Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 22 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 9:27 pm

"Ja? Dnes...už asi nie. Uvidíme ako sa vyvinie večer. Možno sa ešte niečo udeje." zasmejem sa a pozriem sa na ňu."A ty? Nemala by si byť už niekde s tým...ako sa len volá....presne Olaf...ten nórsky vojak. Myslím, že ste mali v pláne robiť nejaké mechanizmy. Presne tak!" povedal som víťazoslávne."Vysielačky. To bude niečo....Každopádne by si tu nemala strácať čas, čo?" pousmejem sa."Á ty...Olaf a ty...Láska na prvý pohľad, čo? Nezapieraj to." usmejem sa ale myslel som to vážne."Hmm...je to krásne."
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 9:34 pm

"Nó, to bych ho nejdřív musela najít..." podrbala jsem se rozpačitě na hlavě, ale potom, co jsem uslyšela jeho další slova mě všechna ropačitost rychle přešla.
"Cože?" mírně jsem zrudla, ostatně jako v každé situaci, kdy mi bylo trapně, nebo jsem se styděla.
"Jak tě něco takového mohlo napadnout! Tak za a) je mnohem starší. A taky mnohem lepší inženýr. A pořád mu ještě vykám," vypočítávala jsem na prstech.
Ehm, proč já tady vlastně vytahuju nějaké argumenty?
"Prostě ne!" řekla jsem rozhodně, ikdyž to vzhledem k tomu jak mě rozhodil zas tak rozhodné nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 9:39 pm

Len som sa usmial a neveril jej ani jedno slova. Mával som rukou a kýval hlavou."Ale no ták...je to vidieť. Aspoň troška viac ho máš rada. Za to sa netreba hanbiť." poviem, postavím sa. Znova sa usmejem a prejdem jej rukou po líci."Červenáš sa...a to znamená, že niečo na tom bude. Každopádne ti to prajem! Tomu ver..." zasmial som sa a vyplazil na ňu jazyk. Potom som si založil ruky za hlavu a čakal, čo povie.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 9:48 pm

Razantně jsem zakroutila hlavou.
"Aby jsi věděl, červenám se kdykoliv je mi horko, nebo zima. Kdykoliv se stydím, nebo je mi trapně. Kdykoliv zažívám zvýšenou fyzickou námahu... takže vlastně skoro pořád a nic to nedokazuje," vyplázla jsem mu jazyk na oplátku, ale pak se zase hned zatvářila vážně.
"Ale samozřejmě, že ho mám trošku víc ráda. Je to vojenský inženýr! A ví a hlavně umí spousty věcí. Zaslouží si uznání," pokývala jsem hlavou a očkem zamžourala co on na to.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 9:55 pm

"To nehovorím...ale máš ho ešte radšej! A to sa mi páči. Inak svadobnú pozvánku chcem v tvare štvorca 10x15 cm, by bolo ideálne. A vééééľku tortu. Hmm....Asi som sa do toho vžil až priveľmi čo? No nevadí...som raz taký. Ale bolo by pekné vidieť vás spolu." usmejem sa a znova vyplazím jazyk. Žmurknutie jej opätujem a potom sa znova usmejem. Trošku ma začne bolieť hlava ale potom to hneď prestane.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:01 pm

"Héé?" podívala jsem se na něj vyjeveně, když začal o svatbě.
Poslouchala jsem tu jeho rozohněnou řeč a docházelo mi, že ho to asi jen tak nepřejde. Založila jsem si ruce na hrudi.
"Hele, to není spravedlivé. Proč jsi si na mě zasedl?" podívala jsem se na něj obviňujícím pohledem.
"Jen počkej, až tě uvidím s nějakou hezčí holkou," uchechtla jsem se.
"Co třeba taková kapitánka, hmm?" významě jsem zvedla obočí.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:05 pm

"Tak to veru neuvidíš....A nezasadol som si na teba. Len mám rád, keď sa ľudia majú radi. Chcem byť proste pri tom. Kapitánka...hm...nič." zasmial som sa."Vidíš toto tu?" poviem a usmejem sa. Prstom krúžim okolo tváre."Tento ksicht odradí každého na niekoľko metrov. Hlavne ženy. Takže u mňa nič také nehrozí." usmejem sa. Potom sa znovu na ňu pozriem. Nechcel som ju ďalej trápiť s vecami medzi ňou a Olafom ale vedel som, že aspoň k nemu niečo cíti viac.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:12 pm

"Tsé!"
Vyjádřila jsem se jedním citoslovcem k celému tomu jeho popírajícímu proslovu. Pak jsem se k němu ale naklonila blíž a upřeně jsem se mu zadívala na obličej. Vydržela jsem to asi tak půl minuty, než jsem zase zařadila zpátečku.
"Neřekla bych, že máš ošklivý obličej," poznamenala jsem naprosto vážně.
"Jedna malá plastická operace a všechno bude v nejlepším pořádku," vyplázla jsem na něj vesele jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:16 pm

"Tak to si ma potešila." zasmial som sa."Ale za to ty....to veru nepotrebuješ. Náááá takto sa dávajú komplimenty." vyplazil som na ňu jazyk."Ách....vyzerá to na dlhú noc...čo myslíš?" zasmejem sa znova a potom sa pozerám do jej očí. No po chvíli som si uvedomil, že sa nemôžem odlepiť od jej očí, neustále som udržiaval očný kontakt a nemohol prestať.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:22 pm

Zazubila jsem se na něj.
"A kdo říkal, že to měl být kompliment?" zeptala jsem se ho a mrkla na něj. Když jsem si všimla, jak upřeně se na mě dívá, opatrně jsem zvedla ruku a zamávala jsem mu jí před obličejem.
"Země volá Pietroviče, hlaste se! Opakuji, tady Houston, zdá se, že nám vypadlo spojení."
Pak jsem se na chvíli zarazila a zatvářila se zamyšleně, protože mi došlo, že vlastně nejsme na zemi. O to se to vlastně hodilo víc.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:24 pm

"Haha...to, že som Rus to neznamená, že som druhý Gagarin. Aj keď...." zasmial som sa."Tak ty ma dnes už viac asi nepotešíš, že?" zasmial som sa znova.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:30 pm

Pokrčila jsem rameny.
"No to opravdu nejsi. Ten se totiž dostal jenom na měsíc," mrkla jsem na něj a pak se zamyslela nad jeho otázkou.
"Máš rád dvojsmysly?" vypadlo ze mě nakonec, zatím co jsem se na něj vesele zazubila. Nakonec jsem ale zakroutila hlavou.
"Ne, dobře, anyway... chtěla jsem dneska ještě něco dělat, ale nejsem si jistá, jestli se k tomu přes to všechno povídání s tebou dostanu," zasmála jsem se a čekala na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:34 pm

Zasmial som sa."Veď nemusíš tu so mnou strácať čas. V pohode....môžeš ísť." poviem a ukážem na dvere. Trochu sa predkloním a vyzerám ako nejaký čašník, ktorý ukazuje zákaznikovi stôl pri ktorom bude jesť.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:38 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu.
"Nó, pokud by ti to tedy nevadilo, přestanu hodnotně prožívat čas ve tvé společnosti a začnu ho bezcílně mrhat někde jinde," zasmála jsem se a pomalu jsem se vydala ke dveřím. Kousek před nimi jsem se však zastavila.
"Doufám, že se zase brzo potkáme," prohodila jsem nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:40 pm

"Jasné....Dobrú noc!" povedal som hlasnejšie. Zamával jej a popritom som sa usmieval."Alebo vieš, čo? Počkaj ma! Idem tiež." povedal som. Pribehol som k nej."Tak poďme." poviem a pomaly sa odoberiem preč do svojej kajuty. Pri rozdelení poviem:"Ahoj!" a potom zmiznem vo svojej kajute.
/presun/
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptyFri Feb 03, 2012 10:44 pm

Také jsem ho pozdravila, ale když jsem ještě chvíli pokračovala ke své kajutě trochu jsem znejistěla.
Vážně se mi chce spát? Vstávala jsem bůh ví kdy po poledni a čert ví, kolik je teď.
Chtěla jsem se podívat na hodinky, ale když jsem je otevřela, došlo mi, že už nejsou hodinkami. Povzdechla jsem si a obrátila se na podpadku směrem jinam.
Čert vem rytmy.
Konec konců, byla jsem nadopovaná maté.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 12:51 am

Znovu jsem jen jemně přikývl."Dobře tedy. Však já to snad najdu. S malou pomocí Destiny. Viď, že jo?" Usmál jsem se a zase pohlédl ke stropu. Doufám, že tentokrát mě opravdu dovedeš tam, kam je potřeba. Tentokrát bych byl opravdu rád, aby si my už naschvály nedělala. Už tak toho mám dnes dost. Jasné? Dodal jsem ještě pro jistotu v mysli a tak výhružně se zamračil. Jen jsem doufal, že tentokrát opravdu udělá to, co chci...
"Jo... uvidíme..." Prohodil jsem ještě k Berenice a s dalším úsměvem a mávnutím, jsem se rozloučil jak s ní, tak i s ostatními a vyrazil jsem najít její kajutu...

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 9:00 am

S krabicí v rukou,kruhy pod očima se přiloudám rychlostí závodního hlemýždě do jídelny.
Krabici opatrně položím na stůl a sám si unaveně kecnu na židli.

Destiny silnou kávu a kdyby to šlo s kapkou rumu...k tomu sandwiche s tuňákem,stačí dva díky mluvím ve svém nitru s Destiny.
Destiny vyhoví mému přání a vše co jsem si přál se přede mnou na stole zjeví.

Pozvednu šálek k ústům a napiji se "To jsem potřeboval" řeknu nahlas a zakousnu se do lahodného sandwiche.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 9:24 am

Otevřela jsem dveře od jídelny a nakoukla dovnitř. Zkřížila jsem ruce za hlavou a promnula si oči. Dorazila jsem k pultu, Destiny mě mile potěšila, když hned se přede mnou zjevila má myšlenka. Ciniminis v mléce! No co, trpím na tohle už odmalička a nehodlám se téhle snídaně vzdávat! Zakřenila jsem se a vDestiny řádně poděkovala! Vzala jsem si mističku sebou, vyhlédla jsem Olafa, tak jsem se rozhodla jít k němu oxidovat, no co, když je to jediná vhodná oběť v okolí.
"Dobré ráno!" Pozdravila jsem a pokusila se o úsměv, sedla jsem si poblíž a můj výraz jasně prozrazoval, že bych nejradši zalehla zpátky do postele, jenže najít ji v kajutě je nadlidský úkol.
No, když jsem si ho tak prohlédla, nevypadal taky zrovna, že by měl hezkou noc.
"Teda, taky vypadáš-te jako oživlá Zombie, perná noc?" Zeptala jsem se ho a pousmála se.
"Promiňte, nějak nevím, jestli vám mám tykat nebo vykat.."
Objasnila jsem svůj předchozí zásek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 9:27 am

Pozvednu své unavené oči "Klidně mi tykejte" odvětím a napiji se kávy s rumem.

"Spal jsem na podlaze v archívu a před chvíli porazil svůj strach na tomtéž místě" kousnu do sandwiche a pomalu žvýkám sousto.
"Takže jsem grogy mírně....snad mi káva s rumem pomůže" opět se napiji z šálku.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 9:34 am

"No, po tomhle zážitku bych netvrdila mírně.." Podotkla jsem a pousmála se. Já bych totiž byla úplně.
"Hmm.. Porazit v archívu svůj strach? Byla jsem tam také a nic takového se mi nestalo.." Pokračovala jsem, divné.
"Na Destiny už jsi se zřejmě dobře zorientoval.. Jak se ti tu líbí?" Zeptala jsem se, když jsem si vzpomněla na to, jak jsem ho trošku víc vykolejeného potkala na palubě, zrova, když nastoupil.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 9:38 am

Usměji se "No se strachem svede boj jen ten,kdo chce něco z archívu odnést" objasním záhadu.

"Když člověk porazí strach,už asi může volně vynášet věci.." řeknu a ukážu na bednu kterou jsem si sebou přitáhl.
"Hmmm...asi líbí,ale teď ještě více...konečně budu moci pracovat a né jen sedět a hledět" řeknu s radostí v očích.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 10:52 am

Káva je dopita,sandwiche bezpečně v žaludku.
Já spokojeně sedím na židli a houpu se Káva s rumem Ti zvedne náladu říkám si pro sebe.

Přestanu se houpat na židli a sejmu víko z krabice,začnu se v ní přehrabovat,občas vyndám nějakou věc jako různé drátky,kleště,nějaký příruční měřící přístroj.
Vše prohlédnu,pokývám hlavou a zpět uložím do bedny.
Ano,ano,máme,v pořádku odepisuji položky na imaginárním seznamu.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 11:12 am

Jen jsem na jeho slova přikyvovala. Hmm, tak to z archivu radši nic vynášet nebudu. I když.. Nechala jsem to plavat.
"Hmm, hodláš něco v brzké době sestrojit?" Zeptala jsem se s nadzvednutým obočím, nebyla jsem nikdy technický typ, všechno mi pod rukama vybouchne nebo se minimálně zničí, když se do toho pustím. Tak mě zajímalo, co dokážou ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 EmptySat Feb 04, 2012 11:17 am

"Jo chceme spolu s Neige..doufám že se tak ta slečna jmenuje..začít vyrábět krátkovlnné vysílačky pro posádku" odpovím mezitím co si prohlížím věci v bedně.

"Jestli chceš něco vyrobit,stačí říct...fén,budík..." řeknu jen tak mimochodem.
Vytáhnu zkoušečku a zkoumám jestli je vše v pořádku.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 22 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 22 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: