Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 SteamTiger

Goto down 
AutorZpráva
SteamTiger
Hráč RPG
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

PříspěvekPředmět: SteamTiger   Wed Jan 25, 2012 3:45 pm

Jméno:
Steam Tiger

Vzhled:
190cm vysoký a 72kg vážící mladý muž. Má tmavě hnědé, na krátko ostříhané vlasy, hnědé oči, v kterých se někdy odráží zloba, vztek, strach, beznaděj, nebo zklamání.
Co se týče jeho postavy, má poměrně velké, silné paže, vypracované prsní a zádové svalstvo a začíná se mu rýsovat i svalstvo břišní.
Rád nosí kraťasy(nejradši bílé s potiskem tygra na pravém stehně).
Když nenosí kraťasy, vezme si modré džíny.
Co se triček týče, má hlavně bílá, černá a červená Nike trika, k tomu vždy bílé nebo černé boty stejné značky. Čepice nosí jen zimní a to jen když hrozí, že mu umrznou uši, fialovou, nebo černou mikinu si vezme jen když je opravdu zima a když mrzne, bere si modro černou zimní bundu.

Schopnost:

Zatím svou schopnost ještě neobjevil. Je jeden z těch, který neprobudil svoji sílu hned po vstupu na palubu, ale to že zatím nemá svoji schopnost neznamená, že je bezbranný.
Je to zápasník ve volném stylu. Dokáže bojovat ve stoje(údery, kopy, přehozy) i na zemi(údery hlavně lokty a koleny, páčení kloubů, škrcení), má velice dobré reflexy a jeho nejsilnější stránkou je skvělá obrana. Má mnoho zkušeností z ringu a klece, je zvyklý snášet tvrdé rány a je i dost velký blázen na to, aby se postavil přesile a přežil to bez vážnější úhony.

Schopnost, kterou zatím neovládá a ani jí nezná:
Jeho tělo se stane odolnějším proti fyzickým útokům, jako jsou např. údery, sečná zranění, nebo elementární útoky typu: oheň, blesk atd.
Odolnost je zatím opravdu jen trochu větší, než u normálního člověka. Postupem času se zlepší a bude mít i určité techniky, které mu zvýší obranu proti určitým typům útoků.
Např. „ohnivá kůže“ mu umožní větší obranu proti ohni, atd.
Dále bude mít i techniku, jako např. „železné svalstvo“. Ta mu umožní lepší obranu proti sečný m útokům a úderům, ale bude náchylný proti ostatním druhům útoků. Zvýší se mu ale i síla úderu.
(Techniky pak podrobně sepíšu a umístím do určeného topicu, až se je bude postava učit.)

Charakter:
Je to celkem veselá, pohodová povaha, občas trochu agresivní a hrubý. S ničím si moc nedělá hlavu a žije si pěkně v klidu. Rád se směje, dělá si legraci z ostatních a nevadí mu, když si někdo udělá legraci z něj. Je rád aktivní, poměrně soutěživý a dost ctižádostivý. Nemá rád, když se někdo nad někoho povyšuje, když sám není o nic lepší, nebo když někdo někoho šikanuje.
Pro přátele by udělal cokoliv a pomohl by komukoliv v nesnázích… Asi takhle by se to dalo shrnout, když má dobrou náladu.
Když má špatnou náladu, je dost protivný a snadno se dá vytočit. Do všech většinou rejpe a není s ním rozumná řeč. Když se naopak někdo naváží do něj a nenechá ho na pokoji, nejdřiv se do něj pustí slovně a když se dotyčný pořád nenechá odradit, přejde i k hrubému násilí. To se stává ale jen zřídka a jen u lidí, kteří nejsou jeho přátelé.
Má několik zásad, které dodržuje vždy, ať už má dobrou náladu, nebo špatnou, jako např. že ženy se nikdy nemlátěj a kamarádi se mlátěj jenom když provedou nějako sviňárnu.

Co se týče tréninku je dost pilný a zapálený, ale když má nějakou práci, pro kterou se nedokáže nadchnout, má kolem toho dycky spoustu keců, než to nakonec udělá, ale většinou vždy udělá to, o co ho někdo požádá.
Taky je trochu bordelář a slovo „systém“ mu nic neříká.
__________________________________________________________________________________________
Životopis se ne každýmu musí líbit, takže ti, kteří se ho rozhodnou číst, ho čtou na vlastní nebezpečí a byl bych rád, kdyby se k ději nevyjadřovali. Smile

Životopis - Jak jsem se dostal na vzducholoď:

Steam jako malý nebyl ve škole moc oblíbený. Měl pár kamarádů, ale na ty nebyl spoleh a často ho využívali a shazovali na něj průs*ry, který jejich partička natropila. Někdy, když byli venku, tak se prostě rozhodli ho tam jen tak nechat a utýct, připadalo jim to jako skvělá zábava, ale Steam byl ještě moc hloupej na to, aby jim dal přes hubu, nebo se s nima prostě přestal bavit a tak se to takhle dlouhou dobu opakovalo.
Po čase se to ve škole trochu uklidnilo, bylo to asi v pátý třídě, ale to by nebyl on, aby se mu nepřihodilo něco dalšího. Vyhlídla si ho jistá partička, většinou chodili po třech, někdy po čtyřech. Chtěli po něm peníze. Byl sice hloupý, ale okrást se nechat nechtěl… neměl ale dost kuráže na to, aby se třem soupeřům postavil, takže když odmítl vydat peníze, zmohl se akorát na to, aby mu je nesebrali a většinou dostal pořádně přes hubu. Takhle to bylo vždy, když je potkal venku a po čase radši trávil volný čas doma, aby se jim vyhnul. Čím víc byl doma, tím míň měl kamarádů a jeho problém to neřešilo, protože si ta parta vyhlídla, kdy chodí do školy a ze školy, takže se většinou nevyhnul dvojitý nakládačce každej den.
Chtělo to vymyslet nějaký řešení… ale jaký? Jeden z kamarádů ve třídě se furt vytahoval, že chodí na karate a to mu přišlo jako spásnej nápad. Když oznámil ve třídě, že se na bojové umění přihlásí taky, dostalo se mu výsměchu, ale to ho neodradilo…
Steam se učit karate a tam zjistil, že má pro bojové sporty vlohy a jakýsi zápasnický instinkt. Patřil ve své kategorii mezi ty nejlepší zápasníky, dokázal porazit i spolužáka, který se mu předtím vysmíval, vybudoval si u něj určitou úctu a stali se lepší kamarádi, než předtím a i mezi ostatními karatisty si našel přátele. Nikomu se ale nechtěl svěřit se svým problém, který si zatím sám nedokázal vyřešit…
I když byl dobrej zápasník, měl strach postavit se třem soupeřům ve skutečném boji bez pravidel a tak se nechával dál otloukat… Když ta parta zjistila, že chodí na karate, měli z toho ohromnou srandu. Utahovali si z něj ještě víc a k dvojité nakládačce každý den, přibyli ještě další dvě… když šel na trénink a z tréninku. Většinou neměl na obličeji žádné modřiny, ani tržné rány, protože si obličej dobře kryl a tak nikdo nic nepoznal…
Jednou ale překonal svůj strach a šel svými kamarády ven. Myslel si, že bude mít štěstí a na partu nenarazí… Neměl. Venku je potkali a začali se navážet do něj i do jeho dvou kamarádů. Jeden řekl „klekni si“. Steam sklopil hlavu a neochotně kleknul na zem. Ostatní kamarády to překvapilo. Pro ně byl Steam „ten karatista, kterýho nikdo nestluče“, ale když viděli, že i on si před nima klekl, radši udělali to samý. Pak řekl druhý „poproste, ať vás necháme jít“. Steam poprosil, přesně tak jak chtěl, ale kamarádům se to už zdálo moc a mlčeli. To se partičce nelíbilo a jeden se napřáhl a dal jednomu z kamarádů pěstí. „Hni se!“ Proběhlo Steamovi myslí. Ta rána, kterou dostal jeho kamarád, byl počáteční impulz, který Steamovi změnil život.
Rychle vystartoval a než stihl dát ten kluk další ránu, Steam mu dal jeden tvrdý úder na hrudník a druhý do spánku. Potom se otočil a patou kopnul dalšího člena party do hrudníku a pak ho zasypal několika rychlými ranami do břicha. Třetí člen party už na nic nečekal a vzal nohy na ramena.
Steam netušil, co se to stalo, ale tendle okamžik si pamatoval po celý zbytek života. Jeho kamarádi chtěli pokračovat a ty dva z party, co leželi na zemi chtěli dokopat. Steam si vzpomněl na to, jak ho po dlouhý měsíce šikanovali a pak si řekl „proč bych měl bejt stejnej jako oni?“. Nakonec je tedy nechali být a šli si po svých.

Ta událost se roznesla po škole celkem rychle a nakonec se to doneslo i k trenérovi. Moc se mu to nelíbilo, ale ve cvičném souboji proti Steamovi nasadil tři protivníky a chtěl vědět, co Steam umí. Samozřejmě s chráničema na rukách. Proti třem karatistům(i když stejné kategorie) neměl Steam moc valnou šanci. Rozdal pár tvrdých úderů, ale taky jich hodně dostal a nakonec skončil zablokovaný na zemi a jeho soupeř mu páčil nohu, další dva už jen přihlíželi. Steam se ale odmítal vzdát. Byl na pokraji sil, ale hrozilo, že trenér zápas ukončí a on nechtěl prohrát. Celý rudý zafuněl, vzepjal se a podařilo se mu přetočit a dostat se pod protivníka. Zapřel se, postavil se tak, aby ho měl na ramenou a zvedl ho. Trenér okamžitě zastavil zápas, Steam svého soupeře položil na zem.
Trenér ho pochválil za dobrý únik z páky a poradil mu, ať trochu ubere na horkokrevnosti a poslal nás do sprch.
Když se Steam osprchoval a šel se převlíknout do šatny, všichni na něj udiveně zírali. Z celýho jeho těla po tý horký sprše stoupala pára. Bylo to poprvý, co se mu to stalo a dost ho to překvapilo. „Seš jak tygr v páře.“ Řekl se smíchem trenér. K tygrovi ho přirovnal kuli jeho předchozímu souboji, protože se prý rval jako tygr. Steam tenkrát ještě jako jedinej neměl mezi karatisty přezdívku. „SteamTiger“. Řekl trenér a celkem se to uchytilo. Steam nosil tudle přezdívku velice hrdě, i přes to, že jejímu vzniku dala celkem komická událost.

A od té doby, se všechno obrátilo k lepšímu. Sice ještě párkrát narazil na tu partu, ale vyřešilo to většinou pár vzájemných nadávek.
Steamovi se celkově zlepšilo sebevědomí a začal bejt tím, kým je nyní…
Stal se celkem oblíbeným a našel si dobrý kamarády, se kterýma toho hodně prožili, ale pak skončila devátá třída a musel nechat karate, protože na střední školu šel do jiného města a byl tam na intru. Našel si tam ale MMA a Jui Jitsu Gym a začal se učit tyto dva(MMA a Brazilské Jiu Jitsu) bojové styly.

Jednoho dne se vracel utahanej z tréninku. Hodil rychlou sprchu a šel spát. Normálně měl bezesné noci, ale když usnul, stalo se něco zvláštního. Objevil se před velkou vzducholodí… Teda, aspoň si myslel, že to je vzducholoď. Nikdy předtím žádnou neviděl. Bylo tam víc lidí, než jen on. Uviděl na palubě nějakou ženu. Rozhodl se si jí prohlídnout z blízka a tak se prodral davem dopředu. Najednou, z ničeho nic, přistoupila žena k němu a podívala se na něj. Chvilku měl pocit, jako když vidí skrze něj. Pak ustoupila a ukázala na můstek.
Váhal. Byl to ale přeci jen sen, myslel si. „Proč bych se měl bránit dobrodružství ve snu?“ Pomyslel si a vstoupil na palubu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 21
Location : Hradec Králové, Brno

PříspěvekPředmět: Re: SteamTiger   Wed Jan 25, 2012 3:50 pm

Skvělé xD Jsem ráda, že jsi se nakonec rozhodl tu hrát a doufám, že se ti tu bude líbit. Schopnost originální, pěkná. Ok, povoleno. Můžeš začít xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
 
SteamTiger
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: