Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Jídelna

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8

PříspěvekPředmět: Jídelna   Tue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...

Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří

Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:06 pm

Seděla jsem s nosem zabořeným do papírů, aniž bych vnímala přicházející a odcházející lidi. Když se mě však někdo dotknul, malinko jsem sebou trhla. Nepřítomně jsem zvedla hlavu a zjistila, že je to ten kluk ze včerejška.
"Á... zdravím," zamumlala jsem a znovu se sklonila k nákresům. Po chvíli jsem dojedla topinku a rukou hmátla po prázdném místě na stole. Těsně před tím, než jsem prohmátla do prázdna se přesně v onom místě objevil hrnek s čajem. Tentokrát to byl klasický černý. Ale jaký! Tekuté zlato. Pár okamžiků jsem se dál věnovala nákresům, až to vypadalo, že vůbec neodpovím. Najednou jsem je ale odložila a vzala do ruky samotnou zmenšeninu létajícího stroje. Ještě než jsem se začala věnovat jemu jsem se soustředila na toho kluka.
"No, nevím jestli je na to nějaký speciální trik, ale seznam kajut prý visí ve společenské místnosti. Ikdyž sama nevím, co je na tom pravdy, když jsem jí hledala, našla jsem svoji kajutu," pousmála jsem se a vytáhla z kapsy šroubovák, kterým jsem začala uvolňovat jakési šroubky ze spodu základny.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:08 pm

Coto? Něco mě cvrnklo do hlavy a vytrhlo ze soustředění. Poškrábala jsem se na zasaženém místě. Ve vlasech jsem měla cukr a na zemi ležela polorozpadlá kostka. Otočila jsem se do místnosti. Nedalo mi moc práce uhodnout, odkud přiletěla. Ten dětinský kousek mě rozesmál, na okamžik jsem si představila malého blbečka, jak si hraje s pískající myší a vzteká se, zatímco mu maminka odmítá dát kousek čokolády. Možná je v něm přece jenom něco lidského. Jen ho měli víc řezat, aby si uvědomil, že zlobení mívá následky. Je to jenom vzteklé dítě.... Zatla jsem pěst a se zdviženým palcem jsem mu ji ukázala. Šibalsky jsem na něj mrkla:"Dobrá práce", šeptla jsem polohlasem k jeho výsosti. Nechtěla jsem rušit ostatní (teprve teď jsem si všimla, že se tu zjevil Phate. Divný týpek, stejně...). "Vážně chování hodné císaře", ušklíbla jsem se na blbce a prsty naznačila ve vzduchu kolečko "perfektní".
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:11 pm

Odpolední svačinka?
Vlastně mne překvapilo, kolik jsem tu v tuto chvíli našla lidí.
Zjevně po pobytu ve středověkém městě dostali chuť na něco lepšího... Ale já teď mám jiné starosti. A bude lepší mluvit k nim na rovinu.
Jak jsem dobře chápala, bez přístavu, ve kterém se objevilo zjevné nebezpečí, jsme byli všichni rovnou ztracení. Loď neměla jiné spojení se světem a její pasažéři budou dál přibývat. Jen jsem si v duchu vyvracela všechny možnosti, které mne napadaly. Jediná byla správná.
Budou muset být jednoduše silnější než ta, již jsem potkala a její... Co? Stíny.
"Krásný den ve spolek, " pozdravila jsem, ale můj unavený hlas rozhodně na nic krásného neukazoval. Prozatím jsem rozmýšlela, jestli vůbec mám hlad.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:13 pm

já jí !!...
otevřel jsem pusu jako bych jí chtěl její nadávky oplatit ale místo toho jsem se zarazil a pusu jsem pomalu zavřel
to je tak nefér !! proč nemohu ksakru mluvit
podíval jsem se do cukřenky a na zásobu cukříků v ní
je jich tu tak... 20, to k ucukříkování k smrti stačit nebude
začal jsem jí propalovat pohledem ještě bolestivěji a doufal jsem že se mé oči přemění na paprsek který jí propálí skrz na skrz, ovšem po té jsem uslyšel hlas paní Ká nedalo mi to a na podíval jsem se na ní
to je ta neschopná kapitánka, kterou brzy sesadím
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bigcitylife.xf.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:14 pm

"Kapitánko!", vykřikla jsem překvapením dřív, než jsem se dokázala ovládnout a vztyčila se ze židle. Dál jsem ale nevěděla, co udělat. Mám k ní přikvačit a hloupě se vyptávat, proč vypadá tak zničeně a kde celou tu dobu byla? Je mi po tom vůbec něco?

Usoudila jsem, že bude lepší počkat, jestli se bude chtít svěřovat a vůbec, jestli nám něco řekne.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:16 pm

Už zase jsem si sama pro sebe montovala cosi uvnitř mé miniatury létajícího stroje a nevnímala okolí. Z kapsy jsem teď vyndala jedno malé ozubené kolečko, ne nepodobné těm, která se používají v hodinkách a začala ho opatrně zasazovat na své místo. Brzy jsem s tím byla hotova a tak jsem mohla začít zašroubovávat kryt.
"Myslím, že už by to mělo fungovat," problesklo mi hlavou, zatím co jsem stroj velký asi jako moje hlava stavěla na stůl a spokojeně se usmívala. Znovu jsem se napila z čaje.
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:18 pm

Will přišel do jídelny, měl na sobě jen hnědé kalhoty a hnědou blůzu, ale na opasku měl připevněné 2 nože, jeden menší a jeden větší přes rameno měl nandaný Toulec a v ruce držel luk. Jako první co spatřil byly čísi záda, ale pak mu to docvaklo, že tohle je kapitánka, přešel jsem tedy vedle ní a lehce se uklonil " přeji dobrý den kapitánko" řekl uctivě a pak se podíval po místnosti "vám přeji také dobrý den" řekl všem a pak se podíval na kapitánku. Moc dobře zastírala, že je vše v pořádku, ale tvrdý výcvik hraničáře, kdy museli prokouknout člověka okamžitě mu umožnil v hloubce její očí poznal, že něco není v pořádku. Přišel tedy blíž, raději se postavil před ni, aby ostatní nevěděli co řekl a zeptal se ji tak tiše, že to mohla slyšet pouze ona "je něco v nepořádku kapitánko" zeptal se a doufal, že to není nic hrozného.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:21 pm

"Em," kývla jsem na znamení pozdravu. "Výborně. Skvěle jsi tu cestu zvládla. Zdá se, že všichni jsou tu... A zásoby, která nám vydrží přibližně čtvrt roku také."
To je málo! Čtvrt roku je příliš málo na vypilování jejich schopností!
Ocitla jsem se zjevně v naprosto zoufalé situaci.
Tímhle stylem pouť Destiny brzy skončí. Buď nám dojdou zásoby nebo se na loď dostala ta dívka a její stíny. Byla jsem unavená, ale nenechala jsem strach, aby mi vklouzl do očí. Kdo by mě ale znal lépe, mohl poznat jistou nervozitu.

"I tobě, Wile," prohodila jsem, když jsem za sebou "vycítila" pohyb. Nebo spíš zaslechla kroky a následně i pozdrav. Jeho otázka mne překvapila. Otočila jsem se a zadívala jsem se mu do očí. Snažila jsem se o povzbudivý výraz.
"V nepořádku možná není ten správný výraz." dodala jsem po chvíli ticha neochotně.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 114

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:22 pm

Phate

AHa...a, prosímtě, je nějaký trik v tom jídle a pití? včera se mi zaboha nepovedlo přivolat višňový džus. Pak jsem se zadíval na to, co kreslí a v tu chvíli přišla kapitánka. Ehm, půjčila bys mi papír a tužku? Stačí menší kousek. pokud se tak stalo, poděkoval jsem a začal jsem psát. Po chvíli jsem se zvedl a došel za kapitánkou. Dobrý den, ehm...madam? zvolil jsem oslovení, které mi připadalo nejvhodnější a podrbal jsem se na hlavě. Phate, ehm, ten za včerejška. Já tu mám pár dotazů, ale nechci vás s nimi obtěžovat, pokud jste zaneprázdněná. Tak jsem vám je sepsal a...no a přečtěte si je, až budete mít čas, nespěchá to.

V dopise stálo:
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:24 pm

"Nebylo to těžké", mávla jsem rukou a přistoupila blíž. "Spíš mám ale pocit, že ty ses tam nějak zasekla. Nic mi po tom není...", snažila jsem se neznít neuctivě, "ale přiznám se, že jsem o tebe měla dost strach, když ses neobjevila.Nevěděla jsem ale, co mám dělat. Jestli můžu projít zpátky bránou nebo jestli by to vůbec k něčemu bylo... ", snažila jsem se omluvně vysvětlit.

Když jsem však slyšela její neurčitou odpověď Willovi, pochopila jsem, že se stalo něco skutečně špatného.
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:27 pm

Will opětoval Kapitánce pohled, věděl, že pokud se mluví na takové úrovni, nesmí ucuknout a tak držel pohled do jejich očí a její odpověď mu vše potvrdila, pak ale přišel Phate, tak kousek ukročil a nastavil normální úsměv, ale když odešel, tak přišla Em, ale slyšela kapitánčinu odpověď, tak se zase zadíval na kapitánku a zase potichu promluvil, ale Em to mohla asi zaslechnout, přece jen už něco tušila "ztratil se snad někdo z posádky, nebo se snad stalo něco horšího" zeptal se, byla to zvědavost smíšená s povinností pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:30 pm

Chytila jsem do ruky stroj a začala ho natahovat. V tu chvíli se ukázalo, k čemu sloužila klička v základně. Celé to vlastně fungovalo na podobném principu jako staré hodinky, které se museli natahovat. V tom se mě ale na něco zeptal ten kluk. Jeho otázka mě dost zarazila.
"Trik? O žádném nevím, prostě si to představíš a..." to už ale chtěl zase něco jiného. Kývla jsem hlavou, ať si utrhne kousek papíru z jednoho nákresu, kde bylo trochu volného místa, ačkoliv to byla u mých nákresů rarita. Měla jsem je ve zvyku popisovat, jak to šlo a využít každého volného místa. Za chvíli už byl pryč i s papírkem. Jen jsem sama pro sebe zavrtěla hlavou a pokračovala v natahování, dokud jsem neměla pocit, že to stačí.
Tak a teď už to zbývá jenom pustit, pousmála jsem se a chvíli si užívala toho okamžiku.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:34 pm

"Není třeba oslovovat mě tímto způsobem," při zaslechnutí oslovení "Madam" se mi koutky úst zvedly do mírného úsměvu.
"Stačí kapitánko a vykání není třeba."
Vzala jsem si list papíru.
Poznámky? Vypracovat odpovědi? Domácí úkol! Bylo by jednodušší, kdyby se prostě zeptal...

Rozhodla jsem se na to podívat až zodpovím dotazy pokládané teď.
Zase jsem se tedy otočila k Em a Wilovi.
"Chápu tě a je mi to líto. Bohužel, situace začíná být... Komplikovaná," polkla jsem a chvíli zase nechala prostor tichu.
"Nebudeme chodit kolem horké kaše. Podstatné je, že se nebudeme moci vrátit do přístavu, protože se tam objevilo něco... Něco..." jemně jsem skousla ret.
"Víte, v časech, kdy byla Destiny postavena její bývalý kapitán založil i jinou loď. Proti Snílkovství jsou tu Noční můry. Stíny, démoni... Stanou se ze Snílků, kteří ztratí víru snít. Nejsem si tím jistá. Uplynuly již staletí a to i přesto, že Destiny sama cestuje časem. Je stará, prastará. Sama o tom vím velice málo a netuším ani, jak se jich zbavit. Vždy to byly jen legendy. Vždy, když se objevily stalo se něco divného..." zarazila jsem se.
"Existuje jen jedna věc, kterou s touto úrovní schopností můžete udělat, kdykoli je potkáte..." zvedla jsem k nim oči. tvářila jsem se opravdu vážně.
"Spatříte-li mrazivý stín, utíkejte jako o život. A vězte, že o život půjde."

Často jsem vše řešila sama, zatajovala drobné problémy.
Přiznání bezvýchodné situace znamenalo, že tentokrát je to opravdu vážné.
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 51

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:34 pm

Dorazil jsem do jídelny a všiml jsem si že je tu spousta lidí.Byla tu i kapitánka a pár známých tváři.Vešel jsem dovnitř a porozhlédl jsem se kolem nakonec jsem uviděl Em.Dorazil jsem k ní."Dobré odpoledne."řekl jsem s úsměvem na rtech směrem k slečnám."Mohl bych se zeptat jak tady funguje ta jídelna?"zasmál jsem se a mírně jsem se podrbal ve vlasech.
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:39 pm

Will si podpíral hlavu rukou a jen pokyvoval hlavou a pozorně poslouchal. Když Kapitánka vše uvedla na pravou míru, tak jen dodal "jí si říkal, že by tohle byl svět kde neexistuje něco co usiluje o váš život" řekl, ale pak uvažoval dál "pokud tedy ty věci jak říkáte cestují na lodi podobné téhle až na to, že pocházejí z našich předchůdců, proč tedy na nás nezaútočí rovnou, proč nás nevyhledají buď na té lodi, nebo přes tu bránu" řekl a dal trochu důraz na slovo brána "co jim bránilo v tom zlikvidovat tuhle loď po celé ty čase a je ještě více těchto lodí" zeptal se Will a o všem řádně přemýšlel, nyní když je vše na povrchu potřeboval fakta, pokud má být užitečný. Svého okolí si zatím moc nevšímal, aby se mohl na situaci řádně soustředit.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 157

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:41 pm

ta tedy umí ale dramatizovat a znepříjemňovat situaci podal bych to lépe... pche, prý utíkat, postavím se jím čelem a oni utečou
na tváři jsem neměl nijak znepokojující pohled, jelikož jsem se spíše těšil na to až ji potkám a nandám jí to, no to jak jí to nandám nad tím jsem už nepřemýšlel
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:42 pm

"Přesný počet lodí nikdo nezná. I ta stínová je vlastně jen legenda. Upřímně řečeno žijete uprostřed pohádky a informace v pohádkách bývají zkreslené. Nedochované, zničené nebo nikdy nesepsané," pokrčila jsem rameny.
"Nedokáži odpovědět ani na jednu tvou otázku, Wile, nikdo nedokáže."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:42 pm

"D... dobré.E... tamhle si vybereš, sedneš si a myslíš na to, co sis vybral", vyhrkla jsem nepřítomně k Alfiovi. Teď mě zajímaly úplně jiné věci. "To zní opravdu vážně", přikývla jsem. "Mluvilas ale o tom, že budeme bojovat. To znamená, že se s nimi DÁ bojovat, ne?", zeptala jsem se s nadějí v hlase. Ta ale nebyla zapotřebí. To bylo přece logické. Nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:46 pm

Will se zatvářil docela zklamaně, ale dalo se to předpokládat, že možná, že některá tajemství se se střídáním kapitánů mohla ztratit. Pak se do hovoru pustila také Em a její názor byl logický "jistě to dává logiku, jak říká Em, jestli říkáte, že nás boj čeká, tak musí mít nějakou slabinu" řekl Will a pořád nad vším přemýšlel, ale pomalu tohle začínalo být nad jeho chápání, byl rád, za zločince, které bylo jednoduché propíchnout šípem a tak zhasnout jejich nanicovatý život, ale tady šlo o něco mnohem silnějšího, než co potkal.
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 51

"Děkuji."jakmile jsem to dořekl namířil jsem k lístku a tam jsem si vybral jídlo.Potom jsem se šel posadit mimo ostatní ale tak abych všechno slyšel.Představil jsem si Lassagne a ty se objevili přede mnou.Začal jsem jíst ale poslouchal jsem co se tady děje měl jsem stále hodně otázek na které jsem chtěl odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

"Teoreticky," neochotně jsem pokrčila rameny.
"Musela jsem dojít na samou hranici svých schopností jen abych je zmátla. Mám za to, že nemají vlastní myšlenky. Vždy jim někdo velí. Ve skutečnosti..." odmlčela jsem se.
"Hledají duše, na kterých by se nakrmily."
Zhluboka jsem se nadechla. Získávala jsem obvyklou rovnováhu spolu s tím, jak jsem tu shrnovala nejasná fakta.
"Dá se s nimi bojovat. Jistě, že dá. Ten problém je, že nevíme jak."
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:49 pm

Will konečně zaslechl něco co mu dávalo trochu smysl a s čím věděl jak si poradit "tak potom musíme zastavit toho, nebo to co je ovládá, ale pokud vy máte schopnosti silnější než my a sama jste musela vynaložit všechny síly a málem neuspěla, co zmůžeme my, když nedokážeme ani z malé čtvrtiny to co vy" zeptal se Will, ale moc odpověď neočekával a v duchu si povzdechl "kdyby tu byl strýček, ten by něco vymyslel" povzdech si, ale nijak to nedal znát.
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:50 pm

Po ranní hygieně jsem se vydala na snídani. V jídelně jsem si všimla skupinky lidí, kteří se o něčem bavili a vypadli při tom dost rozrušeně. Chvíli jsem váhala, jestli se připojím k diskuzi o tématu, o kterém vůbec nic nevím, nebo se nejdřív najím a pak zjistím, co se děje. nakonec jsem jen pokrčila rameny a sedla si ke stolu nedaleko od nich. Neobtěžovala jsem se myšlenkami na to, co bych si mohla dát, prostě jsem si přivolala chleba se sýrem a pozorně naslouchala rozhovoru.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:54 pm

Otřásla jsem se. Představa, že by se něco, čemu se říká "stín", krmilo na mé duši, mi připadala k smrti děsivá. To se nesmělo stát.

"Pak se musíme učit.", prohlásila jsem tvrdě a svraštila čelo. Teď, když byly mé otázky zodpovězeny, bylo víc než jasné, že s tím, co umíme, nevystačíme. Musíme se stát něčím víc. I stín má slabinu - nemůže tam, kam světlo. Třeba tohle je má úloha. Třeba je mám zaplašit plamenem. V duchu jsem ale cítila, že tak snadné to nebude.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:55 pm

"Hmm, lasagne", ohlédla jsem se po známé vůni a trochu pookřála. "Dobrá volba, Alfi", mrkla jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   

Návrat nahoru Goto down

Jídelna
Strana 4 z 43Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: