Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Tam, kde čekám + 15

Goto down 
AutorZpráva
Agatha Farewell

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 21
Location : Hradec Králové, Brno

PříspěvekPředmět: Tam, kde čekám + 15   Wed Jan 25, 2012 9:53 am

Rating: + 15
Doba: Současnost
Místo: ---
Poznámky: Pics by ~LivyutzzA- foReveR

___________________________________________________________________________________

Tam, kde čekám + 15

Zhoupla se v bocích a pohodila vlasy.
Několik neposlušných pramenů jí spadalo do obličeje, ale nevěnovala jim příliš pozornosti. Spatřila něco, co ji zaujalo mnohem více. Jako předchozí noci i dnes si ji brzy někdo vyhlédl. Svůdně si oblízla horní ret a dlaní ve vyzývavém gestu přejela po chladné tyči. Natáhl k ní ruku, jako kdyby se jí chtěl dotknout, ale pak ucukl. Jistě, někdo se občas zdráhal a někdo byl zvíře, které šlo chladnokrevně za svým cílem až do konce. Usmál se. Milovala ten úsměv, protože jí připomínal a sliboval svobodu. Seskočila ze stolu a obtočila mu ruce kolem krku.
"Můžeme jít?"

...Dáš mi své srdce?

Pátravé ruce jí v přítmí zajely pod tričko.
Na okamžik ji přepadl ten nepříjemný pocit vlastní nedokonalosti, ale dokázala ho zahnat. K čemu by jí bylo dokonalé tělo. Snad by jen zavinilo více práce a té už takhle měla dost. Prohnula se v zádech. Musela uznat, že byl jeden z mála, kteří nemysleli jen na sebe. Už si zvykla na horší jednání a možná proto ji tenhle muž přitahoval nejvíc. Nejvíce z těch, kteří za s sebou zavírali dveře jejího pokoje každou noc.

Pohrával si s látkou a jen občas se dotkl jejího těla.
To jí fascinovalo, to sebeovládání. I přesto na tom bylo cosi odporného. Stala se jeho hračkou. Fascinující i bezcitné. Krutá i neuvěřitelně vášnivá myšlenka. Něco, čemu nebyla schopná uvěřit a přece to tu bylo. Byla ničím i vším. Vždycky v té nejspodnější části společnosti a zároveň si občas dopřála ten přepych vyletět ke hvězdám. Častěji než kdokoli jiný.

Konečně ji zbavil přebytečného trička a rozepínal jeden knoflík za druhým na své košili.
Setřásla zamyšlení a sama se ujala té práce. Ruce se jí nechvěly, tohle nebyla romantická záležitost. Sjel ji dost kritickým pohledem, když se posadila a shrnula vlasy dopředu, aby jí mohl rozepnout podprsenku. Líbila se mu, nic víc. Neutrální výraz v její tváři stálo za to setřást. Přál si, aby sténala, aby v poslední chvíli mohl její přidušený výkřik zdusit v polibku. Vidět zlomený záblesk v jejích očích…

Zápasil se zapínáním a pak nechal i poslední část látky z horní části jejího těla sklouznout.
Klekl si za ní a odhalený krk mapoval polibky. Rukama přitom nadále bloudil po jejím těle. Zasténala. To ho jen povzbudilo a dohnalo k větší aktivitě. Pravou rukou se bez nejmenšího studu odhodlal sjet mnohem níž, levá zůstávala u ňader. Cítil, jak se mu zrychluje dech. Rozproudilo mu to krev v těle, a i když se dokázal držet dlouho, hranice přišla právě teď.

Trhaným pohybem rozepnul zip jejích kalhot a otočil ji zase k sobě, přičemž netrvalo dlouho a octil se nad ní.
Sundal je a sám se divil, jak přesvědčivě napodobuje své chování, když v téhle chvíli z něj nezbylo nic kromě čiré touhy. Slabé, sotva slyšitelné chrčení místo hlasu ji nabádalo k opatrnosti. Přišel čas na konec her. Teď šlo jen o něj a ona se podvolila. Kalhoty i zbytek jejího oblečení skončilo na zemi stejně jako jeho.

Jeho rty putovaly po její hrudi až k podbříšku.
Zachvěla se. Její čas skončil, ale to neznamenalo, že on si nesmí dělat, cokoli bude chtít. Zase se vracel výš a donutil ji nespokojeně zasténat. A pak konec. Bolest, výkřik a směsice neskutečně odporných pocitů včetně necitelných dotyků. Pokud dříve chtěl ji, teď už z toho bezvýznamného pocitu zbyl jen prach a saze.

Prsty mu vyryla do kůže bezmocné volání o pomoc.
Po zádech mu stékal úzký proužek rudé tekutiny, ale to nebylo vše. Mnohem víc jí bylo u krku a na čepeli skautského nože z dětství. Nezastavil se, neměla na výběr. Ne všechna krev byla jeho, jen většina. Jemně mu rozčesávala propocené, světlé vlasy.
"Dobrou noc lásko…"

O pár minut později se na posteli stočila do klubíčka.
Další kus duše byl pryč a vedle ní se povalovalo několik bankovek. Sebrala je, nabrala síly a rozčesala vlasy. Stačilo jí pár minut před zrcadlem. Kdyby si dopřála více času, zhroutila by se. Pak vyrazila zpět k baru.

...Nedal jsi mi ho, ale já čekám dál...

Zhoupla se v bocích a pohodila vlasy.
Několik neposlušných pramenů jí spadalo do obličeje, ale nevěnovala jim příliš pozornosti. Spatřila něco, co ji zaujalo mnohem více. Svůdně si oblízla horní ret a dlaní ve vyzývavém gestu přejela po chladné tyči. Natáhl k ní ruku, jako kdyby se jí chtěl dotknout, ale pak ucukl. Jistě, někdo se občas zdráhal a někdo byl zvíře, které šlo chladnokrevně za svým cílem až do konce. Usmál se. Milovala ten úsměv, protože jí připomínal a sliboval svobodu. Seskočila ze stolu a obtočila mu ruce kolem krku.
"Můžeme jít?"

...Možná už dnes večer...
___________________________________________________________________________________
Author´s note:
Někdy si říkám, proč nemůžu ani povídku s prvky erotiky napsat "romanticky" a pokud možno s Happy endem. Zkrátka... Do patnácti si po sobě povídku nesmím přečíst xD Ale kdo řekl, že ji nesmím napsat?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
 
Tam, kde čekám + 15
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: VAŠE TVORBA :: Principia :: Vlastní próza :: Jednorázovky-
Přejdi na: