Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 42 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyFri Feb 24, 2012 2:17 am

Phate

V mé hlavě. Jsem totiž trooošičku blázen. zazubil jsem se. To je moc moc složité. Nechci vás tím zatěžovat, slečno.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyFri Feb 24, 2012 6:29 am

"hm na téhle lodi jsme tak trochu blázni všichni." usmála jsem se a po rukou se i objevil borůvkový jogurt do kterého jsem se hned pustila.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyFri Feb 24, 2012 6:24 pm

Phate

Při pomyšlení na to, že snědla tyhle kyselé věci a teď na ně bude jíst jogurt, se mi udělalo poněkud špatně, takže jsem si rychle srovnal chuť medovinou. No...asi ano. Ale zajímalo by mě, jaký je náš úděl tady na lodi.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyFri Feb 24, 2012 8:04 pm

"to mě zajímá také, od té chvíle co jsem se tu objevila, proč tu jsme, co tu děláme, důvod! Kapitánka říkala, že jsme snílci, proto jsme tady a úděl si má každý najít sám." opřela jsem se o židli a dívala se na něj
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Feb 26, 2012 11:43 pm

Phate

Tak jestli má být tohle můj sen... řekl jsem nejistě. Nevím, jestli se už nechci probudit. Je tu hrozná nuda a zejtra píšu test z docela těžkého předmětu a eště jsem se na to chtěl kouknout...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyMon Feb 27, 2012 3:52 pm

"vždyť spíte." namítla jsem "mě se můj sen prozatím líbí." usmívala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyTue Feb 28, 2012 11:13 am

Phate

Dobrá, možná jsem poněkud arogantní, takže jsem se lehce začervenal. Když o tom tak mluvíte... usmál jsem se a zadíval se do poháru medoviny. Čtvrtý nebo pátý to byl? začal jsem pomalu uvažovat, že bych se zeptal Afrodity na nějaké balící triky.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyTue Feb 28, 2012 8:26 pm

"Umíte na něco hrát nebo tančit?" zeptala jsem se po chvíli pozorování, jak se díval na tu medovinu, uvažovala jsem o tom kolikátá to je
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyWed Feb 29, 2012 7:19 pm

Phate

Na nervy, a to výborně... zazubil jsem se, očividně potěšen změnou tématu. Pak na panovu flétnu, trošku na kytaru, kdysi dávno jsem hrál na klarinet.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyWed Feb 29, 2012 7:22 pm

"na klarinet? zajímavé a panova flétna to je co?" zajímalo mě a podepřela jsem si bradu rukou
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyThu Mar 01, 2012 10:09 am

Phate

To je speciální nástroj na balení ženskejch. zazubil se za mnou Panos. Ztichni, kozle. hodil jsem hlášku za sebe do neznáma a pak jsem se otočil a usmál se: To je pár spojených dřevěných různědlouhých trubiček.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptyThu Mar 01, 2012 2:08 pm

"Myslím že vím co to je na to hrajou takový ty napůl lidi napůl kozlové že? Jak se jmenují?" pousmála jsem se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySat Mar 03, 2012 10:42 am

Phate

Satyrové, ano. První satyr, Panos, vyrobil první flétnu. Nicméně panova flétna, jak se jí říká, je též známá od starých indiánů. řeknu s klidným úsměvem. A vy slěčno, hrajete na co?
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySat Mar 03, 2012 4:31 pm

"jen na klavír." zakroutila jsem hlavou.
"zahrál by jste mi na ní? Zajímalo by mě jako to zní." zamrkala jsem prosebně
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 5:13 pm

Phate

No...bohužel ji nemám u sebe, ale... v tu chvíli něco spadlo z mé kapsy na zem a dřevěně to kleplo. Když jsem se pro to sklonil, uviděl jsem panovu flétnu. Zvedl jsem ji a spražil pohledem satyra vyplazujícího na mě jazyk.

https://www.youtube.com/watch?v=wCKb2Ch2HTc&feature=fvwrel

Hrál jsem a potichu děkoval Panovi, že mi propůjčil svůj talent. Když jsem dohrál, usmál jsem se na slečnu a tváře mi zrudly.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 5:46 pm

když hrál tak jsem si položila ruce na stůl a na ně jsem si položila hlavu a pozorovala ho a poslouchala, jemný zvuk se linul celou jídelnou. Nádherná melodie..... pomyslela jsem si a nemohla z něj spustit oči . Když to skončilo ještě chvíli jse byla v opojení a pak se narovnala.
"Nádherné. " vydechla jsem okouzleně
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 5:57 pm

Phate

Děkuji. Víte, ještě nikdy jsem před publikem nehrál. zarděl jsem se a zadíval se do stolu. No tak? Na co čekáš? Vohni jí přes ten stůl a jako za starejch časů, ne? povzbuzoval Satyr
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 7:14 pm

"Mě přece nemůžete za publikum ani považovat." usmála jsem se "Máte talent."
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 7:23 pm

Phate

Ne, nemám. Jen mám vlivné přátele, takže jsem si mohl dovolit to nejlepší učení. usmál jsem se šiblsky.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 7:33 pm

"koho smím-li se ptát." zajímala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 8:01 pm

Phate

Pokynul jsem, ať jde blíž, že jí to pošeptám. Kdybych vám to řekl, musle bych vás zabít. řekl jsem vážným, temným hlasem, počkal, až se lekne, a pak jsem se pobaveně usmál.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 8:02 pm

naklonila jsem se k němu, ale hned potom jsem sebou cukla a odtáhla jsem se.
"Dobře někdy je lepší radši držet pusu, že?" naklonila jsem hlavu na stranu
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 8:04 pm

Phate

Mrkl jsem na souhlas a usmál se. Ale dost o mně, co vy?
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 8:10 pm

"nejsem nijak zajímavá." usmála jsem se já a mrkla na něj
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 EmptySun Mar 04, 2012 8:56 pm

Phate

Jistě...prostě každodenní úplně normální pěkná holka. řekl jsem s úsměvem a mrkl na ni. No ták, v něčem zajímavá jistě jste.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 42 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 42 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 42 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: