Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Azuma Varýtia

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:19 pm

Vzhled:
Modré vlasy, jedno oko zelené a druhé hnědé.

Schopnost:
Gravitace-Azuma dokáže díky gravitaci pohybovat s předměty a lidmi podle úrovně jeho síly a dokonce i tvarovat věci.

Charakter:
Azuma je klidný typ, který se jen tak nenaštve. Má z mnoho věcí strach např. z pavouků, místností bez oken a z toho že by ožila brokolice. Azuma je uznáván za svou inteligenci, protože když se něco po něm požaduje obzvláště z oboru Matematiky tj. logika, tak to dokáže vyřešit nejlepším a nejrychlejším způsobem. Azuma má rád květiny, ale jelikož je ve vesmíru většinu času, tak si může pěstovat jen malé květiny. Má zájem o děvčata, ale pouze o pravou lásku a né o nějaké flirty, nebo spíš proti flirtůn nic nemá, ale ty jen nezávazně. Dokáže si povídat i s kluky, ale většinou je hodně stydlivý, takže neví jak má s kým začít mluvit.

Životopis :Azuma vyrůstal se svou matkou a otcem v jedné malé vesnici na hranici Makedonie a Řecka. Byla tam krásná příroda a Azumova rodina byla jedna z členů rady této maličké vesnice. Azumův otec byl velice respektovaný Doktor, protože si vyráběl vlastní medicíny z různých bylin, a proto se také Azuma hodně zajímá o květiny. Azumova matka byla zase učitelka novodobých technologií na vysoké škole a zároveň pracovala pro jednu tajnou korporaci. Azuma měl vlastní skleník, který mu jeho otec daroval po té co viděl že se lehce zajímá o jeho práci. Azuma měl pěstoval veškeré druhy zeleniny, ovoce a bylin, u kterých nevěděl k čemu slouží. Jednou mu vyrostla brokolice a jeho otec mu jí vzal že z ní udělá večeři. Otec jí asi připravil špatně a Azumovi nechutnala. Azuma z ní byl znechucen a dělal u ní různé výrazy a otec ho tak od malička strašil, že Brokolice může obživnout. Azuma v 17 letech byl nadpřirozeně inteligentní, měl mnoho diplomů a menších přístrojů, které pomáhali jeho otci v práci. Azuma miloval svého tátu nadevše, ale horší to bylu u matky. Ta stále cestovala po světě, ale i tak s ním komunikovala přes internet/hologram xD. Pomáhala mu s jeho práci a za to jí byl vděčný, ale stále mu chyběl ten fyzický kontakt, aby jí mohl pořádně obejmout a stiknout jako když byl menší.Jeho intelekt byl, tak velký že si začal dělat i menší zbraně. Po čase si toho jeho otec všimla řekl mu ať s tím ihned přestane, že v rodině nepotřebují výrobce zbraní. Azumova otce kontaktovala jakýsi spoled lidí, který přebýval na lodi, nabýdli mu pomoc, že naučí Azumu rozvinout jeho intelekt. Azumův otec měl z toho strach, ale kdyby s tím nesouhlasil Azuma by byl na něj naštvaný a určitě přišel o velikou příležitost ve svém životě. Poradil se s ním o tom a Azuma souhlasil. Přeci jen nikdy nebyl mimo vesnici, takže ho zajímá jak vypadá okolní svět a že by mohl při této cestě potkat jeho matku a konečně jí po dlouhé době obejmout. Nastal den D a Azuma nastoupil do lodi a přebýval v ní pár týdnů a kolem něj se začali dít divné věci.
(Doufám že to mám správně a omlouvám se za pravopisné chyby Wink


Naposledy upravil Azuma dne Sat Jan 21, 2012 4:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:31 pm

Oživlá brokolice? Very Happy S pavoukama jsme na tom stejně, taky jsem odmala arachnofobik. Mimochodem nemáte pocit, že se tu najednou vyrojilo nějak moc tmavovlasých kluků? Nejsou to sourozenci? Začíná se mi to plést, když vypadá několik postav podobně.

Asi bude problém s tím, žes svou schopnost ovládal už na Zemi, to se kapitánce nebude líbit.

Já osobně bych měla výhrady k formě, místy je to dost kostrbatě popsané, jsou tam překlepy a různé další podivnosti, že to vypadá, jako by to psal nečech O.o Ale to se dá skousnout.


Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:34 pm

Mhm pardon psal jsem to na rychlo no. Asi mě ani neomluví že jsem Moravák xD. No tu schopnost na zemi neovládal, jen se u něj projevila to je to Smile. S tou brokolicí jsem chtěl být nějak originální xD a ty vlasy jsou modré a né tmavé jen to tak lehce vypadá na avataru pokuď najdu nějaký lepší samozřejmě to změním Smile
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:38 pm

No mně to nevadí, to jen že tři chlapi v jednom dnu a všichni vypadají tak podobně. Obzvlášť tenhle avatar vypadá skoro stejně jako kolega Alfio, a ten má vlasy fialové. Kdyby neměl Eserath vlasy dlouhé, tak už vás nerozeznám vůbec Razz

Brokolice mě právě pobavila XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:39 pm

Aha no Alfia znám osobně, ale na postavy fakt stejný vkus nemáme. O tomhle foru mě napsala kamarádka z naruto fora, tak jsem se rozhodl to zkusit no Smile
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:41 pm

S tím projevením, to bude muset schválit Berenika. Já to tak taky brala, že se to u mě párkrát projevilo samo, už na Zemi. Člověk s tím byl prostě už seznámený, samozřejmě si spíš myslel, že se mu to zdálo, ale když se dostal sem, tak ho to zase tolik nepřekvapilo. Jinak bychom tu všichni museli být v totálním šoku - co, jak, proč, ježiši! Všichni bychom ze sebe museli být vyděšení a ne jako "já ovládám vítr, yes!" Very Happy

V pohodě, snad si vás nebudeme plést Wink I když teda ta jména obě od A tomu taky moc nepomáhají Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 2:44 pm

Nic co zní řecky me nenapadlo xD A právě jsem se díval na Fairty Tail a jméno Azuma trošičku řecky zní(sice né moc ale trošku jo xD), tak jsem si to tam prcl no Smile
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 3:48 pm

Je to pěkné, ale Em měla pravdu, když zmínila, co se mi nebude líbit.
Schopnost ano, ale neprojeví se na zemi. To prosím ještě uprav.
Jakmile jsi vstoupil na palubu, objevila se. Jako slabý plamínek, který se ještě musí hodně rozvíjet. Nepovolila jsem to jiným, nemohu ani tobě.

Jakmile tohle poupravíš, můžeš začít hrát xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 3:52 pm

Jo, jako! Nebo bude bububu XD Ne, to je jasný. Možná by to chtělo něco udělat s pravidly, aby to bylo čitelnější a jasné, že tu schopnost máme až tady. Zdá se, že si toho málokdo všimne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 3:56 pm

Ano, ano. Dobrý nápad a pustím se do úpravy okamžitě xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 4:09 pm

Okey mám to teda lehce doladěné Smile
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 4:15 pm

Mírně netradiční vstup na palubu, ale to se mi líbí.
Těším se až začneš hrát.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 4:19 pm

Věř že já taky ^^
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 5:31 pm

Osobně? Very Happy Hmm mám jeden typ kdo by jsi mohl být ale nejsem si úplně jistý Very Happy vzhledem k Avataru a tomu že sleduješ Fairy Tail mě ale napadá jenom jeden člověk Very Happy Honzo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Azuma
Hráč RPG
Azuma


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia EmptySat Jan 21, 2012 10:44 pm

Ja? Ich Haise Hanz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Azuma Varýtia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azuma Varýtia   Azuma Varýtia Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Azuma Varýtia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Azuma Varýtia

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: