pravda, ak už nešli aj sami. Používať schopnosť neplánujem najbližšie mesiace, ak to bude možné, takže to musím vybaviť... muklovsky, heh... Na chvíľu mi preblyslo hlavou, či sa mi podarilo to, čo som zamýšľala. Ale neodvažovala som sa na nič pýtať... čo sa tam stalo...
Zložila som Cherryl na zem a pozrela na Matta.
"Musím ešte niečo skontrolovať, tak zatiaľ."
Predtým, ako som opustila ošetrovňu, venovala som ešte rýchly pohľad Elle a Eserathovi.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Sponsored content





Ošetřovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ošetřovna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ošetřovna
» Ošetřovna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: