Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místnost s bránou

Goto down 
+5
Tsunoroi Ryuuji
Vincent van Geelen
M. Phoenix
Momonika Queer
Eserath
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 8 EmptySun Jan 29, 2012 11:47 am

First topic message reminder :

Pravděpodobně největší místnost na celé lodi. Podlaha ani není podlaha, je to normální půda. Na konci této místnosti na zlomyslně vyhlížejícím pahorku je samotná brána, tvořená kamením a větvemi stromů, které ji obmotávají a objímají. Celá místnost je tak různorodá, až oči nechtějí věřit. Strop ani není stropem, pokud pohlédnete nahoru, uvidíte tmavé noční nebe poseté tisíci hvězdami. Najdeme zde zkameněliny, malé jezírko, sochy z dávného Východu stejně tak jako sochy bohů uctívané ve starověkém Řecku a Římě. Tato místnost odráží schopnost brány, která je schopná snílky přenést do jiných míst a časů. Je to jakoby jste vešli do místnosti, kde čas ztratil svou roli a prostor zde nemá žádný účel. Není však náhodou, že vypadá podobně jako brána na lodi Destiny. Tato brána je totiž její sestrou.

Místnost s bránou - Stránka 8 3300x35874
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Místnost s bránou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 8 EmptyTue Feb 28, 2012 1:57 pm

Poslední co si pamatuji bylo to že jsem jedním koutkem zahlédl eM odcházet z místnosti. Pak už mou mysl zaplnila bolest. Seděl jsem tam a nemohl se ani hnout. Nevěděl jsem čím to bylo, možná tím že jsem byl odloučený od lodi. Ale za chvíli přišel ten dlouho vytoužený spánek. A přišel i sen. Zdálo se mi o rodině a o mém rodném městě. Žily stále tím samým životem. Ale v tom snu jsem se neviděl. Možná že to tak je i lepší. A teď mám novou rodinu. Jeden z nich je lepší než druhý. Ani nevím čím jsem si to zasloužil. Poté ani nevím za jak dlouho to bylo jsem se probudil. Byla mi zima a měl jsem hrozný hlad. Jak dlouho jsem tu asi seděl...Muselo to být pěkně dlouho... pomyslím si a zvednu se.
Jsem celý rozlámaný a tak se pomalým ale jistým krokem vydám do jídelny.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Místnost s bránou
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Místnost s bránou
» Místnost s bránou
» Řídící místnost
» Zasedací místnost
» Trénovací místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: