Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Archiv

Goto down 
+6
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Phate69
SteamTiger
Will Reinja
Agatha Farewell
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Archiv   Archiv EmptyTue Jan 24, 2012 3:58 pm

Archiv. Police podobné těm v knihovně jsou zde přeplněny krabicemi s nejrůznějším harampádím.
Najdete zde vše od hadrů na podlahu přes brýle na čtení až po diamantový náhrdelník. Ale musíte si to zasloužit! Věc budete mít pouze v této místnosti, pokud loď neuzná, že si ji zasloužíte splněním zkoušky. Zjeví se vám totiž, pokusíte-li se s něčím odejít, to, čeho se opravdu bojíte. Překonáte svůj strach?

Tato místnost má však jednu zvláštnost.
Mění se. Pokud si přejete, aby byla jiná, bude. Pokud se z ní má stát komnata velkolepého sídla, bude to tak. Má-li mít holé stěny, budou takové. Chcete-li, aby se v ní někdo objevil, objeví se. Ale bude pouhou iluzí. Nebude existovat a skutečný člověk či zvíře, jehož kopií má být, nebude poznávat nikoho, koho by potkal v této místnosti, kde se sny stávají skutečností.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptyWed Jan 25, 2012 3:43 pm

Dovedla jsem Wila až k Archivu.
"Zde je," ukázala jsem na zdobené dveře.
"Najdeš tam vše, co budeš chtít. Ale jak jsem říkala... Jakmile budeš chtít odejít, ukáže se ti tvůj vlastní strach. Je na tobě, jestli nad ním zvítězíš a odneseš si něco odtamtud."

"Já bohužel budu muset jít," dodala jsem rychle.
"Mám ještě několik důležitých věcí na práci. Tobě zatím přeji hodně štěstí." Po posledních slovech jsem jen kývla na znamení rozloučení a zmizela v chodbách Destiny.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptyWed Jan 25, 2012 4:10 pm

Will následoval Bereniku do neznámých koutů Destiny až nakonec došli tam kam chtěli, před dveře vedoucí do archívu. Když si vyslechl Bereniku, tak se chtěl ještě zeptat co se stane, když svému strachu podlehnu co se stane pak, ale to Berenika musela už odejít a on pochopil že na to je stejně času dost "jistě děkuji Kapitánko" poděkoval a zase se lehce uklonil a když odešla, tak se ještě zadíval na dveře "zatím nám nic nehrozí, takže tu zatím nemusím jít" řekl Will a pak odešel.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptyFri Jan 27, 2012 8:32 pm

Po krátkém hledání, sem se konečně dostal do archivu. Byla to velká místnost plná regálů s bednami.
No to potěš koště... Potrvá dlouho tu něco najít... a chtělo by to aspoň stůl a lampičku, abych tady nečetl po tmě...
Řekl sem si jen tak pro sebe a ejhle, byl tu stůl s lampičkou.
A mohl bych poprosit ještě židli?... Zeptal sem se trochu nejistě a u stolu se objevila židle.
Díky. Usmál sem se a posadil sem se ke stolu. Potřeboval bych nějaké knihy nebo spisy o informacích, které se týkají těch stínů a taky bych se něco rád dověděl o historii Destiny. Řekl sem a zvědavě sem čekal, jestli se přede mnou objeví na stole nějaké knihy.
(doufám, že jsem správně pochopil funkci archívu... pokud ne, tak se omlouvám)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:21 am

Phate

Tady ne....tady ne.....tady ne... procházel jsem dveře a hledal cokoli, co by mi prozradilo polohu pokoje. Nakonec jsem se u jednch dveří zastavil. Třeba je to jako s jídlem.
Soustředil jsem se na dveře a zabral za kliku. Tak takhle jsem si pokoj fakt nepředstavoval. řekl jsem sklesle, když jsem vpadl dovnitř.
Pak jsem zmerčil nějakého kluka (Steam) a na chvilku jsem se zarazil.
Ehm...ahoj. Nevíš, prosímtě, kde jsou kajuty? Už čtvrtej den je hledám a spím tak všude možně.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:37 am

//Bereniko, napíšeš mi prosím něco k těm informacím, jestli Steam v archívech něco našel, nebo že nenašel nic? Díky.

Když sem uslyšel otevírat dveře, tak sem zbystřil a zvedl sem hlavu od knih. Uviděl sem tam nějakého muže, evidentně hledal svůj pokoj.
Zdravim. No, moc mi tady na ty svoje kajuty nemysli, tadle místnost ti hodí všechno po čem toužíš a zrovna tady hledám nějaký info o nepříteli.
Když pudeš na chodbu a budeš na tu kajutu myslet, loď tě k ní dovede. Teda takhle to aspoň funguje u mě. Sem tu novej, moc tomu nerozumim...

Řekl sem a dál sem listoval knihama a spisama a hledal něco o těch stínech.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:41 am

Ešte včera som túžil potom, dozvedieť sa niečo o schopnostiach a tak som myslel na informácie, keď som opúšťal jedáleň. Narazil som na dvere do archívu, ktoré som otvoril a keď som vošiel dnu, ihneď som spozoroval dve, už známe tváre. Jeden bol Steam, chalan akcie, a druhý bol ten chalan z jedálne, no jeho meno som nevedel. Poznal ho len podľa tváre.
"Pekný deň želá čierny šermiar."
Pozdravil som oboch a zamieril som ku knihám, pričom som myslel na schopnosti.
Snáď mi niečo ukážeš...
V mysli som vravel lodi a hľadal a hľadal.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:45 am

Phate

Jo, aha. Tak loď na mě asi nemá čas, protože tohle už jsem zkoušel. Ale díky za radu. A cos o "nepříteli" našel? zeptal jsem se trochu nevzrušeně. Podle mě to není nepřítel- stačí jen pozměnit úhel pohledu. V tom ale vešel Matt a pozdravil nás velmi osobitým způsobem. A s čím šermuje černý šermíř? odpověděl jsem bez rozpaků, protože o "černém šermíři" jsem měl jisté pochyby.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:50 am

Černá liga zdraví bratry. Řekl sem, i když sem černej nebyl, afro-američany s afrem sem měl v oblibě.
Jak se vede Bushido? Řikal sem, že na sebe ještě narazíme, ale že se budeme potkávat každej den bych netypoval.
Zasmál sem se.
Pak sem se otočil na toho chlapíka, kterýho sem zatím neznal. Na mě loď asi taky nemá čas. Nic sem se zatim nedozvěděl.
Řekl sem tak trochu mrzutě. Upřímě řečeno, regály kolem mě tak trochu štvaly, protože to tu pak vypadalo hrozně stísněně.
Regály pryč prosím.
Řekl sem a regály zmizeli, takže tam byla prázdná místnost, stůl se židlí, knihami a lampičkou.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:57 am

Pousmial som sa nad Phateho poznámkou a otočil sa na neho. Na boku po mojej ľavej ruke som mal pripevnený svoj meč, ktorý však na prvý pohľad vyzeral ako mierne ohnutá, meter dlhá palica s veľmi kvalitného dreva.
"Týmto."
Pravou rukou som meč povytiahol a ukázal Phatemu asi desať centimetrov chladnej čepele meča. Meč som však neukazoval dlho a zasa čepeľ skryl v puzdre meča. Znovu som sa musel pousmiať, no tentokrát nad Steamovou poznámkou, na ktorú som úctivo mierne sklonil hlavu.
"Povedal by som, že na to, čo sa udialo včera je to až príliš dobré."
Poznamenal som pravdivo, avšak môj hlas bol zafarbený obavami, že sa tiene vrátia.
"Momentálne hľadám nejaké informácie o schopnostiach. Mal som totiž možnosť dozvedieť sa, že na palube tejto..."
Poobzeral som sa okolo seba.
"... lode sa nachádzajú ľudia, ktorí dokážu niečo, čo by obyčajný človek dokázať nemal. A ako nad tým tak uvažujem, aj mne sa dejú zvláštne veci, tak som si povedal, čo ak aj mám nejakú schopnosť."
V momente, keď zmizli regáli, cítil som sa príjemnejšie, mal som väčšie zorné pole a knihy sa mi hľadali lepšie.


Naposledy upravil Matthieu Dubois dne Sat Jan 28, 2012 12:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 11:59 am

Phate

Pěkné... poznamenal jsem k meči. Pomalý, předvídatelný, mocné švihy, dobrá obrana, ale na meziakce letí. Nebudu ho dráždit. myslel jsem si svoje.
Neboj, nejsi jediný, kdo nic neumí. Tedy, kdo jen tuší.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 12:28 pm

"Hmmm... hmmm... hmmm."
Hľadal som knihy, pričom na slová, ktoré ku mne mierili som už len prikyvoval, pretože som si čítal zaujímavé názvy rôznych kníh. Napokon som jednu vzal do ruky a otvoril ju. Keď som si prezrel obsah, a prečítal zopár stránok, zistil som, že to nie je to čo hľadám a celé hľadanie som napokon zrušil a prestal s ním.
"Nenašiel som to, čo som hľadal."
Poznamenal som a mieril k dverám.
"Ak sa nie je odkiaľ učiť, treba sa učiť v praxi."
Otočil som sa ešte na Steama.
"Až by niečo, budem v tej hale, zatiaľ sa majte."
Zamával som im a zmizol v dverách.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 1:11 pm

Phate

Nesympatický mladík... řkl jsem s úsměvem a podíval se na zavřené dveře. Praxe je blbost. Chce to trénink. Pokud nevíš, co děláš, nemůžeš to zkoušet rovnou v praxi. navázal jsem téma a pak jsem se zarazil. Eh, neruším tě při něčem? Protože pořád můžu jít hledat kajutu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 1:17 pm

Bushido? Nee, je to negr, negři nemůžou bejt nesympatický, sou v pohodě. Zasmál sem se.
A popravdě... ne, nerušíš mě... tady se asi o těch stínech nic nedozvim a popravdě tady s moc lidma do styku nepřijdu... Ale kdyby si pořád ještě chtěl jít hledat kajutu, můžu tady trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 2:05 pm

Phate

No...tak trénuj. Co vlastně umíš? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 2:13 pm

Trochu toho a trochu tamtoho. Ale jestli myslíš něco jako"podívám se na flašku a ta se zvedne", nebo "vidim za roh" tak ne, nic takovýho neumim. Sem obyčejnej, nijak speciální... Ale zatim sem si vždycky vystačil s tim co umim.
Řekl sem a zvedl sem se od stolu. Vyklidit místnost prosím.
Řekl sem a potom stůl s židlí zmizeli.
Co umíš ty?
Zeptal sem se a pak sem se začal protahovat. Nejdřív krk, potom ruce, včetně protažení šlach a úponů kolem kloubů. Potom sem protáhl trup a pánev, pak třísla a nakonec nohy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 3:16 pm

Phate

Vůbec nic. Možná trochu šermu s kordem. pokrčil jsem rameny. Tak trénuj, trénuj. Slabí jedinci, jako jsem já, potřebují čas od času ochranku. prknul jsem na něj a s úsměvem odešel.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 3:39 pm

Zatim. Řekl sem a potom sem nechal archiv přeměnit do posilovny a svůj výtvor sem si celkem pochvaloval.
Byl sem protaženej, takže sem rovnou přešel k banch pressu. Naložil sem si na každou stranu 20Kg. Takže 2x20 plus 20 kg tyč sem měl dohromady šedesát kilo a to sem měl tak akorát, abych mohl po banchi cvičit dál.
Většinou sem dělal čtyři série po deseti opakováních a mezi sériema sem si dával aspoň minutovou pauzu, ale zase ta pauza nesměla překročit dvě minuty.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 3:50 pm

Zdravím, pozdravila jsem nesměle, když jsem vstoupila do místnosti ne nepodobné té tréninkové a našla tu do cvičení zabraného Steama. Nebude ti vadit, když se přidám?, otázala jsem se. Zbloudila jsem sem vlastně omylem, když jsem se příliš zatoulala v myšlenkách na další trénink, ale když už jsem tu byla, proč se do toho nepustit tady.

Shodila jsem tedy svetr a zasedla k nejbližšímu veslovacímu stroji. Ten byl vždycky můj oblíbený, vzbuzoval ve mně krásné vzpomínky na mé dětství. Začala jsem pozvolna veslovat a stroj mi čechral vlasy jako skutečný říční vítr.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 4:29 pm

Někdo vešel do místnosti a tak sem zaháknul činku do držáků a posadil sem se. Uviděl sem tam tu dívku, která mi radila v jídelně. Chvilku mi trvalo vzpomenout si na její jméno, protože sem moc paměť na jména neměl, ale nakonec se mi rozsvítilo.
Čau eM. V pohodě, klidně si posluž, vubec to nevadí. Řekl sem a dodělal sem cvičení.
Od banch pressu sem přešel k hrazdě určené na shyby. Trochu sem si protřepal ruce, protáhnul a vyskočil sem na hrazdu tak, že sem se držel nadhmatem(palce směrem od sebe) a začal sem se střídavě přitahovat tak, abych měl jednou tyč za zády na krku a při dalším přítahu je tyč pod bradou.
Čtyři série po osmi opakování, pauza mezi sériemi CCA minuta a půl.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 4:52 pm

Cvičení mě bavilo, když jsem se pořádně zapotila, přešla jsem na chvilku k činkám a pak zase na běžící pás. Uvědomila jsem si, že přesně tohle mi tu do této chvíle nejvíc chybělo - možnost vybít se z toho všeho nějak fyzicky. Vypotit se a mít ze sebe dobrý pocit, že jsem udělala něco pro své chátrající tělo. Navíc jsem měla pocit, že pouhé schopnosti nám nemusí být moc platné, až se příště setkáme s těmi potvorami. Nebylo by možná od věci požádat někoho o menší zaškolení v boji. Až příliš dobře jsem si uvědomovala, že bez svých schopností jsem jen obyčejný člověk a nedokážu nic. A co když nebyly trvalé? Což kdyby se našel někdo, kdo by dokázal tyhle nadpřirozené věci blokovat? Pak bych byla naprosto k ničemu. A to jsem nehodlala dopustit. Zafuněla jsem a slezla ze stroje. Otřela jsem si opocené čelo ručníkem, který jsem našla na háčku na stěně. To by mohlo pro dnešek stačit.

Díky za azyl, mávla jsem na Steama. Ta hodinka poklidného posilování, bez zbytečných otázek a debat, mi pomohla. Byla to příjemná změna. A teď to chce sprchu. , řekla jsem si, když jsem v zrcadle na stěně spatřila své propocené tričko. Sebrala jsem ze země svetr a vydala se si ji dát.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySat Jan 28, 2012 5:49 pm

Dokončil sem shyby a seskočil sem z hrazdy. Protáhl a protřepal sem si ruce a pak sem si všiml, že už je eM na odchodu.
Nemáš zač, měj se.
Mávnul sem na ní a potom sem došel k dvěma lavičkám. Na první sem si sednul, opřel sem se o ní rukama a na druhou, která byla na proti sem si položil paty. Napnul sem ruce, takže sem měl zadek nad úrovní laviček a pak sem šel zadkem dolů, skoro až k zemi a pomocí rukou sem se potom zase zpátky vzepjal.
Tenhle cvik sem dělal opět čtyři série, ale po patnácti opakování. Mezi sériemi sem dělal minutové pauzy.
...
Todle mi nějaký čas zabralo a pro dnešek sem se silovým tréningem skončil. Procvičil sem prsní svaly, potom zádové a pak ramena. Zítra mě čeká trénink břicha a nohou+běh.
Nechal sem prozatím všechno náčiní zmizet a nechal sem tam jen boxovací pytel a bandáže na ruce.
Před tréninkem s pytlem sem se ale nejprve rozkročil na šíři ramen, hodně sem pokrčil nohy a zvedl sem před sebe ruce. Potom sem začal dělat jednu sestavu z Tai-chi. Chvilku to vypadalo jako velice pomalý tanec, potom jako pomalé údery a úhyby. Když sem stahoval ruce k sobě, měl sem je volné a nadechoval sem se. Když sem ruce tlačil od sebe, zatínal sem na rukou všechny svaly, jako kdybych tlačil a vydechoval sem.
Po tomto procvičení sem si došel pro bandáže a zavázal sem si ruce. Pravá ruka mi trvala dycky déle zavázat než levá, ale nakonec sem to vždycky nějak udělal.
Potom sem přešel k pytli a tréning sem zahájil pár lehkými ranami do pytle, ve výšce mé hlavy. Kroužil sem kolem pytle a pohupoval sem se na špičkách. Měl sem pokrčená kolena a i když to byl pytel, měl sem před sebou kryt a z toho krytu sem vždy útočil.
Po lehkých vysokých úderech sem přešel na sérii velice rychlých úderů ve výšce mého břicha. Bylo jich asi deset, opravdu rychlých, že místo rukou mi byli vidět jen takové barevné čmouhy od bandážů a pak sem se rychlým úkrokem stáhnul dozadu a zasadil sem pytli jeden tvrdý nízký kop holení, potom střední kop holení a pak vysoký kop nártem, oboje rychle za sebou a pak sem se zase stáhnul a začal sem pytel oťukávat stylem "přisunout, úder na břicho, na hlavu, na břicho, stáhnout".
Kroužil sem kolem pytle, pak dopředu, série úderů, stáhnout se zpátky.
Potom přísun, kop patou "na hrudník" a druhý kop z výskoku "na hlavu".
Potom sem k pytli přiskočil, zaháknul sem ho rukama "kolem hrudníku" a pak následovalo několik kopů kolenem do místa, kde má člověk solar plexus a žebra.
Potom sem ten pytel chytil zespoda a s heknutím sem ho zvednul. Nahoře se řetěz vyháknul z háku a já sem s pytlem hodil o zem. Rychle sem na něj zaklekl a pak následovalo několik úderů loktem, změnil sem pozici, abych byl k pytli kolmo, ale ležel na něm a několikrát sem do něj kopnul kolenem. Potom sem na něj zase zaklekl a zasypal ho několika rychlými údery.
Byl sem zadejchanej, zpocenej a unavenej.
Nechal sem pytel i všechno ostatní zmizet a vrátil sem archív do původního stavu, v kterém byl, když sem přišel. Byl sem sám se sebou spokojenej, akorát mi chyběl sparing partner na tréning Jiu Jitsu... a možná masér na odblokování zatuhlejch svalů...
Sebral sem se a odešel sem do sprchy.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySun Jan 29, 2012 8:23 am

Vešla jsem do archivu.
Tohle je poslední možnost...
Vydýchávala jsem se z běhu palubou.
Co by tak mohlo vyhovovat...
Nakonec jsem v rohu objevila obyčejnou bílou košili, rifle a černou kravatu.
Neodolala jsem a představila jsem si ho v tom.
Hmmm....
Vzala jsem věci a zamířila ven. Už jsem věděla, co se objeví.
Já. Já, protože já nedokázala ochránit svou posádku. A to bylo to, z čeho jsem měla strach. Iluze mi našeptávala, co všechno jsem udělala špatně. Že to jsem já, kdo může za smrt několika lidí. Že kdybych já nebyla kapitán, bylo by vše jinak. Prošla jsem dveřmi ven a zjistila, že jsem se zpotila.
Děsivé. Velmi děsivé...
Tohle byla má noční můra. Sevřela jsem oblečení pevněji a rozhodla se ještě jednou navštívit umývárnu. Musela jsem v té chvíli vypadat značně vyděšeně.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySun Jan 29, 2012 12:30 pm

Moje kroky mě při úvaze o tréningu zavedli opět do archívu, kde sem trénoval včera. Asi nebylo úplně ideální tady trénovat, ale bylo tu všechno co sem potřeboval a jinde to zřejmě nebylo k sehnání.
Nechal sem opět vyklidit místnost, takže tam zůstali jen holé stěny a prázdno.
Začal sem klasickým protahováním celého těla, od krku až po achilovky.
...
Když sem se dostatečně protáhl, nechal sem na stěně vytvořit hrazdu s dvěma tyčemi. Nejdřív sem na hrazdu vyskočil, přitáhl sem se a zahákl sem si mezi dvě tyče nohy tak, abych měl tu tyč, co je blíž ke mě pod kolenama.
Potom sem se jen svěsil hlavou dolů.
Pak sem si dal ruce za hlavu a začal sem zvedat hlavu ke kolenům(prostě takové sedy lehy, při kterejch visím hlavou dolů).
Udělal sem dvacet klasických "hlava ke kolenům" a pak sem slezl a normálně sem se postavil, aby se mi nepřekrvila hlava.
Chvilku sem počkal a pak sem si tam zase vylezl a dělal sem "sedy lehy-pravej loket k levýmu kolenu". Tendle cvik sem udělal taky dvacetkrát a pak sem zase slezl, aby se mi nepraskla nějaká cévka v hlavě.
Po pauze sem zase vylezl nahorů a udělal sem ten samí cvik 20x, ale obráceně, takže "levej loket k pravýmu kolenu".
Když sem cviky dokončil, slezl sem a nechal sem hrazdu zmizet.
Přede mnou se pak objevila velká činka, na které bylo na každé straně 15 Kg závaží, tyč byla hubenější a kratší než ta na banch, takže měla jen 15 Kg, takže celkem to bylo 45kg.
Sehnul sem se k tyči, prohnul sem záda, zvedl sem činku a položil sem si jí na ramena.
Potom sem s činkou na ramenech začal dřepovat. Měl sem mírně prohnutá záda, mírný předklon a šel sem do dřepu tak nízko, aby byli moje stehna min. rovnoběžné se zemí, ale aby se mi zase stehna nedotýkali hrudi.
Takhle sem dělal čtyři série po deseti opakováních a mezi sériema sem si dával minutu pauzu.
Když sem docvičil, nechal sem činku zmizet a začal sem běhat. Nohy mě celkem solidně boleli, ale to nebyl důvod k tomu, abych netrénoval dál.
Běhal sem asi patnáct minut, pak sem toho měl už plný kecky, takže sem před sebe nechal zhmotnit boxovací pytel a začal sem trénovat sílu kopů. Prováděl sem kopy nártem, holení i patou, vysoké, střední i nízké, z otočky, s výskokem a taky komba, kde sem střídal různé techniky kopů. Soustředil sem se ale hlavně na sílu kopu, ne na rychlost.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv EmptySun Jan 29, 2012 2:42 pm

Nohy už sem měl od kopání celý odřený a rudý, byl sem zpocenej a celkově po dnešním tréninku unavenej, ale spokojenej.
Každodenním tréningem sem se totiž udržoval ve svojí suprový kondici a zajišťoval sem si to, že mi nezakrněj svaly.
Rozhodl sem se nejprve hodit si sprchu a potom se mrknout na palubu, protože jediná věc, co mi tu chyběla, byla příroda a čerstvej vzduch a paluba mi to aspoň trochu vynahrazovala.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Archiv   Archiv Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Archiv
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Archiv
» Archiv
» Knihovna a archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: