Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba

Goto down 
+8
Kapitánka Nemo
Agatha Farewell
Kaemon Tadashi
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Ella Frell
Eserath
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptySun Jan 29, 2012 12:06 pm

First topic message reminder :

Paluba a snad nejčarovnější část lodi. Pokud sem zavítáte z podpalubí, přivítá vás letmý vánek a neopakovatelné panorama. Boky lodi jsou opatřeny vysokým dřevěným zábradlím, ale ani to neznamená, že by mohl někdo nechtěně přepadnout. Proto se mějte návštěvníci na pozoru! Příď je o něco menší a je zde pár laviček, které slouží především k relaxaci při sledování vesmírné krajiny. Je zde i pár sudů a smotaných lan. Záď je však mnohem větší a zábradlí zde ještě vyšší. Je zde další vchod do podpalubí a několik menších stěžňů, které jsou opatřeny lany vytvářející spletité pavučiny. Pokud je někdo tak odvážný, může sem vyšplhat a zjistit, že odtud má pohled na vesmír úplně jiný rozměr. Je zde však i plno kladek, které se neustále houpou a můžou někoho zranit, proto se toto nedoporučuje.

Přes noc je na palubě chladno a může se objevit i slabounký opar vycházející z úst. Avšak při svítání či západu slunce je paluba nejkouzelnější. Sluneční paprsky doslova hrají barvami a červánky zabloudí i na palubu. Naopak ráno se zde líně plazí mlha.

Paluba - Stránka 6 Treasureplanetwallpaper
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 8:55 pm

Tiše jsem vyšel ze dveří, které vedly na palubu, a opět mě přivítal letmý vánek. Opravdu mě to vždy potěšilo a připomínalo mi to tuto charakteristiku paluby, taková jaká je třeba i pro knihovnu, tam na příklad cítíte knihy.
Jelikož jsem právě dokreslil obraz, cítil jsem se volný, jelikož jsem se alespoň na chvíli osvobodil od pocitů a myšlenek, které jsem realizoval.
Pomalu jsem tedy vyšel k zábradlí lodě a podíval se až dolů. Chvíli jsem tam i zíral a poté jsem si uvědomil, že to asi není dobrý způsob, jak trávit čas.
Tudíž jsem se přesunul k lavičkám a na jednu jsem se natáhnul, lehnul jsem si na záda a pravé zápěstí si položil na čelo, jako bych si stínil, ale tady žádný moc ostrý sluneční svit nebyl.
A najednou jsem si všiml, že kousek ode mne stojí Momo.
"Ach... Zdravím Momo. Jakpak se dneska máme?"
Optal jsem se a přitom jsem neustále zíral nahoru a doslova skenoval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 9:06 pm

Až som nadskočila, pri otázke ako sa mám, tak som bola zabratá do svojich myšlienok, že som si nevšimla nikoho prichádzať.
Otočila som sa za hlasom a zistila, že patrí kapitánovi.
"Zdravím. Vcelku dobre, povedala by som. A čo vy?" spýtala som sa.
Začala som sa obzerať po Cherryl, nemohla som ju nájsť, no nakoniec som si všimla, že spí pod jednou z lavičiek. Ako dlho som tu?
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 9:14 pm

Vyhodil jsem jednu nohu na lavičku a protáhnul jsem se. Samozřejmě se to neobešlo bez velkého zívnutí.
"Omlouvám se, nějak to ze mě vždycky samo vyletí...
Jak se vede? No jde to, je toho na mně poslední dobou hodně, navíc je tu nový snílek, prý se už znáte, to je dobře...
Chjo... Trochu mě tíží, že se eM spolu se svým společníkem ještě nevrátili a jsem trochu unavený, to by bylo asi tak vše."

Zasmál jsem se a pokusil jsem se zlehčit atmosféru.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 9:36 pm

"Mirin, však? Áno, už sa poznáme. Stretli sme sa ráno v jedálni.
Hm, to mi pripomína, že sa dnes na eM a Kaemona pýtala Ella. Snáď sa vrátia skoro..."

Pozrela som sa smerom dolu, rovnaký výhľad, ako keby som sa pozerala hore, hmm...
Povzdychla som si a následne musela potlačiť zívnutie. Skúmanie nekonečnosti vesmíru a svojich myšlienok ma zrejme znavilo.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 9:43 pm

"Ano, Mrini. Asi se tady ještě moc nezabydlela, tak nad ní trošičku bdím a co se týče Ell. Našla nějaké liščí mládě a upřímně o ni mám strach, zdá se mi příliš křehká na tohle prostředí a bojím se, že se jí v budoucnu něco stane, pokud nebudu dbát na to, aby se tak pomalu začala oťukávat. Dokonce jsem si všiml, že eM na ní má dobrý vliv, takže teď bez její přítomnosti se asi cítí sama."
Pověděl jsem, protože jsem měl kromě starostí o stínech navíc starosti i co se týče posádky a samotných snílků.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 10:04 pm

"Hej, o líške niečo hovorila, nestihla som sa jej ani na nič spýtať a už bola preč. Až Matt mi povedal, o akej líške to hovorila. Odvtedy som ju už nevidela, hm," zamyslela som sa, "Aj mne sa zdá veľmi krehká, ale zato bojovná. Myslím, že to tu určite zvládne." Usmiala som sa. Vždy verím, že všetko dopadne dobre, môj optimizmus je zrejme nevyčerpateľný. "Určite lepšie ako ja," zamrmlala som si pre seba.
Začínali ma bolieť nohy. Sadla som si teda na lavičku, pod ktorou driemala Cherryl. Znova som pozrela na šíry vesmír, asi ma nikdy neomrzí.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 10:11 pm

"No uvidíme, jak se s tím popere. Doufejme, že dobře..."
Pomalu jsem se začal zvedat z lavičky a přešel jsem do polohy v sedu.
"No... Každopádně bude třeba na ni sem tam juknout. Jinak by se nám to mohlo vymknout z rukou..."
Trochu jsem se otřásl.
"Začíná tu být zima, začíná noc. Jednou z nevýhod v tomhle vesmíru je, že tady není západ slunce... Já se tedy pomalu rozloučím Momo, půjdu si zdřímnout, v posledních pár dnech jsem toho moc nenaspal."

Zvedl jsem se pomalu, abych nevzbudil Cherryl a lehce mávnul Momo.
"Tak prozatím se měj dobře, kdyby se něco dělo, víš, kde mně hledat."

Usmál jsem se a poté jsem zmizel v podpalubí. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 10:20 pm

"Áno, západu slnka je naozaj škoda... Uhm, viem... Tak zatiaľ..." kývla som mu na pozdrav.
Po tom ako odišiel, zostala som ešte dlho sedieť na lavičke, hoci ma začalo striasať od zimy. Nevnímala som to a ďalej sa venovala svojim myšlienkam a hlavne... spomienkam. Pocit samoty bol horší ako zima.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyFri Feb 10, 2012 10:28 pm

Konečne som vstala a rozhodla sa ísť spať. Zohla som sa a jemne som zobudila Cherryl. Pozrela na mňa rozospatými očkami a hneď pochopila, že odchádzame. Zdvihla som ju do náručia a opustila palubu.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 2:51 pm

Objavila som sa na palube a pousmiala som sa. Sadla som si na zem, na to isté miesto ako keď som sem prvý krát prišla. Pritisla som nohy k sebe a premýšľala som. Bola mi zima ale nevnímala som ju veľmi. Asi som bola voči takým veciam odolná alebo kto vie. Každopádne som si prezerala svoje ruky a nohy. Kostičky na rukách som mala fialové a po nohách som mala modriny. Uvedomila som si že som knihu nechala otvorenú. Zdvihla som sa a rozbehla som sa do knižnice.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 3:21 pm

Vyšiel som na palubu, popozerať sa po nej, nadýchať sa čerstvejšieho vzduchu, ak tu čerstvejší bol a možno trošku posedieť na nejakej tej lavičke.
A tak, prišiel som sem, oprel sa o zábradlie a chvíľku len tak, akoby bez ducha, pozoroval som oblohu. Potom som sa pobral k lavičke, kde som si sadol, po chvíľke aj ľahol... ruky založené za hlavou, pozoroval som oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptySun Feb 12, 2012 4:27 pm

Začínal som sa cítiť lepšie... krk ma už tak veľmi nebolel, aj keď, stále som ho cítil, zvlášť, keď som rýchlo pohol hlavou. Vstal som z lavičky a pomaly som prechádzal až ku schodom, plánujúc nimi zísť až do podpalubia, kde by som sa potom šiel flákať. Počas chôdze som sa ešte stihol popozeral všade naokolo seba, a keď už som bol pri schodoch, rukou som sa chytil zábradlia a pomaly nimi zišiel.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyTue Feb 14, 2012 6:29 pm

Objavila som sa na palube kde ma zaviedla vôňa. Nič som ale nevidela. Vyšla som teda úplne hore do vyhliadkového koša a tam som si sadla. Zamyslela som sa nad sebou, premena mi zmizla a ja som začínala dostávať zimnicu. Kusla som si do pery a pritisla som nohy k sebe. Zaspávala som.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 11:12 am

Vyšiel som si na palubu a len tak z ničoho sa oprel o zábradlie. Nejako som nevedel čo robiť. Nemal som nič na pláne a tak som sa len obzeral okolo po palube.
Po chvíľke som prešiel k lavičke, kde som sa posadil a vložil si do uší slúchadlá od mp3. Pustil som hudbu a zatvoril oči.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 11:45 am

Přišel jsem na palubu a prohlédl si oblohu. Vypadala stále nádherně. Pak jsem si všiml Matta jak má zavřené oči a poslouchá hudbu. Nebudu ho rušit...možná by neškodilo trochu si zasprintovat... pomyslím si. A tak si sundám boty a ponožky a začnu běhat po palubě sprinty.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 12:57 pm

Pootvoril som na chvíľku oči a mal som možnosť vidieť, ako tu Kae pobehuje okolo.
Zrejme tréning.
Usmial som sa a zasa som zatvoril oči. Rukou som prešiel k mp3 prehrávaču a pridal som na hlasitosti.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 2:53 pm

Pootvorila som oči. Uhm...? Zaspala som tu? Postavila som sa a pozrela som sa nadol. Matt a Kae... Matt je vo svojom svete a Kae trénuje ako vidím. Musím... trénovať aj ja... Pomaly som vyšla von z koša a tak aby ma nik nezbadal, som zliezla úplne dolu. Potom som sa rýchlo ale po špičkách rozbehla k dverám v ktorých som sa následne stratila.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 3:03 pm

Přestanu běhat, musel jsem už zastavit protože jsem byl stahaný. Ale bylo mi příjemně už dlouho jsem si takhle nezaběhal. Posadím se vedle Matta. Kývnu mu na pozdrav a napiji se z láhve s vodou. Netuším kde se tu vzala ale ležela vedle mě. Poté šťouchnu lehce Matta do ramene abych se ho mohl zeptat. Ahoj prosím tě netušíš jestli tu někde náhodou není nějaká místnost s bazénem? Hrozně bych si teď dal pár temp...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 3:08 pm

Kývol som na Kaemona a vypol som svoju mp3. Dal som si dolu slúchadlá a usmial sa.
"Čauko."
Pozdravil som, no a keď sa ma Kae spýtal na bazén zaškeril som sa.
"Ty máš ale šťastie. Práve včera sa eM podarilo jeden bazén objaviť... nájdeš ho v hale, tréningovej miestnosti. Sú tam také dvere, zapatrošené niekde v rohu. Vojdeš dnu a si pri bazéne. Šatne tam sú, takže si nemusíš brať ani plávky, ani nič."
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 3:19 pm

Yatta... řeknu nadšeně...Díky za info, doufám že v šatně budou mít mou velikost plavek... řeknu se smíchem a vyběhnu z paluby pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 3:50 pm

"Myslím, že budú."
Odvetil som a ostal sedieť. Ešte chvíľku potom, čo Kae odišiel som ostal na lavičke. Zasa som si pustil hudbu, no napokon som sa rozhodol už palubu opustiť. Vstal som z lavičky a pomaly som zamieril ku schodom do podpalubia. Zišiel som nimi a na palube už po mne nič nezostalo.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 5:06 pm

vyšla jsem na palubu a čekal ana Shimonu a přitom se rozhlížela kolem můj instinkt mě naváděl abych šla na druhou stranu lodi
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 10:25 pm

Poté, co jsem zanechala Petra v kajutě s Olafem, jsem vystoupala na palubu Insignie, protože jsem měla pocit, že trocha čerstvého vzduchu mi vůbec neuškodí. Procházela jsem se sem a tam a koukala do hvězd. Kolik tak může být hodin?, dumala jsem. Ale bylo to jedno. Najednou se mi vůbec nechtělo spát. Opřela jsem se o zábradlí a přemýšlela o nesmrtelnosti chrousta.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyWed Feb 15, 2012 10:32 pm

Když jsem se dost nadýchala a utřídila si myšlenky, vnořila jsem se zpět do podpalubí. Jedno se muselo nechat - Petrova blízkost mě příjemně znervózňovala, ale teplota mi z něj nestoupala. Má schopnost byla pod kontrolou. Zdálo se, že na mě měl dobrý vliv.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 EmptyThu Feb 16, 2012 10:45 pm

Ještě před spaním jsem vystoupala na palubu. Čerstvý vítr mě uhodil do tváří a čechral mi vlasy. Přešla jsem k zábradlí a rutinně si opřela lokty a zazírala do hvězdné temnoty. To je tedy situace..., přemýšlela jsem. Ale byla pravda, co jsem řekla Eserathovi. Mé srdce v tu chvíli patřilo jen jemu a Insignii. A jestli řekne běž, byla jsem rozhodnutá jít, ať už to má dopadnout jakkoli. Chtěla jsem si jen být jistá, že jsou mí přátelé v bezpečí. Ella, Kaemon, Matt... nikomu se nesmělo nic stát, to byl můj jediný cíl, můj jediný smysl života.

Protáčela jsem v rukou ohnivou kouli, posílala ji okruhem kolem sebe a vždy ji nechala vrátit se mi zpět do dlaní. To půjde..., rozčtvrtila jsem ji a ty čtyři koule kolem mě poletovaly jako světlušky kolem lampy. Svou schopností jsem si byla celkem jistá. Nebyla jsem si jen jistá, jestli bude fungovat. Věděla jsem, čeho jsou stíny schopné. A to nebude trénink. Budou nemilosrdné. Dokážeme se ubránit? To nikdo neví. Ale co už. Jestli to má skončit tak, že zemřeme, tak ať.

Následována čtyřmi firebally jsem se zanořila zpět do podpalubí.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Paluba - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba
Návrat nahoru 
Strana 6 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: