Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Neutrálna organizácia - EFFETTUALITA (NPC pre adminov)

Goto down 
AutorZpráva
Effettualita
NPC pro adminy
avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

PříspěvekPředmět: Neutrálna organizácia - EFFETTUALITA (NPC pre adminov)   Tue Jan 24, 2012 9:03 pm

ORGANIZÁCIA EFFETTUALITA


Vznik organizácie sa datuje do obdobia iba niekoľkých týždňov po katastrofálnej udalosti narušenia pomeru reality k snom spôsobenej francúzskym vedcom, Ricardom Asierom. Povráva sa, že existovali už predtým, avšak iba ako pobočka talianskej armádnej samosprávy, pod absolútne iným menom. Od jej oficiálneho vzniku však jej členovia majú na starosti jedinú úlohu - likvidácia lode snov. Domnievajú sa totiž, že je to práve ona, ktorá zapríčiňuje narúšanie reality a že by po jej likvidácii prestala existovať možnosť bdelého snenia, ktorej nepriamym pričinením hrozí zrútenie svetového systému. Aspoň takto teda odôvodňujú svoje konanie, hoci väčšina jej členov k tomu má svoje vlastné, navonok neprezentované dôvody. Všetci sa do jedného riadia heslom, ktoré pred niekoľkými rokmi zverejnil samotný zakladateľ, "Tam, kde sny ako aj noc končia, realita ako deň začína".


ROZVETVENIE ORGANIZÁCIE


Podobne ako mnohé iné organizácie rovnakého charakteru, i Effettualita zamestnáva pobočky s rozličnými zameraniami. Hoci sa ich spoločný cieľ ani v najmenšom neodlišuje, každej uhol riešenia úlohy je iný, pričom majú všetky svojho vlastného vodcu. Väčšina z nich sú si rovné, s výnimkou "riadiacej jednotky", ktorej rozkazy musia povinne rešpektovať všetci členovia.
RIADIACA JEDNOTKA

Túto pobočku tvoria zvyčajne postarší ľudia, kladúci dôraz na svoje skúsenosti a schopnosti viesť. Zo všetkých je považovaná za najdôležitejšiu, čo dokazuje i fakt, že jej rozkazy musia počúvať všetci členovia. Každopádne, vedúcou osobnosťou i spomedzi nich sa javí byť paradoxne najmladší člen, ktorého slovo je vždy považované za to najdôležitejšie - Ariberto Rossi.

ODDELENIE PRE VÝSKUM

I napriek jej tak isto pomerne významnému postaveniu, informácie o nej sú zo všetkých najmenej obsiahle. Je to nepochybne z toho dôvodu, že sa jej hlavné stredisko nachádza hlboko pod zemou a prístup dnu majú iba sami členovia organizácie. Ich úlohou, ako vyplýva z názvu, je výskum a štúdiá, prekopávajúce "Ricardovu teóriu snov", snažiac sa tak odhaliť nejaký záchytný bod, podľa ktorého by im bolo jednoduchšie vypátrať hľadanú loď. Rovnako tak pracujú i na zbraniach proti "bdelému sneniu". Meno vodkyne tejto pobočky je neznáme, vie sa iba to, že ide o postaršiu dámu. 26.1. bývalá postaršia vodkyňa s neznámym menom nešťastne prišla o život a nahradila ju Michela Dammi.

PÁTRACIA JEDNOTKA

Túto jednotku tvoria prevažne skúsení detektívovia. Ich úmysel je jediný, ako je možné zistiť i z názvu, pokúšajú sa vypátrať členov posádky lode snov a tých následne zajať a vypočúvať. Vzhľadom na schopnosti najvyššie postavenej osoby pobočky sú schopní vypátrať prakticky akékoľvek konkrétne miesto, ale i osobu. Spomínanou vodkyňou je Aribertova sestra, Alma Rossi.

ELIMINAČNÝ TÝM

Narozdiel od predchádzajúcich zložiek organizácie, vypĺňajú ju iba desiati oficiálni členovia, z čoho štyria prekvapivo tak isto oplývajú schopnosťou bdelého snenia. Ich jediný rozkaz znie "zničiť cieľ". Čo je na nej ale pomerne nezvyčajné, muž menom Leone Siridio, ktorý je ich vodcom, je z neznámych dôvodov zároveň aj členom pátracej jednotky a vo väčšine prípadoch sa akcií nezúčastňuje osobne.


ČLENOVIA SO SCHOPNOSŤAMI


Ako bolo naznačené už v predchádzajúcom texte, organizácia zamestnáva i niekoľkých ľudí, ktorí tak isto kedysi mali možnosť priblížiť sa k "lodi snov". Z toho dôvodu i napriek tomu, že sami netvoria posádku, získali nadprirodzené schopnosti. Každý z nich má svoje dôvody, prečo sa pridal k Effettualite.

Ariberto Rossi
Vek: 22

Pohlavie: muž

Charakter: Ariberto je jedným z najvýznamnejších členov organizácie, mnoho krát dokonca i zo strany celej riadiacej jednotky adresovaný ako "pravý vodca Effettuality". Z tohoto dôvodu má usporiadané názory a myšlienky, dovoľujúc svojim pocitom iba veľmi zriedka narúšať jeho zvyčajne pokojný postoj a uvažovanie. Vzhľadom na výchovu jeho otca kladie splnenie účelu organizácie nad čokoľvek ostatné, uvedomujúc si svoju moc a význam pre budúcnosť. Netoleruje chyby a to dokonca ani svoje vlastné, kvôli čomu sa môže pomerne často javiť mierne kruto. Zachraňuje to však jeho charizma a sila osobnosti, prostredníctvom ktorej je ako jediný schopný vzbudiť rešpekt a strach dokonca aj u najsilnejšieho člena organizácie, Saula Lombardiho.

História: Ariberto sa narodil do významnej rodiny Rossi. Narozdiel od svojej sestry však vyrastal u otca, kvôli čomu ju už od útleho dectva až donedávna nevidel a preto si k nej ani nevytvoril dostatočne silné súrodenecké puto. Každopádne preňho nikdy neexistovalo nič ako skutočné a bezstarostné dectvo, keďže bol už od malička vychovávaný k tomu stať sa významným členom rady. Pre všetku tú zodpovednosť, ktorú naňho jeho otec kládol, znenávidel realitu a vytvoril si svoj vlastný svet. Bolo to práve v období, kedy k nemu zavítala loď snov, pozývajúc ho na svoju palubu. Prekvapivo však neodpovedal s tým, že potrebuje viac času na premyslenie. I napriek všetkým nepekným povinnostiam mal totiž svojho otca veľmi rád a niečo podobné považoval za zradu svojej rodiny. Každopádne, keď už na istý zlomok sekundy čo i len zauvažoval nad tým, že predsa len nastúpi na loď, jeho otec podľahol svojmu chorému srdcu a nešťastne prišiel o život. Od tohoto bolestného okamžiku začal Ariberto z jeho smrti obviňovať sám seba, hoci za to nijakým pričinením nemohol a práve preto sa rozhodol stať sa tým spomínaným vysokým orgánom organizácie s úmyslom naplniť otcove sny, pričom svoje vlastné zahodil.

Schopnosť a techniky: Keďže bol na istý čas v priamom kontakte s loďou snov, i on oplýva nadprirodzenými schopnosťami bdelého snenia. Dokáže manipulovať tlakom vo svojom okolí.
PRESSIONE FRUSTA (II. úroveň) - Ariberto prostredníctvom svojej schopnosti sústredí všetok potrebný tlak do podoby biču, utvoreného na jeho často používanom ukazovátku. Táto zbraň sa od tých obyčajných kovových nelíši ničím iným, než len tým, že je prakticky neviditeľná a má omnoho väčšie deštrukčné následky. Jej slabinou je, že spomínaný bič nevidí ani on sám, preto musí dávať extrémne veľký pozor na to, aby ním nezasiahol sám seba. Dĺžka dosahu je tak isto obmedzená.
PRESSIONE PALLA (III. úroveň) - Ariberto je lusknutím prstov schopný vytvoriť tlak v podobe guličky. Sila útoku sa rovná úderu 12 rán, schopná dokonca aj rozlámať primerane veľkú skalu. Táto technika nemá nijak špecifikovanú slabinu, preto by sa i napriek "nižšej úrovni" dala považovať za jeho najsilnejšiu.
PRESSIONDA (IV. úroveň) - Ariberto je prostredníctvom gesta prudšieho pohnutia rúk schopný okolo seba vytvoriť tlakovú vlnu, dostatočne silnú nato, aby rozbila nejaký ten objekt, prípadne odhodila aj 300-kilového dospelého muža. Za slabinu sa dá považovať skutočnosť, že ňou i sám seba vystavuje tlaku, preto si ju nemôže dovoliť používať priveľmi často pre nadmerné bolesti hlavy a možný kolaps.


Alma Rossi
Vek: 19

Pohlavie: žena

Charakter: I napriek tomu, že sa Alma vzhľadom nevymyká normám spoločnosti (s výnimkou bielych vlasov), jej rozdielnosť sa prejavuje práve v jej nedostatku empatie. Z jej výrazu v tvári je takmer nemožné vyčítať akýkoľvek náznak emócií, čo navonok možno pozorovať tým, že iba málo kedy mení výraz v tvári a rozpráva vždycky v rovnakej tónine hlasu. Ako už bolo spomínané vyššie, jedná sa o vodkyňu pátracej jednotky. Túto prácu si plní skutočne zodpovedne, pravdepodobne práve pre pocity, ktoré chová k svojmu bratovi, čo je výsledkom toho, v akom dobrom svetle ho vždycky opisovala jej matka. Dalo by sa povedať, že je Ariberto jediný človek, ktorému je schopná plne dôverovať a o ktorého prejavuje skutočnú a úprimnú starosť.

História: Narozdiel od jej brata bola Alma vychovávaná matkou. Hoci tá svojho muža nenávidela, svojho syna vždycky vychvaľovala do nebies. Každopádne, vo veku 14 rokoch nešťastnou nehodou prišla o život práve Alminým pričinením. Táto skutočnosť zanechala v srdci Almy hlbokú ranu, čo bude pravdepodobne aj dôvod, prečo odvtedy pôsobí odmerane a takmer neemotívne. V záujme uniknúť pred realitou volala utekajúc z nemocnice v slzách o pomoc a vtedy sa to stalo. Na vlastné oči mala možnosť vidieť loď snov, na ktorú takmer aj nastúpila. To však nebol skutočný zázrak, ktorý odzbrojil Almino srdce. Na onom mieste sa totiž objavil človek, s ktorého prítomnosťou za žiadnych okolností nerátala. Nikdy nezabudne na slová, ktoré pri tejto príležitosti predniesol. "Si moja sestra a hoci ťa osobne veľmi nepoznám, som si viac než istý, že máš dostatok síl na to postaviť sa s mojou pomocou realite čelom." Po tejto srdcervúcej udalosti odmietla nastúpiť na loď. Od tej doby robí všetko preto, aby bola bratovi čo najužitočnejšia a aby mu mohla vynahradiť, čo pre ňu urobil. Nie to, že ju zastavil a poučil o nesprávnosti jej konania, ale že ju i napriek jej vine zo smrti matky prijal ako svoju sestru.

Schopnosť a techniky: Rovnako ako jej brat, i Alma bola pozvaná na loď snov a dostala možnosť stáť iba pár metrov od nej. Z toho dôvodu odvtedy oplýva nadprirodzenou schopnosťou, ktorá konkrétne u nej spočíva v možnosti vyhľadať kohokoľvek a čokoľvek, čo si zaumieni.
INSEGUIMENTO (III. úroveň) - pri tejto technike Alma priloží prsty ľavej ruky na svoje čelo a privrie oči. Následne druhú ruku položí na akýkoľvek prvok v dosahu. Po nejakej tej chvíli dostane možnosť vnímať priestor z pohľadu nielen objektu, ktorého sa dotýka, ale aj všetkých ostatných s rovnakou stavbou molekúl a častíc (inými slovami, ak sa dotkne napríklad nejakého skleneného objektu, po opätovnom otvorení oči má jej zorné pole dosah na každé miesto, kde sa nachádza nejaké sklo). Dôvod, prečo je však táto technika "iba" na tretej úrovni je ten, že má nepríjemnú nevýhodu. Päť minút po ukončení procesu vyhľadávania totiž Alma stratí vedomie minimálne na 24 hodín.


Leone Siridioi
Vek: 27

Pohlavie: muž

Charakter: Leone má veľmi pokojnú a nie príliš zhovorčivú povahu, typickú pre detektíva. Má zmysel pre humor a niekedy dokonca aj v záujme byť priateľský zvykne rozprávať celkom slušné vtipy, každopádne konkrétne v súboji spravidla nevykazuje žiadne známky emócií. Nemožno nespomenúť, že ide o najinteligentnejšieho člena organizácie, vzhľadom na čo vždycky dáva prednosť logickým rozhodnutiam pred tými podnietenými emóciami. Keďže je veliteľom eliminačného týmu, naučil sa byť pomerne láskavým a dokonca svojich podriadených vníma ako priateľov, avšak to nič nemení na skutočnosti, že by bol bez výčitiek svedomia schopný ich pripraviť o život v prípade, že by sa boli postavili proti nemu.

História: O Leonovom živote toho nie je veľa známeho. S istotou však možno povedať, že bol v minulosti detektívom a že v organizácii pracuje už nejaké tie roky. K schopnostiam prišiel úplnou náhodou, keď sa stal priamym svedkom toho, ako na loď snov nastúpila priamo ním sledovaná osoba.

Schopnosť a techniky: Leonova nadprirodzená schopnosť spočíva v absolútnej kontrole nad plynmi. Nemožno ale nespomenúť, že vzhľadom na svoje nebezpečné zamestnanie má ohromné nadanie i na boj zblízka a takmer až nadľudskú ohybnosť. V kombinácii s jeho inteligenciou to z neho činí jedného z najschopnejších členov organizácie, každopádne i napriek tomu nebol schopný silou prekonať svojho podriadeného, Saula Lombardiho.
SIGARETTA NEBBIA (II. úroveň) - Leone prostredníctvom dymu z cigarety vytvorí prostredie podobné hmle, ktoré je schopný udržať na mieste tak dlho, ako on sám chce, čím znemožňuje videnie nepriateľov. Slabinou tejto na pohľad silnej techniky ale je, že cez ňu nevidí ani on sám, preto ju používa viacmenej iba na zdržanie a zmätenie protivníka.
DIVIETO DI DEPRESSIONE (III. úroveň) - Leone rozmiestni jediným poriadnym výdychom do uzavretej miestnosti oxid uhličitý, ktorým vytlačí všetok dýchateľný kyslík dole, čím nepriateľom znemožňuje okysličovanie krvi a následne spôsobuje ich smrť. Jedná sa o pomerne schopnú techniku, avšak jej slabina z nej robí dosť nevyužiteľnú maličkosť. Ako som už totiž naznačil, je ju možné použiť iba v uzavretej miestnosti, nehovoriac o tom, že aj keby sme sa v nejakej nachádzali, dotyčný človek si vzhľadom na nevoľnosť môže uvedomiť, čo sa s ním deje a včas miestnosť násilne opustiť.
EVAPORAZIONE (IV. úroveň) - Leone má okrem iného schopnosť nielen už vzniknutý plyn čiastočne ovplyvňovať, ale aj ho vytvoriť premenou vody na paru. Takýmto spôsobom je teda schopný pri dlhšom fyzickom kontakte so svojou obeťou kompletne vypariť všetku vodu v jeho tele, čím mu spôsobí okamžitú dehydratáciu a následnú viac než pravdepodobnú smrť. Slabinou techniky je práve to, že ak chce vypariť vodu z človeka, musí s ním udržiavať fyzický kontakt nejakú tú dobu a to pre jeho prípadných pomocníkov vytvára dokonalú šancu na útok.


Federica Bianchi
Vek: 16

Pohlavie: žena

Charakter: Federica je v organizácii známa svojim sprostým vyjadrovaním. Nemá najmenší problém povedať komukoľvek na rovinu, čo si o ňom myslí (zvyčajne je to vždycky mierené v negatívnom zmysle), zatiaľ čo si naďalej zachováva svoj ignorantský výraz v tvári. Hoci je oficiálnym vodcom eliminačného týmu Leone, keďže sa iba výnimočne zúčastňuje akcií, Federica preberá iniciatívu a pôsobí ako skutočná veliteľka. Jediná známa osoba, na ktorú je skutočne veľmi milá, je najmladší člen "jej" týmu a zároveň i celej organizácie, Malco Mancini.

História: Federica je rovnako ako aj Malco Mancini sirota, ktorá celé svoje dectvo strávila v sirotinci. Tam sa tí dvaja vzájomne spoznali a hoci bol v ich veku pomerne vysoký rozdiel, stal sa Federice niečím ako mladším bračekom. Jedného dňa ich oboch prišla navštíviť loď snov a hoci Malco nastúpiť chcel, Federica za nich oboch odmietla s tým, že nemá zmysel unikať z jedného sna do druhého. Podľa jej slov totiž neexistuje nič ako realita a všetci ľudia sú iba súčasťou jedného veľkého sna, v ktorom si ona so svojim "bračekom" môže robiť, čo sa jej zachce. Do Effettuality sa dostali až časom pod tlakom zo strany spoločnosti. Pre ich schopnosti, ktoré sa v nich po tejto udalosti totiž prebudili, s nimi bolo zaobchádzané ešte horšie ako predtým a o tom, že do organizácie kvôli nim budú musieť, ak nechcú byť vyhodení na ulicu, bolo rozhodnuté bez ich súhlasu. To bude pravdepodobne aj dôvod, prečo sa ku všetkým svojim kolegom Federica chová tak arogantne. Každopádne sa zdá, že kým môže byť s Malcom, obaja sú šťastní.

Schopnosť a techniky: Federicina schopnosť spočíva v absolútnej kontrole nad svojou váhou, vrátane objektov, ktorých sa dotýka.
LIBRA CADUTA (III. úroveň) - prostredníctvom tejto techniky je Federica schopná rapidne znížiť svoju váhu. Vďaka tomu jej výskoky dosahujú omnoho väčších výšok a jej dopad trvá oveľa dlhšie. Rovnaké pravidlo platí i pre objekty, ktorých sa dotkne, preto nemá najmenší problém zdvihnúť prakticky čokoľvek. Za slabinu techniky je možné považovať veterné techniky, ktoré ju v prípade, že sama sebe rapidne zníži váhu, môžu bez akýchkoľvek problémov odfúknuť a to aj na veľké vzdialenosti.
LIBRA INCLUDENTO (III. úroveň) - narozdiel od predchádzajúcej techniky môže touto rapidne zvýšiť váhu čohokoľvek, čoho sa dotkne, vrátane ľudí. Používa ju teda na znemožnenie pohybu nepriateľovi. Slabinou techniky je, že sa tak ako objektom, tak aj ľuďom, pôvodná váha vráti do 24 hodín.


Malco Mancini
Vek: 11

Pohlavie: muž

Charakter: Malco je vo väčšine situácií vždycky optimistické, priateľské a veľmi láskavé dieťa, so skutočne iba veľmi málo negatívnymi vlastnosťami. Jednou z nich ale je práve jeho takmer až chorobná žiarlivosť na kohokoľvek, kto sa čo i len dotkne Federicy. V minulosti sa dokonca pokúsil zabiť svojho vlastného tímového partnera, ktorý ho však bez akýchkoľvek problémov i napriek jeho problematickej schopnosti porazil.

História: Vzhľadom na to, že všetko už bolo povedané u Fredericy, tu nemám čo viac doplniť.

Schopnosť a techniky: Malco je spomedzi celej organizácie považovaný za dieťa s najproblematickejšou schopnosťou. Dokáže totiž manipulovať portálmi a premiestňovať tak svojimi technikami prakticky čokoľvek na akékoľvek miesto, aké si zvolí.
GIOCO (III. úroveň) - prostredníctvom tejto techniky vytvorí Malco dva portály na miestach, kam ukáže prstom. Čokoľvek, čo preletí portálom číslo 1, automaticky vylezie z portálu číslo 2 a naopak. Technika má ale nepríjemnú slabinu a to tú, že nemôže vytvoriť viac portálov ako dva, preto ak naňho niekto zaútočí z viacerých smerov, nemá najmenšiu šancu sa ubrániť.
TRANSIZIONE (III. úroveň) - táto technika Malcovi umožňuje po nakreslení dverí vlastnou krvou na akúkoľvek stenu vytvoriť mnohosmerný portál. Pre vysvetlenie to znamená to, že ako náhle dotyčnými nakreslenými dvermi on, alebo aj ktokoľvek iný prejde, vylezie cez akékoľvek iné dvere na celom svete, ktoré si zvolí. Slabinou techniky je však, že je potrebná stena, vlastná krv (ktorej vzhľadom na svoj nízky vek a vzrast nemá až tak veľa), pomerne veľa času (preto je to neuskutočniteľné počas boja) a znalosť adresy dverí, cez ktoré chce vyliezť (preto sa nemôže iba tak dostať na vzducholoď).


Saulo Lombardi
Vek: 21

Pohlavie: muž

Charakter: Saulo je najväčším sadistom celej organizácie a vôbec možno i celého sveta (xD). Priam až orgazmicky sa vyžíva v bolesti druhých. Jeho prvoradou a zároveň asi aj jedinou zábavkou na tomto svete je zabíjanie a prelievanie krvi, čo dokazuje i fakt, že pod svojim tmavým kabátom nosí špinavú bielu košeľu s úmyslom sledovať jej prostredníctvom svoje vraždiace úspechy. Hoci je v skutočnosti veľmi inteligentný (takmer až hraničiac s Leonem), mnoho krát sa chová veľmi detinsky. Očividne je vždy a všade plný sebadôvery a jeho arogantnosť nepozná hraníc, keďže dokonca aj svoju tímovú partnerku, ktorá je považovaná za veľmi zastrašujúci charakter, nazýva pre jej schopnosť manipulovať vlastnou váhou "ľahká žena". Mnoho krát svojej obeti behom mučenia pokladá otázku, či má strach zo smrti, následkom čoho takmer ihneď dodá, že by mal mať radšej strach z neho a z toho, čo sa mu chystá urobiť. V spoločnosti je sa však schopný geniálne pretvarovať, preto ho ľudia na prvý pohľad považujú za normálneho.

História: Saulo je jediný člen organizácie Effettualita, ktorý oficiálne v minulosti nastúpil na loď snov. Nikto, dokonca ani len kapitánka, si toho času nevšimol, že jeho navonok priateľský postoj je len pretvárkou. Po jeho nástupe sa na lodi začali diať divné veci, členovia posádky totiž po jednom mizli. Dôvod bol ten, že ich tajne Saulo obzvlášť nepríjemným mučením pripravoval o ich životy a ich zriadené telá vyhadzoval "cez palubu". I tu sa prejavuje jeho inteligencia, keďže toho bol schopný pomerne dlhú dobu bez toho, aby naňho padol čo i len kúsok podozrenia. Pri jednom z pokusov ho však pri čine pristihla kapitánka. Mala ohromnú zlosť a rozhodne mu to chcela oplatiť, avšak pre jeho schopnosti, ktoré boli na celej lodi najväčšie a najohromnejšie, sa ho všetci do jedného obávali konfrontovať, preto napokon vyviazol iba s vyhostením z paluby. Do organizácie sa pridal za účelom pomsty, avšak jediný, kto ho drží na uzde, aby i tu neopakoval to, čoho sa dopúšťal na palube, je zároveň jediný muž, ktorého rešpektuje, Ariberto Rossi.

Schopnosť a techniky: Ako bolo už behom textu mnoho krát povedané, Saulo je nepochybne najsilnejší člen organizácie Effettualita. Jeho ohromné schopnosti spočívajú v možnosti úplnej disintegrácie zvoleného objektu. Nemožno ale nespomenúť i jeho pohybové možnosti, ktoré sú považované za ešte dokonalejšie, ako tie Leoneho. Aby si užíval svoje "krvavé hrátky" s obeťami, väčšinu ľudí na palube snov v minulosti zabíjal len a len obyčajným tupým vreckovým nožíkom, nepoužívajúc vôbec svoje schopnosti, hoci ich oni mali.
TOCCARE (IV. úroveň) - táto technika umožňuje Saulovi nulifikovať intrinzické pole ktoréhokoľvek objektu, ktorého sa jeho krv dotkne a tým ho jediným lusknutím disintegrovať (inými slovami rozložiť). V praxi to teda znamená to, že všetky miesta, ktoré ofŕka svojou krvou, čaká nezvrátiteľné zničenie. Slabinou je pochopiteľne to, že na jej prevedenie potrebuje používať svoju vlastnú krv, čo mu mnoho krát prináša silné bolesti hlavy a chudokrvnosť.
SUICIDO (V. úroveň) - táto technika funguje na podobný princíp ako toccare, s tým rozdielom, že si pri nej Saulo prereže tepnu a spôsobí tak masívne krvácanie. Čokoľvek, čoho sa táto krv dotkne, raz a navždy zmizne z povrchu Zemského. Nevýhodou techniky je pochopiteľne to, že ak okamžite po vystrieknutí krvi nezastaví svoje krvácanie, je viac než jasné že umrie a aj keď sa mu ho zastaviť podarí, minimálne upadne do kómy s neurčitým dátumom prebudenia.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Neutrálna organizácia - EFFETTUALITA (NPC pre adminov)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE NPC-
Přejdi na: