Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místnost s bránou

Goto down 
+12
Rikke
Ella Frell
Tsunoroi Ryuuji
Will Reinja
Azuma
Dee
Alfio
Momonika Queer
Phate69
Eserath
M. Phoenix
Agatha Farewell
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 9:07 am

First topic message reminder :

Místnost s bránou se nachází hned za můstkem.
Je v takovém místě, aby bylo co nejnepravděpodobnější její zničení. Bez ní by totiž loď nebyla dlouho schopná přežít.

Samotná brána stojí vprostřed. Vejdete do ní prakticky vzato ve chvíli, kdy otevřete dveře, protože místnost není velká. Strom, který obmotává své kořeny kolem brány připomínající rám dveří, vypadá, jako kdyby rostl přímo z podlahy Destiny a tak tomu zřejmě i je.

V bráně jako kdyby se vlnil vzduch.
Natáhnete dlaň, dotknete se povrchu... A ona vás odmrští na druhou stranu místnosti!
Ne, kdepak. Nejdřív je třeba zapnout ji, aby vás pustila. K tomu slouží stolek v rohu, který se dá lehce přehlédnout. Prapodivné symboly na tlačítkách neznačí nic dobrého. Jen málo adres je správných.
Netrefíte se a projdete bránou... Do temnoty.

Trefíte-li se, zavede vás do přístavu vzducholodí, odkud můžete procházet různými branami bez velkého rizika.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:33 pm

"To by nám značně mělo pomoct splynout s davem."
Podpořil jsem eMiinu připomínku a zadíval se zkoumavým pohledem na kapitánku, jelikož to vypadalo, že ji něco zabolelo.
"Děje se něco?"
Optal jsem se znepokojeným tónem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:39 pm

"Říkala, že někoho zavolá", odpověděla jsem na otázku namísto kapitánky, protože ta vypadala, že je myšlenkami někde úplně jinde. Zarputile se mračila a zdálo se, že cokoli dělá, nepůsobí to na ni právě nejlépe. Že by nějaká její schopnost? Ostatně proč ne... umění svolat posádku se kapitánce může hodit...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:40 pm

Dlaně, které jsem na chvíli přiložila na čelo jsem zase spustila.
Nic. To slovo zaznělo jen v jeho hlavě. Musel si uvědomit rozdíl mezi tím a obvyklými slovy.
"Nic," zopakovala jsem nahlas.
"Jen jsem potřebovala zavolat ještě pár lidí," pokrčila jsem rameny.
"Co se převlékání týče nebude nutné. Naopak si nepřejeme, aby vás brali jako sobě rovné. Vědí, že lidé ze vzducholodí jsou jiní. Pokud by brali nás jako sobě rovné mohli bysme lehce skončit na jejich popravišti. Už jsem říkala, že inkvizice je jim víc než známá?"
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:43 pm

"Popraviště?", polkla jsem. "Takže jestli to správně chápu, my naopak MÁME vyčnívat?" Už jsem začínala být trochu zmatená. "Tím zavoláním myslíš... nějaký způsob telepatie?", zeptala jsem se opatrně. Nechtěla jsem být nezdvořilá, ale zajímalo mě to. Ostatně s tím nedělala příliš velké cavyky, dost možná tu otázku očekávala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:45 pm

Phate

Došel jsem před dveře a upravil si kravatu. Trochu nervózně jsem se rozhlédl okolo sebe a vešel dovnitř. Dobrý den vespolek. řekl jsem potichu a rozhlédl se, jestli poznám, proč mě tu je tolik potřeba. V téhle místnosti jsem nikdy nebyl. Je tak...malá...zvláštní, to je možná lepší slovo. pomyslel jsem si a přehodnotil lidi vevnitř.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:47 pm

Jakmile jsem uslyšel o inkvizici, poněkud jsem ztuhnul.
"Aha... Jaksi si přestávám myslet, že to byl dobrý nápad..."
Raději už nechci nic vědět a skočím do toho po hlavě.
Už se začal připravovat na průchod skrz to něco, když v tom zmínila nějakou telepatii.
"Cože to? Telepatie? Vy jste nějací čarodějové nebo? Máte schopnosti? Je toho na mně nějak moc najednou."
Prohrábl jsem si vlasy a zadíval se do země, v hlavě mi to začalo až moc fungovat.
Kde to vůbec jsem? Je tohle možné?
Do toho vešel další snílek, pravděpodobně a já nemohl být více zmatený.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:48 pm

Naši konverzaci přerušil další příchozí. Vzhledem i aurou se nemohl víc lišit od Eseratha, natožpak od ostatních členů posádky. Bylo v něm něco... nevěděla jsem, jak to popsat. Démonického. Přecházel mi z něj mráz po zádech a to je vždycky špatné znamení.

"Dobrý", odpověděla jsem na pozdrav. "Vítejte v klubu"
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:50 pm

"Svým způsobem. Já to shrnuji jako Zaplétání myšlenek," prohodila jsem.
"Pár lidí by právě mělo být na cestě sem," dodala jsem než jsem se rozhodla věnovat jejím první otázkám.
"Ve středověku by se proti šlechtě nepostavili. Teď jsme my ona šlechta, na kterou se neútočí. Nicméně pokud jen jedinému člověku dáme důvod myslet si, že chceme zničit jejich zvyky nebo se budeme plést do jejich záležitostí... Přístav lebek je temné místo. Nezapadnout, ale zároveň nevyčnívat."

Všimla jsem si nového příchozího.
Ah, jeden z těch, ke kterým jsem mluvila. Zajímavý člověk. Nemohu je číst, ale poznám, že jeho myšlenky jsou spletité...
"Vítejte," pronesla jsem zamyšleně. "Mé jméno je Berenika. A jak již možná víte, nacházíte se na Destiny. Zkráceně řečeno se chystáme na menší výlet. Doprovodíte nás?"
Dobrá... To jsem shrnula opravdu krátce...

Na Eserathovu otázku jsem se zaměřila hned co jsem se nadechla po předchozím proslovu.
"Pokud se tomu dá říkat čáry, pak je ovládáš i ty. Po vstupu na palubu se u tebe během pár dní objeví tvá schopnost." pokusila jsem se o povzbudivý úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:50 pm

"Neřekla bych čarodějové", jala jsem se uklidňovat rozrušeného Eseratha. Nebyla jsem si jistá, kolik toho můžu říct před nově příchozím, ale zdálo se, že Eserath potřebuje nutně slyšet nějaké vysvětlení. "Ale někteří z nás mají určité... zvláštní schopnosti. Původně jsem si myslela, že jsem jediná, ale brzy jsem zjistila, že to tady není tak zvláštní. Je nás víc takových. Jak říká Berenika, dost možná i ty brzo zjistíš, že umíš věci, o kterých se ti ani nesnilo"
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:51 pm

Neisto som vošla do miestnosti, pes disciplinovane za mnou, a rozhliadla sa. Bolo tu niekoľko ľudí.
"Dobrý..." zamrmlala som, lebo som si nebola istá, ako mám pozdraviť. Snáď som tu správne.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:53 pm

Nezapadnout, nevyčnívat, přidala jsem si do svého pomyslného seznamu. Začínal v tom být zmatek. Šlechta Nepřipadala jsem si jako šlechtična. Tady Eserath tak možná působil, ale já? No, ono to nějak dopadne...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:54 pm

"Dobrý", odpověděla jsem už ve smíchu. Scházeli jsme se sem jako švábi na pivo, jak by řekl... no to je jedno. Potěšilo mě, že pro změnu přišla dívka. Už jsem si tu začínala připadat trochu méněcenně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:55 pm

Schopnosti, snílci, středověk, loď, inkvizice...
Má hlava teď pracovala na 120% a vypadalo to, že každou chvíli vybouchne. Nakonec jsem se hluboce nadechnul a pozdravil jsem každého nově příchozího zvlášť.
"Schopnosti, fajn... Proč ne, když už jsem ve vesmíru, proč to trochu nepřizdobit."
Zabrblal jsem si pod nos a raději už jsem se na nic neptal, protože bych se mohl dozvědět něco, co vědět opravdu nechci. To, co řekl kapitán, znělo jasně, nezapadnou, nevyčnívat, držet se raději u ní.
To jsem si domyslel sice já, ale bude to bezpečnější.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 5:58 pm

Vyprskla jsem smíchy. Zdálo se, že Eserathovi přece jenom nechybí smysl pro humor. Nové informace zjevně přijímal dost podobným způsobem jako já, jen si to narozdíl ode mě nenechával tolik pro sebe. Brbla. Tady si ještě užijeme srandy Snažila jsem se zapudit myšlenku na to, co nás čeká po průchodu. Tady se to všechno zdálo ještě jako hra, ale máme skutečně na to, abychom se do toho natvrdo pustili? Kapitánka se zjevně domnívala, že jsme připraveni. Ale byli jsme?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:00 pm

"Ještě pár minut a budeme tu myslím všichni," prohlásila jsem.
Nebo alespoň dostatek lidí pro tenhle nevšední výlet.
"Zdravím," dodala jsem spěšně směrem k nově příchozí dívce.
"Mé jméno je Berenika. Pokud se ptáš na jméno lodi, zní Destiny," jemně jsem se pousmála.
"A poslední důležitá věc - Chystáme se do přístavu pro zásoby. Seznámíte se s tamním prostředím. Ještě nám chybí dva lidé a pak vyrazíme."
Znovu jsem se zamyslela. Po použití schopnosti mne trochu začínala bolet hlava, ale dalo se to zvládnout.
Přejela jsem všechny pohledem.
"Budete se držet při sobě minimálně po dvojicích. Uvidíme jestli dorazí další dva a kolik nás bude. Společně odejdeme a společně přijdeme. Strávíme tam i tak možná několik dní."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:03 pm

Dní? Ok. Proč ne. Hlavně že nás bude víc Moje původní představa, že půjdu jen já s kapitánkou, které jsem zatím ještě nedokázala důvěřovat, nebyla nic moc. Teď už to vypadalo líp. Dokonce jsem začínala být nedočkavá. Kde jsou všichni?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:05 pm

"Hm, môžem sa spýtať, kde to som? A... o čo tu ide?" spýtala som sa len tak "do vzduchu". Zobrala som si na ruky Cherrylku, nie aby sa ona cítila bezpečnejšie, ale ja. Bola som nesvoja, v jednej miestnosti s toľkými neznámymi ľuďmi.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:07 pm

Po dvojících? A u koho se budu držet? A chce se mi tam ještě vůbec?
Celá tahle myšlenka cestování se mi příčí čím dál tím víc a navíc ještě ty schopnosti...

"Já... Dobře, rozumím..."
Ujistil jsem kapitána a poté jsem se díval po místnosti, kdo všechno tu vlastně je, neznal jsem ještě téměř nikoho a už cestuju kdo ví kam, prý tamější prostředí, kdo ví, co tím může myslet, ale řekl jsem si, že už nic nechci vědět a tím se taktéž budu držet.
Nehnutý jsem stál na stejném místě a očima si přeměřoval všechny přítomné.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:08 pm

"No, to máš celkem jednoduché...", zalhala jsem. Začínala jsem být netrpělivá z toho všeho vysvětlování. To jim všem nemohli dát nějaký vstupní kurz, aby to věděli?

"Tohle je Destiny, loď. Plujeme vesmírem. Proč? To nevím. Kam? Těžko říct. My všichni jsme se sem dostali teprve nedávno, takže si určitě nemusíš připadat jako žes o něco přišla. Všechno ti vysvětlím později, teď nás ale čeká výlet. Přidáš se?", mrkla jsem na ni. Pak mi sjel pohled na to roztomilé zvířátko v její náruči. Nebyla jsem si jistá, že by něco tak rozkošného mělo jít na místo, kterému se říká Přístav lebek. Co na to asi kapitánka?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:09 pm

Dorazil jsem přímo před místnost kterou mi hlas předtím popsal."Takže jsem tady."vydechl jsem a otevřel dveře.Uvnitř stálo několik lidí.Uklonil jsem se a začal jsem mluvit "Buongiorno questo e...."zarazil jsem se když jsem si uvědomil že nemusí znát italštinu.Přešel jsem tedy na mezinárodní jazyk které mu by měli rozumět."Zdravím je tohle místnost kam jsem se měl dostavit a kde mi zodpovíte mé otázky?"zeptal jsem se s úsměvem na rtech a podrbal jsem se ve vlasech.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:12 pm

"Spletla jsem se, tři," trochu jsem se zamračila.
"Zaslechli mě tři lidé. Omlouvám se, tahle schopnost je pro mě nová a její používání nejisté."
Ne, vůbec bych tím nemohla nikomu ublížit... Ehmm... Doufám!

Teprve v té chvíli jsem si všimla tvorečka v Momoničině náručí.
Pozdvihla jsem obočí, udělala váhavý krok k ní a zase zpět. Teprve poté jsem si uvědomila, že já bych měla pevně stát a vzbuzovat důvěru a uklidnila jsem se.
"U tisíce lodí, kde se tu vzal tvůj mazlíček?"
Promnula jsem si spánky.
"I když vlastně na tom nezáleží. jen opatrně, ať se v lodi nezatoulá někde, kam by neměl mít přístup. Jsi na lodi. Nastoupila jsi na ní sama... Se svým čtyřnohým přítelem... A zvolila si tak svojí cestu," odříkávala jsem svou oblíbenou větu, ale tentokrát s pár změnami.

"Ano, to je ta místnost," prohodila jsem směrem k příchozímu.
"Vítejte na Destiny. Mé jméno je Berenika, mou hodnost vám jistě prozradí odznak na mé uniformě," už jsem ani nepočítala, kolikrát jsem zopakovala své jméno.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:12 pm

Trhla jsem sebou, když se k naší početné skupince přidal další mladík značně podivného vzezření. Na první pohled mě nejvíc upoutaly jeho rudé oči, přesněji oko, protože to druhé měl pod páskou, a výrazně fialový rozcuch. Vypadal nebezpečně a ošlehaně. Ta jizva přes půl obličeje byla děsivá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:14 pm

"Já jsem eM.", zamávala jsem na pozdrav všem, kdo mě ještě neznali. Začínala jsem si zvykat, že v tomhle budu asi vždycky druhá po kapitánce. "Jsem tu asi tři dny", dodala jsem vcelku zbytečnou informaci, která ale přesto mohla mít uklidňující účinek. Aspoň si nemuseli připadat jako že jsou jediní, kdo neví, oč tu kráčí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:15 pm

Neubránil jsem se letmému úsměvu, když zde začalo chodit stále více a více nových lidí, udělal jsem několik kroků dozadu, abych byl spíše v pozadí a celkem mě pobavilo to, že byli stejně zmatení jako já.
Alespoň něco pozitivního, nejsem v tom sám...
Informace, které mi řekla eM a kapitán už jsem slyšel několikrát, takže jestli ještě přijdou další lidi, můžu jim dělat průvodce i já.
Více než na lidi jsem se nyní zaměřil na bránu a na jakési podivné vlnění uvnitř. Nebo jsem se tedy domníval, že se tam vlní vzduch, tady už totiž bylo možné vše...
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 EmptySat Jan 21, 2012 6:15 pm

Usmál jsem se směrem k eM."Těší mě."potom jsem se podíval na kapitánku."Rád vás poznávám kapitánko.Takže jak jsem se sem dostal a co tu mám dělat?"zeptal jsem se jí naprosto klidným hlasem a pořád jsem měl na rtech úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místnost s bránou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Místnost s bránou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: