Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místnost s bránou

Goto down 
+12
Rikke
Ella Frell
Tsunoroi Ryuuji
Will Reinja
Azuma
Dee
Alfio
Momonika Queer
Phate69
Eserath
M. Phoenix
Agatha Farewell
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySat Jan 21, 2012 9:07 am

First topic message reminder :

Místnost s bránou se nachází hned za můstkem.
Je v takovém místě, aby bylo co nejnepravděpodobnější její zničení. Bez ní by totiž loď nebyla dlouho schopná přežít.

Samotná brána stojí vprostřed. Vejdete do ní prakticky vzato ve chvíli, kdy otevřete dveře, protože místnost není velká. Strom, který obmotává své kořeny kolem brány připomínající rám dveří, vypadá, jako kdyby rostl přímo z podlahy Destiny a tak tomu zřejmě i je.

V bráně jako kdyby se vlnil vzduch.
Natáhnete dlaň, dotknete se povrchu... A ona vás odmrští na druhou stranu místnosti!
Ne, kdepak. Nejdřív je třeba zapnout ji, aby vás pustila. K tomu slouží stolek v rohu, který se dá lehce přehlédnout. Prapodivné symboly na tlačítkách neznačí nic dobrého. Jen málo adres je správných.
Netrefíte se a projdete bránou... Do temnoty.

Trefíte-li se, zavede vás do přístavu vzducholodí, odkud můžete procházet různými branami bez velkého rizika.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:35 pm

"Umm ... ja som si vždy priala ... premeniť sa na niečo iné ... ostatný ľudia ma nemajú radi kvôli mojej povahe ... tak som si vždy predstavovala ako sa zmením na nejaké zviera a zmiznem preč. Poviem jej po pravde. "S knihami som vyrastala a vždy som si ich rada čítala ... ja mám totiž no .. dosť zvláštnu chorobu umm ... " Dodám ešte a kusnem si do pery. "Ak sa príliš zľaknem tak prestanem rozprávať ... " Poviem po tichu.
"Moje celé meno je Ellisa Volpe De Frell ... a Volpe znamená líška ... tak možno preto som niečo ako líška nie?" Usmejem sa. "Chcelo by to ... dobrú knihu a šálku čaju .. "
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:39 pm

Zamyslela jsem se. To co říkala znělo opravdu úžasně.
"Jen tak se objeví? Tomu se snad ani nechce věřit," zamumlala jsem sama pro sebe. Na půl ucha jsem poslouchala o čem se bavili dál, ale příliš mě to nezaujalo. Nějaké schopnosti se mě netýkali. Nic se u mě neprojevilo a pořádně velký hrnek masaly byl momentálně pro mé představi monohem lákavější. Zamrkala jsem a usmála se na eM.
"Eh... díky za pomoc, prohodila jsem, protože jsem si uvědomila, že jsem jí zavalovala spoustou otázek, aniž bych brala ohled na to, že do ní ještě z druhé strany hučí Ella. Pak jsem se otočila a zamířila k východu. Těsně před ním jsem se ale zastavila. Ta malá místnost plná lidí. Nezdálo se, že by tepala jen pozitivními emocemi. Naopak, bylo tam cítit spoustu stresu. A taky tam bylo spousty lidí. To co jsem se chystala udělat mi připadalo správné a vzhledem k počtu lidí v místnosti tak neosobní, že jsem se to ani nestyděla říct.
"Jdu si dát něco k pití, jestli někdo chcete jít se mnou, budu jen ráda."
Prostý fakt, že jsem neznala cestu do jídelny jsem ignorovala.
Však já jí najdu.


Naposledy upravil Neige dne Sun Jan 22, 2012 6:46 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:40 pm

Will se pokusil o úsměv a zase se nadechl "ne děkuji, musím si zase zvyknout proto plavby na lodi tolik nesnáším, ale obvykle to za 1-2 dny zmizí a budu v pořádku" řekl a zase se odmlčel a když řekla, že plují ve vesmíru, tak ho to udivilo "no pokud tohle není sen, tak se raději ničemu nebudu divit" řekl a pak se ten floutek Ryuuji zeptal jestli tu musí být a Will uštěpačně odpověděl "já myslel, že jako kapitán, tu rozhodujete, jde vidět, že ani už nevíte co vlastně říkáte" řekl Will a podíval se na Momo "je až moc namyšlený, to není dobra vlastnost pro člověka" řekl úplně normálně a nedělal si s tím nic, že to slyšel.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:41 pm

"Věř mi, že zrovna tebe tu nic nedrží", pronesla jsem kamsi za svá záda. Vážně nepříjemný člověk. Čím se zasloužil o to, že je tady? Na tohle se budu muset kapitánky taky zeptat
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:44 pm

"Volpe... to je opravdu dost lišácké jméno", pokývala jsem na Ellu. "No, buď tu jako doma, může jít, kam se ti zlíbí. Nevím, jestli to tak funguje doopravdy nebo je to jen můj pocit, ale vždycky, když jsem hledala nějakou místnost, dost snadno jsem ji našla - a to se mně s mým orientačním nesmyslem vůbec nepodobá. Takže dost možná je to nějaká vlastnost lodi."

Otočila jsem se na Neige. "Zkus to a uvidíš. Co jsem tady, už jsem viděla divnější věci. Jo a ta jídelna má taky dost pěkné okno", mrkla jsem na ni. "Díky za pozvání, možná bych si opravdu před spaním dala trochu toho kafe"
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Rikke
Hráč RPG
Rikke


Poèet pøíspìvkù : 29
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:45 pm

"Já bych šla, jestli to nevadí," prohodila jsem a pomalu se rozešla směrem k Neige.
Připadala mi milá a vážně jsem měla žízeň. Vypadá to sice, že se tu nevyzná o moc líp než já, ve dvou se ale bude hledat rozhodně líp.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:45 pm

''skvěle''
pronesl jsem a bez jakéhokoli dalšího
slova jsem opustil tuto místnost

- přesun
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:48 pm

Nemala som čo stratiť tak som povedala. "Umm ... ja by som sa tiež pridala ... " Ako vždy, hovorila som roztraseným hlasom. Od nervozity som si upravila tričko a dala som si pramienok vlasov za ucho. Mohla by som nájsť knižnicu potom až si dám čaj.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:50 pm

Usmála jsem se na Rikke.
"Jasně, že nevadí, jinak bych to neříkala," poznamenala jsem a když se nikdo jiný neozval, vyrazila jsem ze dveří. Kdyby chtěl, mohl se ještě připojit. Přišlo mi fajn, že se mnou jde zrovna ona dívka, kterou jsem tu potkala první a nejdřív jí označila za výplod svého snu. Navic mi byla velmi sympatická.
(přesun - jdu na čtvrt hodiny pryč, klidně postni první Smile)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:51 pm

"Tak fajn. Pojď za mnou", nabídla jsem Elle, a prošla dveřmi. Ti dva tam vzadu si zřejmě mají co povídat a kdyby chtěli, najdou nás, pomyslela jsem si, když jsem hodila očkem po Momonice a podivném zbojníkovi.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:52 pm

"To teda nie," súhlasila som ticho. A bola som rada, keď konečne odišiel.
Obrátila som sa na Willa: "Ak vám to nebude vadiť, rada by som sa išla poobzerať po lodi. Nájsť si kajutu, jedáleň a tak... A ak by ste chcel vedieť niečo viac o lodi, tak skúste zájsť za eM, zdá sa, že vie z nás najviac." Milo som sa usmiala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:52 pm

Rýchlo som prikývla a odkráčala som za eM. Pozorovala som Momoniku a Willa a usmiala som sa. Potom som rýchlo prešla dverami.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG
Rikke


Poèet pøíspìvkù : 29
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 6:53 pm

Nic už jsem nedodávala a mlčky se spolu s Neige vydala hledat jídelnu.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 7:03 pm

Will se zase pousmál "jistě nebudu vás zdržovat, také bych si měl najít kajutu, ale potřebuji první zodpovědět všechny mé otázky, ne jen ze zvědavosti, ale hlavně z principu. Snad se brzy uvidíme slečno Momoniko" řekl a pak odešel směrem za Em.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 22, 2012 7:19 pm

"Dúfam aj ja," odvetila som s úsmevom. Keď odišiel, zložila som Cherryl na zem: "Tak poď, Cherryliatko, zájdeme do jedálne. Dúfam, že tam trafíme bez problémov."
Dúfam aj ja, som hladná. Zarazila som sa, pretože sa mi dostalo odpovedi, aj keď len v mojej hlave. Ale tu by som sa nemala ničomu čudovať a niečo podobné som predsa zažila s kapitánkou. Vyskúšala som teda ešte niečo: "Ty my rozumieš?" Spýtala som sa jej a uprene na ňu hladela, pripadala som si trochu ako idiot.
Rozumiem a ty mne tiež. Konečne sa to prejavilo, bolo na čase.
"Čo sa prejavilo?" nechápala som.
Schopnosť hovoriť so zvieratami, hoci teraz môžeš len so mnou. Keď budeš trénovať, zlepší sa to. A nemusíš hovoriť nahlas, stačí si to pomyslieť a ja ti budem rozumieť.
Dobre, tak poďme sa radšej najesť, lebo skončím na zemi z toľkých informácií.
"Haf" Udivene som sa na ňu pozrela, robí si zo mňa srandu alebo čo?
Keď nechcem, tak mi nerozumieš.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptyTue Jan 24, 2012 2:04 pm

Jakmile jsem prošla místností s bránou, zamířila jsem ke stolku, zmáčkla jedno jediné tlačítko a vlnící vzduch nabyl jakési nepřátelské atmosféry. Brána se uzavřela. S úlevou jsem se doslova svezla po dřevěné stěně na zem a přiložila prsty ke spánkům. Dýchala jsem ještě rychle.
Co když se dostala na loď?
Jisté bylo, že do přístavu se vrátit nemůžeme a zjišťovat, kam zmizela, jsem neměla v plánu. Pátrat po ní by bylo holé šílenství.
Ruce mi klesly na podlahu. Všimla jsem si, že se třesou. Jako kapitán lodi jsem měla malou dívku zarazil hned, jak se objevila. A přitom? Přitom jsem jí sotva dokázala zčásti zabránit ve vraždě.
Tiše jsem zaklela a postavila jsem se. Teď se to nikdo nesměl dozvědět a já musela zabezpečit loď. Chodby Destiny se mi dnes zdály mučivě temné.
Nasadila jsem profesionální úsměv, aniž bych to na sobě dala znát a vydala jsem se jim vstříc.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 8:09 am

Zastavila jsem se až v místnosti s bránou.
U všech kotevních lan...
Velmi ráda jsem v duchu střídala jakési nadávky slušně řečené. To když jsem byla nesvá. Jedna z nich byla právě tato.
Sledovala jsem vlnící se vzduch se zamračeným obličejem.
"Nemáme na výběr," povzdechla jsem nahlas a zamířila k řídícímu pultu.
Pak jsem obezřetně zadala sedm symbolů.
"Hjústne, máme problém. IT volá domů!" zavtipkovala jsem sama pro sebe kyselým tónem a vrhla ještě jeden pohled k bráně.
A teď oblečení pro Akihira...
Zamířila jsem pryč.
Mise až potom...

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 7:39 pm

Vešel jsem do místnosti a ani se nezastavoval, musel jsem to udělat hned, jinak bych neodešel. Zamířil jsem ke stolečku, který byl vedle brány a mezitím vytáhl sešitek, který mi dala kapitánka. Musel jsem nastavit kurz na svou loď, na Insignii. Rychle jsem tedy navolil symboly a podivný vlnící vzduch najednou jemně zmodral, snad to bylo dobré znamení.
Poté jsem přešel k bráně a vyčkával na svou novou posádku, chtěl jsem jít jako poslední.
Chtěl jsem si vychutnat ještě všechny ty krátké okamžiky na téhle lodi, protože mi i na pár chvil poskytla nový domov a ukázala mi, jaké to je umět snít. Nečekal jsem, že se něco takového stane, ale stalo se a já musel nést zodpovědnost za ostatní, a tak jsem to také hodlal udělat.
Postavil jsem se před bránu a v pozoru jsem vyčkával, až dorazí a projdou všichni ostatní snílci.
"Nový domov čeká."
Zabrblal jsem si pro sebe a porozhlédnul jsem se ještě jednou po místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 7:46 pm

Vošla som do miestnosti. Zbadala som kapitána, ako stojí pred bránou. Trochu ma striaslo, keď som si pomyslela na posledný presun bránou, dúfam, že teraz sa mi už hlava nebude točiť.
Pevne som držala v rukách svoje psíča.
"Dobrý deň, kapitán," pozdravila som ho a pousmiala sa, bolo mi blbé tam vstúpiť len tak bez pozdravu.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 7:49 pm

"Krásný a snad i úspěšný den spojený s novým a snad i krásným začátkem.
Prosím, můžete projít na druhou stranu. Sám nevím, jak to tam prozatím vypadá, tak se prosím nelekejte a vyčkejte na druhé straně, dokud nás nedorazí víc."

Usmál jsem se na Momo a rukou jsem ji lehce pokynul, že může projít. Bránou, která snad povede k novému začátku.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 7:54 pm

"Ďakujem. Dobre, počkám," opätovala som mu úsmev. To tam budem prvá po tom incidente? Trocha znepokojujúca predstava, nuž ale čo, Berenika hovorila, že je loď už v poriadku.

Podišla som k bráne, zhlboka sa nadýchla, ako keby som sa chystala ponoriť a vstúpila som do brány.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 8:32 pm

Keďže som myslel len na túto miestnosť, nakoniec ma sem Destiny doviedla a ja som vošiel dnu, kde som si všimol Eseratha, nového kapitána. Odkašľal som si, aby som na seba upútal pozornosť a prišiel bližšie.
"Pardon, že meškám... rozlúčka."
V skratke som vysvetlil, čo ma asi zdržalo a následne na to som sa išiel spýtať, čo ďalej.
"Tak, keď už som tu, čo treba vykonať?"
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 8:36 pm

Lehce jsem pokynul dalšímu členu mé posádky.
"Ano, chápu to, loučení jsou těžká a tady obzvlášť... Není potřeba vykonat nic složitého, stačí projít touhle bránou a ocitneš se na lodi Insignia, už je tam jedna členka a jak to tak vypadá, tak to asi chvíli zabere, vypadá to, že snílkům se odtud nechce, to ale zajisté chápu.
Takže vyřiď i své kolegyni, že už nadále nemusí čekat, loď by vám měla pomoci najít kajuty a klidně se v lodi porozhlédněte. Pokud máte hlad či tak, ale opatrně, ať se vám něco nestane. Já zůstanu tady a počkám i na posledního člena své posádky, teprve pak projdu za vámi."

Vysvětlil jsem a ukázal mu, že může projít.
(Já už to pro dnešek balím, takže kdokoliv, kdo bude procházet, nevšímejte si mě a normálně projděte. Loď je připravena, tak klidně začněte čmuchat Wink


Naposledy upravil Eserath dne Sun Jan 29, 2012 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 8:38 pm

Spěšně jsem dorazila do místnosti, doufaje, že mi všichni neutekli. Představa, procházet branou sama, se mi nelíbila. Nakonec jsem to stihla. Eserath kynul rukou k otevřené bráně. Ten knedlík v krku se zase objevil. Ohlédla jsem se po místnosti. Těžko se mi dýchalo. Destiny mi přirostla k srdci. A někteří její obyvatelé rovněž. Nezmohla jsem se ani na sbohem, jen jsem vkročila doprostřed zvlněné plochy a zarývala nehty do dlaně.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 EmptySun Jan 29, 2012 8:40 pm

Prikývol som súhlasne smerom k svojmu novému kapitánovi, ktorý pôsobil ako osoba dosť dôveryhodne. Myslím, že ako kapitán bude stáť za to.
"V poriadku..."
Zamieril som k bráne a tesne pred odchodom sa otočil, no už len tvárou na Eseratha.
"Tak zatiaľ, boss!"
Než som vetu dopovedal, prefrčala okolo mňa eM.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místnost s bránou - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Místnost s bránou
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: